Skocz do zawartości

Thief 4 trailer


legomir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja to chyba od 3 lat na tę grę czekam. Ciekawa jestem w jaką stronę poszli. Skoro Hitman przypomina Splinter Cella teraz to co będzie z Thiefem? Garrett zacznie skakać po Mieście jak Ezio po Rzymie? Uciekanie przed truposzami na pewno byłoby łatwiejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"What's locked, can be opened. What's hidden, can be found. What's yours, CAN BE mine!" Argh! Jak można było to uprościć do pretensjonalnego "What's your is mine"? Trailer nie stanowi może najlepszej podstawy do wydawania opinii o grze (szczególnie, że nie zawiera żadnych przebitek z samej rozgrywki), ale podzielam zdanie Einule. Choć dla mnie na pierwszy rzut oka nasuwa się analogia do Dishonored. Tak wiem, że to właśnie Dishonored zżynał z serii Thief (i z System Shock, i z Bioshock, i z Half-Life, i z...) ale trochę analogii w samym tarilerze by się znalazło:) Podobnie stylizowane postaci strażników, nawet skok z okna w ostatniej scenie. Ponadto Garrett wygląda jak Ninja (i niestety tak się zachowuje, więc w tym aspekcie podobieństwo do Ezio Auditore di ble-ble-ble nasuwa się samo przez się). I brakuje mi głosu Stephena Russella... Jego gardłowy, sardoniczny ton to było 80% Garretta:( Mam wątpliwości czy w to zagram - sentyment do oryginalnej trylogii każe mi się poważnie zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności