Skocz do zawartości

Studia a praca stała w 3D


alafix

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie powiem Ci abyś darował sobie marketing i zarządzanie.

 

imo jak ktoś chce działać jako freelancer lub myśli o prowadzeniu własnej działalności za X lat to taki kierunek studiów jest bardzo przydatny, byle na jakiejś sensownej uczelni. Po godzinach grafika i jakieś malarstwo/rysunek prywatnie. Na sensowne MBA nie dostaniesz się tak z ulicy bez żadnego zaplecza teoretyczno - praktycznego.

 

a za 2 lata w Białymstoku powstanie kolektyw - PI & Evermotion, co tam będzie dokładnie jeszcze do końca nie wiadomo, ale ponoć jakaś szkoła czy inny park technologiczny, powinno być grubo

 

lol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeśli chodzi o Z&M to bardziej bym polecił ekonomię menadżerską, albo po prostu ekonomię. Rok temu zmieniłem kierunek z Z&M na ekonomię i bardzo żałowałbym, gdybym tego nie zrobił. Dużo konkretniejszy zasób wiedzy przyswajasz... Chociaż to i tak najbardziej zależy od tego, co kogo jara i kręci... Mnie jara ekonomia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monio - W sumie to ciężko mi powiedzieć jaki jest tam poziom, mój kolega się tam uczy i jest zadowolony. No ale fajnie jakby sie wypowiedział ktoś bardziej wtajemniczony. Mimo wszystko i tak uważam to za dobry wybór. Po prostu Drimagine jest genialnym impulsem do zaczęcia nauki 3D i wejścia w to środowisko. Na pewno jest w stanie dać odpowiedniego kopa i tylko wzmocnić motywację i chęć do nauki w domu.

 

@le_chu - Nie wiem co tutaj wg Ciebie takiego śmiesznego, w każdym bądź razie uzupelniam dane, aby nie było, że biją jakieś dzwony ale nikt nie wie gdzie: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111116/BIALYSTOK/828590749

 

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drimagine jest genialnym impulsem do zaczęcia nauki 3D i wejścia w to środowisko.
To to ja wiem doskonale. Uczęszczałem do drugiego rocznika. ;) W nowym drimango to co mnie zmartwiło to marniutka ilość godzin w porównaniu z moją kadencją. My w ciągu niecałych 13 miesięcy nauki mieliśmy tyle zajęć co 3 letnie dzienne studia licencjackie (grafika ofc). Taki zap****ol że nie ma czasu taczki załadować. ;) Jak o tym teraz myślę to jestem wdzięczny Mariuszowi że tak nam dokręcił śrubę, szczególnie na początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@le_chu - Nie wiem co tutaj wg Ciebie takiego śmiesznego, w każdym bądź razie uzupelniam dane, aby nie było, że biją jakieś dzwony ale nikt nie wie gdzie: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111116/BIALYSTOK/828590749

 

To jest tylko bicie piany przez Kurier Poranny i magistrat, temat z tego co mi wiadomo już dawno nieaktualny. Tak niestety robi się interesy z podlaskimi władzami - park powstaje a skorzystają w większości lokalne firmy o profilu blacharsko-spawarskim w związku z niższymi czynszami (plany rzeczywiście były ambitne, polska dolina krzemowa i tak dalej... wyszło jak zawsze).

Edytowane przez le_chu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystają w większości lokalne firmy o profilu blacharsko-spawarskim

Numery blach w niemieckich autach same się nie przebiją.

 

Ja z zarządzania i marketingu poleciłbym programowanie. Za kilka lat tylko emeryci nie beda korzystać z oprogramowania optymalizującego procesy. MBA można machnąć ze środków unijnych ale łatwo się domyślić ile bedzie MBA warte jak od kilku lat mozna je zrobić za 900pln.

Jak iść w kierunki nie związane z grafiką, to polecam prawo, albo dobrą szkołę biznesową - ale wyłącznie dla znajomości, ktore w przyszłości zaowocują bardziej niż wykłady z grupy 'cała polska czyta studentom skrypty'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności