Skocz do zawartości

scena3D: Ostatni Mohikanin


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziadek3d : To jest świetne. Powiedz coś więcej o tej pracy bom ciekaw. Co dokładnie chciałeś przekazać. Ja to odbieram jako spotkanie twarzą w twarz indianina z tym "co mu dał wolność" tak najprościej . Może popełniłem nadinterpretację, a może interpretacja jest właśnie dowolna. No i jakbyś w o warstwie technicznej coś więcej powiedział...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakaś twoja praca która technicznie spełnia wymogi XXI w. ;) Bo artystycznie to zapewne zawsze jest ok, ale to jest pierwsza jaką widzę która jednocześnie wzbudza emocje związane z przekazem jak i emocje związane z aspektami czysto technicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Dziadku :) Wystarczyło dodać do pracy pare jęzorów ognia, żywsze kolory i już zyskałeś sobie poklask ;)

Lepsza forma, bardziej zjadliwa dla dzisiejszego odbiorcy i od razu ludzie zaczęli interpretować Twoją prace - wzbudziłeś w nich jakieś emocje, odczucia (we mnie też) - a chyba o to Ci chodziło co?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku3D, wybacz tak przyziemne pytanie, ale widzę, że pochłaniają Cię projekty zupełnie niekomercyjne, których przygotowanie przecież pochłania masę czasu. Więc czy z takiego wykorzystania grafiki da się w ogóle żyć? Czy w dzisiejszych czasach artysta może utrzymać się z tego typu aktywności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, ze swoje posty firmujesz własną twarzą. Zawsze marzyłem, by będąc dziadkiem mieć równie imponującą brodę. Niestety w moich żyłach jest zbyt wiele krwi azjatyckiej i mam zarost kolejowy...

Masz jeszcze jakieś prace w stylu zbliżonym do powyższej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu cykl autoportretów... http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81215

Wolę bardziej ascetyczne podejście do grafiki... czasami się zabawię jak to tutaj, ale więcej w tym przekory i żartu niż prawdy o mnie... jestem przecież podłym ortodoksyjnym dziadygą, zapatrzonym w siebie i nie widzącym co się dookoła dzieje.... i oby tak pozostało jak najdłużej....:))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamknąłem dyskusję, ponieważ zaszła zdecydowanie za daleko. Pyskówa ciągnęła się dalej mimo ostrzeżeń. Nie odczułem głębi tej dyskusji, ale na dowolny temat zgodny z regulaminem możesz dziadku wypowiadać się także w tym wątku - firmowanym równie artystyczną pracą. Nie mówię tego sarkastycznie. Pozdrawiam!

 

P.S. Następnym razem już będą kary;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby przyjemne dla oka, ale jak się człowiek głębiej zastanowi, to jednak potęguje się wrażenie przypadkowości składowych elementów, i to obserwuję w części Twoich prac, na zasadzie takiego artystycznego bigosu, co jest w szufladzie to się podczepi, aby dziwnie a efektownie a kolorowo było, a sens dorobi się później. Trochę mi to zalatuje, przy zachowaniu odpowiednich proporcji, słynnym tu swego czasu Kerajem;)

Edytowane przez Faun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy mógłbym prosić Panów od samochodów.... im będzie łatwiej i szybciej o model takiego pickupa może coś podobnego już macie

http://www.usedcarsite.net/used/1930-1930-Ford-Pickup_ndinkdiieonambeeobm.html

nie chodzi o wierność historyczną tylko o bryłę i stan techniczny.

Tu jest taki za 9.95$... ale to kupa kasy no i taki jakiś bez życia przede wszystkim... znaczy się nie ludzki...:)))

http://www.daz3d.com/shop/old-jalopy-for-pickup-truck-1930/

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności