Skocz do zawartości

VoroFrag - darmowy plugin dla 3ds max


adek

Rekomendowane odpowiedzi

VoroFrag to darmowy plugin dla 3ds max do tworzenia szczelink w obiektach. Dodatek posiada całkiem sporo możliwości konfiguracyjnych i został skompilowany do pracy z 3ds max 2012 oraz 2013. Zachęcam do obejrzenia przykładowego filmu.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2590

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nic nowego kolejny voronoi ;) Na nodach da sie cos podobnego w parę chwil zmajstrować

 

Pokaz mi jak takie cos zmajstrowac w maxie na nodach bez instalowania platnych pluginow..... a czekaj czekaj, nie da sie.... Your argument is ivalid....

 

Fajny plug i darmowy. Swoja droga az dziwie sie ze Autodesk nie zaimplementowal tej funkcji do maxa. Bo jest to chyba w kazdym ich sofcie oprocz maxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOuP beny(2 i 3 strona http://www.soup-dev.com/examples2_2.htm Jeszcze na 4 jest PointNode) ;)Na CreativeCrash jest. I skrypt podobny do tego.

 

Pawelkos unikam maxa jak ognia albo jeszcze gorzej.

 

Fajny plug i darmowy. Swoja droga az dziwie sie ze Autodesk nie zaimplementowal tej funkcji do maxa. Bo jest to chyba w kazdym ich sofcie oprocz maxa...

 

Maya nie ma. W XSI trzeba sobie zrobić(aczkolwiek może być jakiś node jakiego nie znam). W hudym jest. W modo nie ma. W blenderze, lw nie wiem. W C4D chyba jest albo można na Xpresso zrobić.

 

Beny na shatter to czasem Voronoi to czasem sie nei buduje voronoiem 3d? Na podstawie puntków w volume?

Edytowane przez legomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legomir: prawde mowiac podobnie Twojego pierwszego posta odczytalem. Ale nie do konca zrozumialem z tymi nodami. Az tak nie jestem w temacie.

 

Plugin jest za free, wszystko pewnie mozna zrobic na 100 innych sposobow. Pytanie czy szybciej? A po to ludzie pisza takie rzeczy, aby ulatwiac prace.

 

W sumie mozesz zamiescic jakiegos tutka z tymi nodami i veronoi. To jest plugin dla 3ds max, moze w maxie to nie jest takie proste, a tylko w majce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legomir: super ze unikasz maxa jak ognia a ja musze w nim pracowac codziennie w robocie. Mi sie bardzo moze przydac taki skrypcik a na nodach w maxie... Nie mierz swiata swoja miara bo miar jest tyle co ludzi na swiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności