Skocz do zawartości

HotCar v2


j4q

Rekomendowane odpowiedzi

hej!

Jakiś czas temu wpadl mi do głowy pomysł narysowania "futurystycznej" karety. Namazałem kilka szkicow i postanowiłem zrealizować jeden z nich, ktory najbradziej ksztaltem nawiazuje do Karety :) Na warsztat wziąłem juz kolejny z tych szkiców, ktory bedzie znacznie bardziej Sf, a teraz pozostaje mi wrzucić to co wymyśliłem :)

 

hotcar01v2.jpg

i szkcie

stagecoach_sk.jpg

 

pozdrawiam i czekam na opinie :)

[ATTACH=CONFIG]88601[/ATTACH]

Edytowane przez j4q
czern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chodzi o to żeby z czerni zrobić szary, tylko o to żeby zamiast czerni działać kolorem. Czerń to nic innego jak całkowity brak światła - nie sądzę, że pod koła tego pojazdu nie dotarło chociaż światło odbite. Musisz rozwiązać to kolorem i innego wyjścia nie ma. Sam pojazd, pomysł i to jak to wszystko poustawiałeś bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upload poprawionej wersji :)

Status & Kalberos > dzieki za krytykę i uwage o czerni! Nastepnym razem wrzuce swoją prace gdzies na sekcje WIP jezeli jest taka na forum, w sumie to nie orientowalem sie nawet... W kazdym razie popracowalem nad czernią i w miare wlasnych mozliwosci to poprawiłem...

pozdrawiam i chętnie skorzystam z waszej pomocy przy następnym koncepcie :)

WESOŁYCH SWIĄT !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo dzieki ! :)

bdw tak wczoraj spojzalem krytycznie na tą karete (mam z tym problem aby zobaczyc szybko błedy, zazwyczaj je widze juz po publikacji...) i chyba poopracuje na lewa linia drzew bo jest taka se... :/

wkazdym razie narazie mam powazniejsze problemy...

pozdrawiam i dzieki wam Chlopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamesanin - Dzieki :) to zasługa chronicznego braku czasu - im mniej go mam, tym więcej pracuję. ( damn...wiedzialem ze ta noga odciągnie uwage od karety ;)

WojtekFus - dzieki :) aczkolwiek co do wykonczenia to mam zamiar jeszcze te drzewa po lewej poprawic bo jakie słabe są. (wsumie to chcialem pokazac poprostu pojazd, ale jak juz wlazłem w bajki to wypada je jakoś starannie wykończyć)

Lucek - dzieki wielkie, miło mi strasznie :D

bambosz - tnx! :D działam z następną karetą, postaram się pokazać w niej więcej ciałka ;)

blinq - super, fajnie ze udało mi sie troche zagrać nastrojem :)

deshu - :) jak tylko odezwą się ich agenci... ;) dam znać :P

brain - dzięki za opinie, miło mi że chociaż część koncepcyjna Ci się podoba :)

KaliditusZaliditey & RaVirr - no to je najważniejesze :) TNX M8s !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności