Jump to content

3D Coat v4 - przegląd nowości


adek
 Share

Recommended Posts

Przyspieszyli voxelowy sculpting podobno. Nie porównywałem, bo nie miałem okazji dłubać przy czymś większym w tej Becie. Poza tym dodana jest dynamiczna tesselacja (Sculptris itp) - zwie się to Live Clay. Sporo bugfixów i usprawnień poczynili, ale do zbrusha dalej się nie umywa niestety, chyba że mowa o retopo itp.

Link to comment
Share on other sites

Miałam ostatnio okazję w tym pracować (voxle i retopo), bardzo fajne. Tylko kilka razy crashował nie zapisując backupa, ale to było beta, więc może poprawili.

Edited by Ania
Link to comment
Share on other sites

głupio zrobione to wideo. Za szybko (choć pewnie na osoby pracującej w coat bardziej zrozumiałe) ale nie da się jednocześnie czytać napisów i patrzyć co się dziej w takim tempie. Jeszcze ten montaż, raz jedno, raz drugie. Nic nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Bo to Ukraincy, jedyne co umieją dobrze sprzedać to wódkę i sprzątaczki :P

Co do softu to byłem mega fanem, ale powoli zaczynam się męczyć. Ciągłe poprawki. Jeden bug naprawiony, wychodzi nowy w innym miejscu, albo wracają stare. Trzeba się przyzwyczaić do ślamazarności w niektórych featuresach. Niektóre procesy są zrównoleglone, inne dalej liczą się na jednym rdzeniu. Wiem że nie wszystko da się podzielić na wątki, ale w tym przypadku to jest random.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy