Jump to content
ICE

ICE- Teka 2D

Recommended Posts

Ponownie zakladam teczke, mialem to zrobic po powrocie ze Stanow, ale najpierw musial bym tam poleciec, a na to zbyt szybko ( o ile w ogole ) sie nie zanosi. ( wizy )

Zaczne od wrzucenia czesci tekstur modeli oraz konceptow ktore robilem do projektu indie, proces na razie wyhamowal, tyle moge powiedziec. Wszystkie sa malowane recznie w Photoshopie i 3D Coacie. Jest tego wiecej, ale tyle do pokazania wystarczy. Wiekszosc screenow na sucho z viewportu.

Pozniej beda starocie z przed kilkunastu miesiecy, az do rzeczy nowszych, poleca w miare chronologicznie.

Koncepty:

american.jpg

medic.jpg

soviet.jpg

japanese.jpg

german.jpg

tanks.jpg

Tekstury:

Bronie.jpg

enviro+props.jpg

graves.jpg

sherman.jpg

USA.jpg

sie+Germans.jpg

[ATTACH=CONFIG]91367[/ATTACH]

Ludziki do gierki słodziusie.

Szkice w większości bardzo dobre, najlepszy zdecydowanie digital+gestures.jpg bo najbardziej swobodnie wygląda, w opozycji do aposes.jpg które są bardzo mocne, bardzo poprawnie i ślicznie skonstruowane ale też pociągnięte jednorodną, monotonną linią.

Zarzuciłeś masę stuffu jak na jeden raz, praktycznie wszystko namalowane na niezwykle wysokim poziomie i bez zarzutu. Ciekawi mnie które rzeczy są bardziej oryginalne, co by zobaczyć jak sobie radzisz z samodzielną ilustracją od zera, gdzie sam ustawiasz kompozycję światło etc.

Jest tu troche szkicow i digitali z wyobrazni, aczkolwiek bez bicia sie przynam, iz dawno nie dziublem stricte z fantazji ( cycate ksiezniczki, smoki, potwory etc) Mam zamiar w miedzy czasie troche sie za to zabrac, bo pewne sektory mozgu troche juz zkamienialy.

Dzieki, ze wpadles, od dawien dawna byles Bigu swoistym autorytetem i chcac nie chcac w jakims stopniu pomogles mi dojsc do miejsca w ktorym stoje. Gdyz czasem wystarczy popatrzec na prace innych, sa bardziej wymowne niz 1000 slow :]

Ajssss jak zwykle kozacko, wszystko jak okiem rzucić rewelka. Świetna krecha tradycyjna, pięknie się to przekłada na digitale. Podziwiam!

No Twojej teki mi brakowało (tyle postów z poradami poszło się walić). Na bloga od czasu do czasu zaglądałem więc nic nowego nie widziałem ale rodzi się w mojej głowie to samo pytanie co Bigu zadał - co potrafisz sam stworzyć od zera. Czekam i kibicuję =] Pzdr.

na bloga co prawda regularnie zagladam, ale milo ze zalozyles znowu teczuszke :) czekam na nowe wrzutki bo te sa miodne (i daja kopa do pracy).

Fronta mu na zachętę!!! Dawać Adminy, od wczoraj ICE-a nie znamy- c -mon! =] Co, może nie zasłużył?

Klasa, klasa! Super, że wróciłeś na maxa. Miejmy nadzieję, że już trollingu w teczce nie doświadczysz. Nie jestem typem blogera, dlatego większość prac widzę pierwszy raz. Miód.

Aha, no i odezwij się Pan na skype :D

Bigu wspomniał o jednorodnej kresce, ja jeszcze dodam od siebie, że nie musisz zawsze obrysowywać konturem całej figury, jeśli odpuścisz gdzieniegdzie to rysunki zyskają na lekkości, a oko widza i tak dopowie sobie te odpuszczone miejsca. Tak czy owak jest tu kawał porządnego rzemiosła i podziwiam dokładność tych rysunków.

Jest moc :) Część już na szczęście widziałam na blogu więc nie było takiego szoku^^ Szkoda tylko,że poprzedniej teczki już nie ma. Fajnie byłoby widać ten progress. :)

oo, jaki powrot:] Prawie wszystko znalem / widzialem wczesniej i podziwiam, swietne te ostatnie rzeczy. I tez jestem za tym bys sprobowal zrobic cos "nieedukacyjnego" i swojego. :)

Swietne rysunki, a kreska jak dla mnie bardzo zdecydowana, męska.

Kroki rysunku pana na stole z kolorem na końcu bardzo pouczające.