Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Artur fajny elemncik:) Tylko ja osobiście nie przepadam za ziarnem:P Hehe jak zabrzmiało:P Dzienna dawka speedzik, w ramach treningu:

(1)linijka- z mojego biurka 10min mod, 5min text.

(2)i(3) to samo- taki jakis pomysl ze splajnow i swiatla dla zabawy z materiałem.

linijkajz6.jpg

kkkklp2.jpghhrs4.jpg

 

 

Pozdrowionka Oczek!

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uwagi, no rzeczywiście nie umiem sobie poradzić z modelowaniem nosa ale walcze cały czas :)

wire

d1dca96e8dd92258.jpg

jakby ktoś mógł mi zaznaczyć gdzie źle jest rozłożona siatka i jak powinna przebiegać a wiem że źle jest rozłożona w wielu miejscach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja załącze jedną ze swoich prac nie jest to nic specjalnego, ale na podstawie tutka dzięki, któremu zrobiłem ją dużo się nauczyłem, oczywiście jeszcze muszę dużo się nauczyć i pewnie jest w tej pracy masa błędów, jestem jednak zadowolony z tej pracy . taki speed modeling na początkującego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie ci ida te fasttwarze, ale opamietaj sie i albo zrob sobie wip-watek, albo dawaj linki do prac, bo irytujace jest to ze od 3 stron widac tylko twoje prace.

 

+++

 

skoncz ktoras

 

od tego ten wątek jest żeby pokazywać speedy, ale założe wątem, może ludzie coś mi pomogą :) w modelowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy widok 3d może mieć jeden obrazek tła, ale widoczny on jest tylko w widokach typu top, bottom, left, right, front, back i bodajże jeszcze z kamer. W każdym widoku 3d masz menu View, a w nim background image, wyskoczy okeinko, z wybraniem obrazu, suwakami do przesunięcia, i chyba suwakiem od "mieszania" obrazu (przezroczystości po polskiemu :) ). Jak już sobie ustawisz to pobaw się numpadem: numpad7 numpad1 numpad5 i pokręc myszą trochę to załapiesz o co chodziło mi na początku posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności