Skocz do zawartości

Wizualizacje: Inwestycja przy ul. Tamka w Warszawie.


rafalb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dawno nic nie wrzucałem na forum. Pora to zmienić. Na początek świeży temat, który niedawno skończyłem. Wielkoformatowe wizualizacje inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Tamka w Warszawie, które wykonałem dla Ronson Development.

 

Wiz+Tamka+3+Unique+Low.jpg

unique+vision+studio+pre+02.jpg

unique+vision+studio+pre.jpg

Wiz+Tamka+2+Unique+Low.jpg

 

Wiz+Tamka+1+Unique+Low.jpg

 

Wiz+Tamka+4+Unique+Low.jpg

Unique+Vision+studio+Rafal+Barnas+Fragment.jpg

Przy okazji opracowania wynajęty został dźwig, dzięki któremu mogłem wykonać fotografie, które z kolei posłużyły do opracowania m.in. drugiego planu wizualizacji z lotu ptaka. Zainteresowanych zapraszam na mojego bloga, gdzie zamieściłem również rendery wyjściowe: http://www.uniquevisionstudio.blogspot.com/2013/03/wizualizacje-tamka-visuaizations.html

 

Fejsowy profil: http://www.facebook.com/uniquevisionstudio

Dodatkowe informacje:

http://www.uniquevisionstudio.com

http://www.uniquevisionstudio.blogspot.com

 

Pozdrowienia,

Rafał Barnaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wizualizacje bardzo ładne

Dygresja: lokalizacja do bani :) 30 lat mieszkałem na powiślu i jak byś nie napisał że to wawa i nie było by na ujęciu pkin-u to bym raczej to umieszczał w dowolnym miejscu ;) A tak poza konkursem postanowili wreszcie uruchomić ta inwestycje bo w planach jest juz od dwóch lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne wizki. Podoba mi się. Szczególnie ta z latarnią uliczną, do której też zooma dałeś. Jednocześnie mam do tej pracy największe zastrzeżenie - dziwne jest to połączenie dnia z nocą. Jednocześnie jest tak jasne niebo w środku kadru a na brzegach ciemna noc. Dziwnie to wygląda, przesadzone trochę. Bardziej stonowane wyglądałoby lepiej. No ale i tak jest fajnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi ten ulewny desz lejący się z parasolek. Wygląda jak naklejony w ps. Ogólnie wszystko mega klarowne na maxa wyostrzone i miescami ten deszcz (skąd, jak?). Technicznie bez uwag (widać, ze kolega po szkoleniu w Motywie), ale to poplątanie z pomieszaniem wprowadza chaos. Panience w koszulce nocnej nie jest za zimno? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze. Perspektywa w ujęciu z lotu ptaka jest przerysowana celowo. Wynika z wielu względów, zarówno kwestii architektury, kontekstu, którego należało pokazać możliwie dużo, a więc i szeroko. Oczywiście jest pewien problem, pespektywa jest nietypowa i na brzegach kadru elementy są mocno rozciągnięte. To wada, ale uznałem, że warto je zrealizować, bo pomysł w moim mniemaniu miał więcej plusów. Generalnie Obiekt bardzo niewygodny i bardzo trudny do wizualizowania, choć może po ostatecznych wizualizacjach nie jest to jasne i widoczne. Nie będę jednak crozwijał tej kwestii, bo mi nie wypada z kilku względów.

 

mallow - Twoje odczucie pomieszania pór: dnia i nocy jest dla mnie zrozumiałe i szczerze mówiąc nie kłóci się z moimi zamiarami z etapu pracy nad obrazkiem. Powiedziałbym tak, że ani to dobrze, ani źle. Mnie nigdy nie interesował fotorealizm, tylko wywołanie odpowiednich emocji, tworzenie prac, w których wszystkie składowe się uzupełniają i tworzą zaplanowaną całość, ale niekoniecznie każda z osobna tych składowych jest poprawna z definicji, czy też zgodna z "prawami fizycznymi".

 

3d_operator - Deszcz to taki smaczek, właściwie tylko pretekst dla istotniejszego elementu - postaci z parasolkami, które odgrywają rolę akcentów kolorystycznych, ale też w sposób zaplanowany uzupełniają kompozycję. Nie bardzo rozumiem tą kwestię ze szkoelniem w Motywie. Nie przechodziłem nigdzie żadnych szkoleń.

 

Dziękuję wszystkim za komentarze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem render przed PS i wyjściowe wow :D już wiem gdize muszę szukać poprawy swoich technik tez. Wizualizację mega zachęcają ale ni jak powiśla i Tamki to nie przypomina za bardzo ;) a mieszkam tu chociaż dla osoby, która nie zna okolicy to wizualizacja zachęci do zamieszkania.

 

Pierwsza klasa. Jedyne co znalazłem to na 3zdjęciu ludziom na pasach cienie nie są "przyklejone do nóg" tylko odsunięte dosyć daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem render przed PS i wyjściowe wow :D już wiem gdize muszę szukać poprawy swoich technik tez. Wizualizację mega zachęcają ale ni jak powiśla i Tamki to nie przypomina za bardzo ;) a mieszkam tu chociaż dla osoby, która nie zna okolicy to wizualizacja zachęci do zamieszkania.

 

Pierwsza klasa. Jedyne co znalazłem to na 3zdjęciu ludziom na pasach cienie nie są "przyklejone do nóg" tylko odsunięte dosyć daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności