Skocz do zawartości

Wacom Intuos4 M za 739,95 zł


rly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na iboodzie sporo rzeczy kupiłem swego czasu i moi znajomi. Nie ma problemu z fakturą. Raz tylko dostałem informację o produkcie, że niestety nie są w stanie mi go wysłać bo producent im ich nie wysłał ... i dostałem zwrot pieniedzy.

 

Faktury VAT są wystawiane, a same produkty są wysyłąne z Niemiec (chyba, ze cos sie zmienilo).

 

Vega: jesli nie kupisz dzisiaj to nie kupisz w ogole :) Bo ibood polega na tym, ze codziennie oferowane sa inne produkty w dobrych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Claude jeśli dojdzie to proszę o informacje :) Dzięki za info.

 

 

Wysłano z telefonu.

 

Towar mam dostać 19 września, a promocja jest tylko dzisiaj. Więc albo teraz albo nigdy. Akurat rozstałem się z moim intuosem 3 i jakiś czas pracowałem na najtańszym bamboo... tensknie za precyzją intuosa, mam nadzieję że 4 będzie tylko lepsza a końcówki nie będą ścierać się za szybko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro był za 839zł, ale już jest droższy bo jest to licytacja a nie Kup Teraz. Pewnie ktoś zamówił z ibood (bo też w zestawie Meet the Masters i również wysyła dopiero 20 września) i sprzedaje na allegro trochę drożej;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :D Już do mnie (miejmy nadzieję) jedzie :D

wysyłka jest 18 marca, więc długa podróż przed nim. W każdym razie - ja też mogę napisać, że mój do mnie jedzie

 

kupione, pozdrawiam

Edytowane przez Charlie_89
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde! ostatnio nie załapałem się i myślałem, że się nie powtórzy. bajka. choć trochę się cykam kupić. za mało się na tym sprzęcie znam. ale domyślam się, że jest lepszy od mojego kilkuletniego malutkiego bamboo dla dzieci chyba :P mógłby mi ktoś podać link do strony, który to dokładnie model. chciałbym jeszcze moment o nim poczytać, zanim się zdecyduję. tzn zdecyduję się na pewno, ale będę spał spokojniej jak jeszcze rzucę okiem na parę linijek tekstu ;) z góry dzięki.

 

- - - Połączono posty - - -

 

dobra. decyduję się. dzięki za news!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, właśnie dostałem :D wszystko jest w porządku, rachunek jest, wszystko w środku też. Instrukcja jest też po polsku. Myślałem że będzie w zestawie jakiś malutki adapter bluetooth, ale trzeba mieć swój własny. Uff, na szczęście mam :)

 

Dzięki za info raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem, zobaczymy jak to będzie wyglądało. :) orientowałeś się może jak wygląda sytuacja z wkładami? W grę wchodzą tylko te ze strony Wacoma, czy można używać zwyczajnych? Zastanawia mnie to, bo wyczytałem na stronie Wacoma:

Jakiego rodzaju wkłady atramentowe stosowane są w systemie Inkling?

 

W systemie Inkling stosowane są standardowe mini-wkłady z kulką o rozmiarze 1.0 mm.

 

Jakie kolory atramentu są dostępne?

 

Firma Wacom sprzedaje wkłady tylko w kolorze czarnym, ale inne kolory atramentu są powszechnie dostępne w sklepach sprzedających wkłady kulkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności