Skocz do zawartości

Krótki film: Hybrids


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki film zatytułowany "Hybrids" pojawił się dwa dni temu w serwisie Vimeo. Film utrzymany jest w klimacie S-F i wyreżyserowany został i napisany przez Patricka Kalyna, który pracował nad efektami specjalnymi do takich filmów jak Avatar czy Disctict 9.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2870

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

au... thumbnail ładny, vimeo staff pick jest i człowiek spodziewa się niewiadomo czego. Niestety ani fabuła, ani efekty nie powalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyna bardzo ładna, ale kosmici walczą jak c...

Jeszcze głupsza rasa, niż ta, co atakowała ludzkość w "Znakach"...

Chociaż nie. Tamtych nic nie przebije. Przylecieli nago (bez skafandrów) podbijać planetę pokrytą w większości substancją zabójczą dla nich w kontakcie ze skórą, co więcej często padającą z nieba. To tak, jakby ludzie na waleta polecieli na planetę pokrytą lawą.

No a tu jest chociaż ładna dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że to mamuśka - dopóki nie wyjęła maczety.

Przy takiej stabilności w trzymaniu lunety z ręki to nawet Navy Seals wymiękają.

Efekty nie takie ostatnie, najgorsze ujęcia na końcu - ale scenariusz bardzo mierny... I chyba wyszła buła z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmik pomyślałem sobie... O! spin-off Falling Skies :)

Choć zawsze wolałem złych geniuszy alienów niż tępe robaki z nożykami :) Rozwinięta rasa a bawi się w walkę wręcz. No ale to tylko filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału nie było ale mi się podobało ale komentarze lepsze wszyscy krytykują za złe odwzorowanie obcych jak by pili z nimi rano kawę :D sami eksperci :) Czasem myślę że ludzie zakodowali sobie wizję czegoś to co do niej nie pasuje jest nienaturalne więc tworzy się filmy tak by pasowały do niej tyle że ona jest niezmienna i filmy też takie zostają taki killer dla ludzi chcących stworzyć coś nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się czlowiek meczy patrzac na to. Czasem jednak taka praca jest testem przed czyms wiekszym. Moze ta ekipa tylko testuje tematy. Producent od samoego poczatku to zaleta nie wada. Pewnie za chwile wyprodukują kolejny film, moze z innym rez, obsadą i dop. Wyraznie widac ze traktuja to jako produkt ktory prowadzi ich do wiekszego celu a nie ołtarz sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności