Skocz do zawartości

Animacje studentów Gobelins dla festiwalu Annecy 2012


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Genialne! Najbardziej spodobały mi się: Matches, The Line, Hurley's Irish (motyw z Mojżeszem rox! ;D).

W Beyond the Sea początek parady skojarzył mi się początkiem z Ghost in the Shell: Innocence.

 

Generalenie - wszystkie animacje są niesamowite. Poziom konkretny, ciekawa stylistyka. Podpinam się do wypowiedzi pikoka, też chciałbym móc się uczyć w tej szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziadek3D

To jest bardzo dobra wiadomość, że będą robić reklamy. Reklamy będą lepsze niż gdyby robili je górnicy czy maklerzy. Po drugie sami nie będą musieli zostać górnikami czy maklerami. Zarobią w reklamie kasę na swoje projekty. Same plusy.Żyć nie umierać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....do zrobienia reklamy są potrzebni ludzie bez wyobraźni.... bo reklama ma trafić do ludzi bez wyobraźni....:)))... ludzi z wyobraźnią się nie pokazuje... burzyli by tak misternie stworzony obraz....

 

Baggins... dziękuję bo tak jak bym nie zauważył...:))) to jest jeszcze wstępne stadium uzdatniania... jeszcze budynie nie muszą tańczyć zgodnie ze zgodą....:)).

 

Bartolomeo... pewnie że są lepsze... bo nie są spoko, super i wow....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziadek myślę, że obrażasz sporą częśc tej skromnej społeczności. Myślę, że wielu z nas wypruwa sobie czasem żyły prubując zrobić z marnych scenariuszy arcydzieła, wychodząc jednocześnie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Poza tym gdyby ludzie od reklam nie mieli wyobrażni to tkwilibyśmy wciąż na poziomie różowego Ariala na niebieskim tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek orbituje wokół swojej gwiazdy, jest mieszanką zadufanego w sobie artysty połączonego z polaczkiem-anty, któremu wszystko przeszkadza, boli i uwiera.

Całe forum max3d to banda idiotów, których pochłonął skomercjalizowany świat,a dziadek to Gandalf walczący z siłami zła...

Animacje są prześwietne, ale to juz u Gobelinsów norma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norden... Ciebie nawet się nie da zlustrować... ale oczywiście potwierdzisz, że lubisz jak wszystko i wszędzie przerywa Ci reklama żeby dać określony przekaz....:))))))... i już nie da się bez tego żyć.... za komuny byłem spisywany na każdym rogu za wygląd więc teczkę mam sporą....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

012-06-15 23:41:47, dziadek3D

 

pięknie przędą... ale jak skończą szkołę wchłonie ich moloch reklamy i wykręci w swoją stronę... i to jest problem do rozwiązania... żeby cała para nie szła w gwizdek....:)))

 

ze niby jak mozna to rozwiazac? robic swoje filmy za free tylko dla waskiego grona zainteresowanych i zyc z tego co z nieba spadnie, czy moze zmienic profesje? moim zdaniem nie kazdemu sie moze udac dostac do pixara lub wielkiej wytworni filmow wiec jezeli nadazy sie mozliwosc pracy w reklamie to czemu nie, zycie to nie je bajka!

szacun

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności