Skocz do zawartości

scena 3D: Stefania (zima)


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jest jak jest... każdy ma swoje ograniczenia.... nawet geriatryczny idiota bez polotu ale z budzikiem... no i z paskudną postacią zamiast tostera w rajtuzach... i oby tak dalej.... nikt filmu nie obejrzy, bo będzie za długi i o niczym...:)))... ale to nie powód żeby go nie robić samemu i nie skończyć.... są światy i światy... syna, dziadka i taty.... :))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest tylko kadr z filmu to wygląda to całkiem nieźle. Naprawdę widać postęp w renderach. Mnie akurat postać się podoba jak i sam klimat klatki. Zacząłeś dbać o detale (para, szron na szybie, postać...). Bardzo to dobrze się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę dostałem pochwałę (ale obok naganę)... ale mi się teżcoś należy w końcu mam bliżej do końca niż niektórzy z lukiem i toporkiem.... od początku... mój mózg obumiera, śladu rozwoju... kolega Altzheimer z kolegą Parkinsonem już mnie niedługo odwiedzą.... kursy są dla młodych i zdrowych... bo na plantacji trza charować....:)))...kolega Deadline nie żartuje.....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty.... wszystkich 10 animatorów w Polsce (tu wyszedł ze mnie optymista) nie ma czasu na pierdoły... przecież wszystko jest reklamą no i mają przewody pokarmowe... a ja nie....:)))... wiec będą postacie będą pływały. Mówiąc serio czasami się kogoś zapytam o to czego nie wiem, a nie wiem wszystkiego.... i to szybko zniechęca....:))). Dam sobie radę... bo muszę... do końca roku może skończę pseudo animacje... a potem rach ciach pół roku renderów... a post pro i muzyka to już sama przyjemność... jakoś sobie trzeba zająć czas w oczekiwaniu na niezasłużona emeryturę.... a jak ją dostane to otwieram za pobory studio i PI idzie żebrać....:))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, tylko dopracowałabym ręce (pozycje palców), zwłaszcza ta tylnia ręka mogła by być bardziej subtelnie ułożona. Teraz wygląda jakby palce nie były ruszone wcale, nie wiadomo czy mają głaskać instrument, czy tylko ten pan chce się spojrzeć na zegarek. Zwłaszcza jeśli to jest osobna klatka wyrwana z filmowego kontekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ją głaszcze... klatka wyjęta to wyjęta klatka, jak by to była stalka to bym rękę położył.... i resztę tez inaczej poukładał... chodziło mi o sprawdzenie passów... animatorem to ja nie jestem i będzie to animacja częściowa z unikami.... ale to też można przyjąć za rodzaj pewnej konwencji.... albowiem nikt jeszcze nie zrobił idealnej animacji...:))

....a na zegarek to się zawsze patrzy zwłaszcza jak zostało coraz mniej czasu....:)))).... do deadline-u ostatecznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności