Skocz do zawartości

Dredd - pierwszy trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy na max3d musi się pojawiać trailer każdego crapowatego hollywoodzkiego filmu? Jeśli pojawiają się takie trailery to czemu nie hollywoodzkie komedie romantyczne? Tam też są efekty specjalne a ostatnio pewnie co raz więcej greenscreenów. Czemu nie trailery gier w takim razie? Na pewno każda gra ma dużo więcej wspólnego z CG niż produkcja z newsa.

 

Dlaczego nie ograniczyć się tylko do pełnometrażowych filmów animowanych (jak Monster University z newsa niżej), szortów, produkcji w których komputerowe efekty stanowią główny trzon produkcji (tron, transformers, Avatar) oraz cinematików z gier?

 

Wydaje mi się że dla newsów takich jak ten powstały odpowiednie strony jak filmweb czy też specjalne wątki na forum jeśli mowa o czymś w obrębie tej społeczności.

Nie szkodzi że nie będzie aż tylu newsów na głównej, czasem mniej to lepiej. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, na bank kolejny Hollywoodzki crap

Niestety ostatnio potencjalnie dobre pomysly na film zostaja niszczone przez "specow" z fabryki snow

Ostatnio tak bylo z Ghost Riderem, Punisherem teraz przyszla pora na sedziego Zgredda

a sam Nolan wiosny nie czyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raid Redemption - dokładnie.

Chyba taka forma przemawia do mnie bardziej niż plastik filmu z Sylwiekm ...... tylko te kaski :P Spłaszczenie ... myślę, że film ma trafić do już płaskich odbiorców + niezobowiązujący relaks w piątkowy wieczór. Raczej nie stanowi zagrożenia dla dzieł kultury światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monio, dziadek3D i reszta: luz, nie napinajcie sie az tak. Nikt nie zmusza nikogo do obejrzenia. Nie chcesz, nie ogladaj. Co za problem. Sam z checia obejrze. Moze to kicz straszny ale nie dowiem sie jak nie obejrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zło panoszy się nad światem. Jedna banda durniów za pomocą większych kawałków metali goni inną bandę durniów mających te mniejsze. Zło rodzi zło...ale oto on, OMO Color...on da radę. Bogdan mówi bankowy. Ma hełm, sporą klate oraz blondi trzaskającą z obrotu lepiej niż Czak Noris. Akcja wartka, feministki klaszczą z zachwytu gdy blondi zwiększa kubaturę twarzy przeciwnika,... dobro, podobnie jak uczą estetycy, dzięki lepszym karabinom zwycięża zło, w kinach wrzawa, rzucają ze szczęścia popkornem...karmią się na wzajem bo przecież świat ocalał....Nie zginał w czeluści zła. Zło ma gorsze karabiny od dobra! No i ma miazgo-szkielet-babo-chłopa Blondi!!! Enwiromenty zwane chyba środowiskami, fajne trochę podobne nawet do tego co mi niekiedy się śni. Reszta wieje strasznym ziemniakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant-3d- Nic nie mam do filmu bo sam czasem takie oglądam ale chodzi mi o zasadność informowania o nim na łamach tego forum. Dlaczego w takim razie nie trailer gry

która z animacją ma dużo więcej wspólnego niż większość hollywoodzkich filmów akcji? Razem ze swoim studiem współpracował przy niej Hayao Miyazaki czyli jeden z najzdolniejszych animatorów na świecie którego jako osobistą inspiracje podają takie osoby jak Pete Docter czy Glen Keane. Nie bardziej by pasował taki news zamiast sędziego zgreda? Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monio ma trochę racji, jak to jest że jedne trailery sa wypuszczane a inne nie, z pewnością nie jest to weryfikowane skoro puszcza się tutaj taką potencjalną holiłódzką szmirę jak Zgreed..

 

@Zbychowaty hehe trafiłeś w sedno ;)

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie newsy sie podobaja i nie mam nic przeciwko takiemu ich doborowi. Poza tym, lubie sobie poczytac jak do rozrywki w najczystszej postaci jest dorabiana filozofia, poszukiwanie głebokich doznań, być moze nawet jakiegos objawienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych którzy narzekają że to jest płytki film. Czego spodziewacie się po Dredzie? Rozterek nad sensem życia czy polityką w 3cim świecie? Ludzie, ten film ma dostarczać rozrywki, wybuchów, efektów, ma być swoistą odskocznią... A ci którzy chcą moralnych labiryntów niech go nie oglądają. Wiem.. to takie trudne.. Haters gonna hate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności