Skocz do zawartości

Star Trek Into Darkness – drugi zwiastun międzynarodowy


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Obejrzałem z synem ostatnio pierwszego startreka. Jest wyraźny podział w filmie; pierwszy na sceny w przestrzeni kosmicznej , drugi: sceny wewnątrz enterprajsa i reszty. W tym drugim wypada to tanio, miałem wrażenie jakby aktorów wpuszczono we wnętrza jakis fabryk. jak na poważne SF to słabo . Mam obawy o starwarsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

jestem fanem starych seriali z kirkiem z lat 60 :) pozniej serialu z picardem oraz wszystkich pelnometrazowych startrekow :) Poprzedni start reboota z kirkiem bardzo mi sie podobal, ten rownierz bardzo mi sie podoba. Jesli dla Was to odgrzewany kotlet czy tez slaba produkcja to ok. Kazdy ma swoje zdanie. Moj swir na punkcie star treka sie cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś startreki miały swój może i czasem tandetny ale swój klimat, teraz oceniając ten materiał to jest takie samo jak inne produkcje, tylko nazwa i radzieckie mundurki pozostały, a producenci za nic maja legendę tylko odcinają kupony od fanów. Starwarsy przynajmniej ambitniej próbują nadać swoją stylistykę IMO. Efekty będą znakomite ale do tego się już przyzwyczailiśmy, za 20 lat ten film wsiąknie jak kamfora razem z innymi sztampowymi produkcjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten trailer bardziej niż poprzedni. Myślę że z takim franchisem zawsze ktoś będzie narzekał o drobiazgach jak wychodzi nowy film, czy Star Trek czy Star Wars. I tak zrobi kasę i tak większość oglądnie. Bardzo dobrze że takie produkcje powstają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, o co Ci chodzi?

Taka nazwa trailera. Second International Trailer.

To normalne. Wydaje się teaser trailery, trailery, International, theatrical, TV spoty, a do tego zwiastuny lokalizowane mogą być UK trailer, US trailer...bla bla bla.

 

Jeśli to dla Ciebie takie niewygodne to mogę zmienić nagłówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z nazwy wynika jasno, że przed premierą producent dzieli sobie świat i wabi i różnych miejascach inaczej... a potem wszystkim pokazuje to samo... łochyda i łoszukaństwo.... reklamowe ... ale pozytywna to, że jednak jeszcze nie jesteśmy tacy jednakowi i muszą to uwzględniać.... jak stado bydła.... mamy swoje uwarunkowania kulturowe.... ale jak widać jest to do wycięcia.....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1: nie no spoko nabijam się z tego po prostu, już nie można się pośmiać ;)?

Ciekaw jestem co sprawia, że trailer jest międzynarodowy?

Może w jakimś kraju jest nieocenzurowany gwiezdny statek z cyckami ;)

Dla mnie to tanio brzmi poprostu, mam nadzieję, że cały film nie bedzie tak tanio rozegrany, chociaż z poprzedniej części pamiętam tylko scenę rodzenia podczas katastrofy, w której to bohater ratując, poświęca się rozmawiając ze swoją rodzącą żoną przez jakiś skype czy inny komunikator. Brakowało mi tylko małych szczeniaczków ginących gdzieś w nieskończoności kosmosu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to bez znaczenie, ale już dla dystrybutorów i sieci Kin to może mieć znaczenie, czy jest międzynarodowy, czy lokalizowany.

Niemcy muszą mieć wszystko dubbingowane, Japończycy dostają trailer ze swoimi krzaczkami i podekscytowanym lektorem, a trailer w UK może się różnić tylko tym, że ma inną datę premiery na końcu (lub, jak w przypadku Avengers, inny tytuł w ogóle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z nazwy wynika jasno, że przed premierą producent dzieli sobie świat i wabi i różnych miejascach inaczej... a potem wszystkim pokazuje to samo... łochyda i łoszukaństwo.... reklamowe ... ale pozytywna to, że jednak jeszcze nie jesteśmy tacy jednakowi i muszą to uwzględniać.... jak stado bydła.... mamy swoje uwarunkowania kulturowe.... ale jak widać jest to do wycięcia.....:)))

nieraz zastanawiam się czy nie pozostawać tylko przy oglądaniu takich trailerów. Przynajmniej będę mniej rozczarowany. A może takie kino powinno powstawać. Zajawki- szybko i na temat.

Marzy mi się taki film: w minutę opowiedzieć treść, która robiłaby wrażenie epickiej, dwugodzinnej- taki "nadskrut" ....ech może kiedyś się zdarzy

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze powstają różne typy trailerów, najczęściej są rozbijane na Ameryka i reszta świata oraz międzynarodowy który jest Amerykańskim (chyba, że wersja Amerykańska miała elementy pro Amerykańskie) :)

 

Amerykanie nie lubią widoków gdzie ich rodacy giną, albo są stawiani w złym świetle - ewentualnie ich rząd lub armia - albo gdzie są mocniejsze sceny (seks, przemoc) "reszta świata" (w praktyce Europa) ma inne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upraszczałbym tak tego, ale bywa różnie. Zależy od filmu.

 

Mały przykład jak niewielkie czasem potrafią być różnice.

Dzisiaj pojawił się rozszerzony trailer: extended International trailer.

Wydało go Bad Robot. Puścili to, być może na własny użytek, a tamtejsi producenci potrzebowali małych zmian.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1b7KFJX5eKM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności