Jump to content

Animacje studentów Gobelins dla festiwalu Annecy 2012


adek

Recommended Posts

Genialne! Najbardziej spodobały mi się: Matches, The Line, Hurley's Irish (motyw z Mojżeszem rox! ;D).

W Beyond the Sea początek parady skojarzył mi się początkiem z Ghost in the Shell: Innocence.

 

Generalenie - wszystkie animacje są niesamowite. Poziom konkretny, ciekawa stylistyka. Podpinam się do wypowiedzi pikoka, też chciałbym móc się uczyć w tej szkole.

Link to comment
Share on other sites

@dziadek3D

To jest bardzo dobra wiadomość, że będą robić reklamy. Reklamy będą lepsze niż gdyby robili je górnicy czy maklerzy. Po drugie sami nie będą musieli zostać górnikami czy maklerami. Zarobią w reklamie kasę na swoje projekty. Same plusy.Żyć nie umierać!

Link to comment
Share on other sites

....do zrobienia reklamy są potrzebni ludzie bez wyobraźni.... bo reklama ma trafić do ludzi bez wyobraźni....:)))... ludzi z wyobraźnią się nie pokazuje... burzyli by tak misternie stworzony obraz....

 

Baggins... dziękuję bo tak jak bym nie zauważył...:))) to jest jeszcze wstępne stadium uzdatniania... jeszcze budynie nie muszą tańczyć zgodnie ze zgodą....:)).

 

Bartolomeo... pewnie że są lepsze... bo nie są spoko, super i wow....:)))

Link to comment
Share on other sites

@Dziadek myślę, że obrażasz sporą częśc tej skromnej społeczności. Myślę, że wielu z nas wypruwa sobie czasem żyły prubując zrobić z marnych scenariuszy arcydzieła, wychodząc jednocześnie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Poza tym gdyby ludzie od reklam nie mieli wyobrażni to tkwilibyśmy wciąż na poziomie różowego Ariala na niebieskim tle.

Link to comment
Share on other sites

dziadek orbituje wokół swojej gwiazdy, jest mieszanką zadufanego w sobie artysty połączonego z polaczkiem-anty, któremu wszystko przeszkadza, boli i uwiera.

Całe forum max3d to banda idiotów, których pochłonął skomercjalizowany świat,a dziadek to Gandalf walczący z siłami zła...

Animacje są prześwietne, ale to juz u Gobelinsów norma...

Link to comment
Share on other sites

@Norden... Ciebie nawet się nie da zlustrować... ale oczywiście potwierdzisz, że lubisz jak wszystko i wszędzie przerywa Ci reklama żeby dać określony przekaz....:))))))... i już nie da się bez tego żyć.... za komuny byłem spisywany na każdym rogu za wygląd więc teczkę mam sporą....:)))

Link to comment
Share on other sites

012-06-15 23:41:47, dziadek3D

 

pięknie przędą... ale jak skończą szkołę wchłonie ich moloch reklamy i wykręci w swoją stronę... i to jest problem do rozwiązania... żeby cała para nie szła w gwizdek....:)))

 

ze niby jak mozna to rozwiazac? robic swoje filmy za free tylko dla waskiego grona zainteresowanych i zyc z tego co z nieba spadnie, czy moze zmienic profesje? moim zdaniem nie kazdemu sie moze udac dostac do pixara lub wielkiej wytworni filmow wiec jezeli nadazy sie mozliwosc pracy w reklamie to czemu nie, zycie to nie je bajka!

szacun

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy