Skocz do zawartości

Ferrari Testarossa


Kramon

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka modeluje ferrari ale nie w oryginalnej specyfikacji taki trochę szalony projekt auto raczej kiepsko nadające się do tuningu ale postanowiłem zrobić coś ciekawego i innego myślę o końcowej specyfikacji jako auto na tor.

 

Chwilowo koło wygląda tak, opona będzie inna, myślę o pirelli p zero. lub Michelinach pilot super sport

opona2_by_kr4mon-d663b3s.jpg

hdmaterial0003_2_by_kr4mon-d664ugk.jpg

hdmaterial0006_by_kr4mon-d65x95m.jpg

 

 

No siateczka bo na tym trzeba się obecnie skupić :D

 

wireframe0003_by_kr4mon-d664uh9.jpg

wireframe0002_by_kr4mon-d664ugx.jpg

[ATTACH=CONFIG]90566[/ATTACH]

Edytowane przez Kramon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A gdzie ta opona ma wenty? I przepraszam jak to idzie odkręcić? Jak tam nawet zapałka nie wejdzie. Felga ma strasznie cienki rant. BNGKGCP.jpg Pozwoliłem sobie zaznaczyć kilka elementów które bym poprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem trochę wolnego czasu dodałem wentyl :D którego niestety nie widać po renderze się dopiero zorientowałem :D Ymm trochę usprawniłem shader felgi, możliwe że jeszcze do niego wrócę może strzele teksturę jakiś zarysowań czy coś, No i opona ciągle coś mi w niej nie gra stwierdziłem że nie będę robił nowej mam inną gumę pireli p zero ale nie wyglądała dobrze jakoś to lepiej leżało tak więc zostawiam tą może jeszcze shader się dopracuje. Zacisk został jeszcze do podrasowania trochę go porysować trzeba i lepszy materiał możliwe że wezmę lakier karoserii :D.

 

oprócz tych małych śróbek felga jest montowana na jedną śróbę musze lepiej tą zaślepkę zrobić albo po prostu tak jak w enzo to pokazać.

 

hdmaterial00010_by_kr4mon-d68q28l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej małe poprawki w shaderze w sumie całkiem spory trochę go na nowo zrobiłem, jest w nim więcej diffiuse niż glossy tak jak to było przedtem więc bardziej lakier trzyma się koloru. No i zrobiłem se panel kontrolny do kolorków więc flower power kolorowy :D rendery 200 sampli czyli takie testowe. ktoś gdzieś wyłapał jakieś miejsca Matrix69 w którym miejscu bo prawdę mówiąc nie widzę. Następny target tylne lampy ^^ a potem robimy szyby i ramki. i potem przedni zderzak progi.. itp...

 

Co do wszystkich obaw na temat felgi jest ona odwzorowana z rzeczywistości :D

 

+ mały hołd jako że jestem od 2003-04 wiernym fanem gumball 3000 :D i ogólnie imprez tego typu na które śmigam.

 

hdmaterial00013_by_kr4mon-d68vucd.jpg

hdmaterial00012_by_kr4mon-d68vua1.jpg

hdmaterial00011_by_kr4mon-d68vamx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam siatkę i zmieniłem topologie na N-gony fajnie to wygląda :) jest parę quadów ale to się usunie, nie wiem jak trójkąty może gdzieś są.

 

i_see_what_you_did_hear_by_kr4mon-d699d2d.jpg

 

 

No i render z nocy Cenciak zauważył że przednie nadkole jest krzywe fakt muszę to poprawić drzwi z tyłu już poprawiłem bo to była druga sprawa.

 

hdmaterial00017_by_kr4mon-d6993ya.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie darował na tym etapie jeszcze te rendery i w pełni wyprostował model bo dużo jeszcze jest rzeczy do zrobienia. Od przedniego zderzaka, bok z przodu, zakończenia chamferów, górny róg wlotu, bok, słupki oba, dach, tylny zderzak za nadkolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc do tematu wrócę ogólnie zacznę poprawiać wszystkie błędy po 8 lipca bo wtedy kończą mi się prawie wszystkie egzaminy. Czy będę mógł liczyć na pomoc ze zdjęciami z wnętrza auta? oraz tylnych lamp? Znalazłem odrobinkę czasu nowa opona. Nowy lakier.

 

Polecam pełny rozmiar.

 

hdmaterial00024_by_kr4mon-d6b0rql.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie dużo baboli, tu krzywo tam krzywo, tu niedokładnie, tam niedokładnie : (

 

ale potencjał jest, liczę na więcej pracy z Twojej stronie przy tym autku i częstsze progresowe foty na forum

 

no właśnie strasznie dużo by poprawiać chyba szybciej było by zrobić od nowa całe auto a na to już nie mam czasu jak znajdę czas to dokończę to, i trudno no następne będzie lepsze. :D

 

-----------

 

co do tych śrubek to taki zbędny detal w sumie bo cała felga jest montowana na jedną śróbę tak jak np w enzo tylko muszę to pokazać.

 

Tomek to ci wieczorem podeśle. Ale to bardziej zasługa studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności