Skocz do zawartości

Pojazd 3D : PZL-37B Łoś


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Ostatnio miałem, a właściwie mieliśmy bo praca powstała do spółki z Peterem_F, okazję wykonać scenkę z łosiem w roli głównej .

Scenka powstała na potrzeby odsłonięcia pomnika w Wółce Radzymuńskiej ,co miało miejsce dziś rano .

Podział prac był następujący mój łoś , postprodukcja Peter'a_F .

Poly-modelling w maxie unwrap tak samo ,textury w Photoshopie, rendering w Vray'u .

Specjalne podziękowania należą się Markowi Roguszowi ,który razem z ekipą programu "Było nie minęło" w 2011 wykopał szczątki łosia ,a także był pomysłodawcą pomnika .

Mam nadzieję że się Wam spodoba.

 

bbo8.jpg

 

- - - Połączono posty - - -

 

i jeszcze kilka zbliżeń:

yzhx.jpg

 

zkj5.jpg

 

d5rn.jpg

 

svcc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo starannie wykonany model - najszczersze gratulacje!

 

W tych wspaniałych teksturach brakuje mi tylko odrobiny "przyprawy do smaku", jaką są drobne eksploatacyjnych zanieczyszczenia na spodzie maszyny. Tutaj wydaje się zupełnie czysty. Nie uwierzę że nawet przedwojenne polskie ekipy były w stanie tak wypucować samolot - takie rzeczy to tylko na prototypie wysyłanym na Salon Paryski :)

 

P.S.

Przypuszczam że model powstał na podstawie wszelkich odstępnych materiałów referencyjnych, więc plany w które można by go "wyrenderować" byłyby lepsze od wszystkich innych, które do tej pory wydano? Może spróbujesz je zaoferować jakiemuś wydawnictwu?

Edytowane przez wjaworski
P.S.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piloci pasują idealnie. Może gdyby byli brodaci to by lepiej wyglądało :) Ogólnie co do modelu to dla mnie bardzo ładny. Jednak jeżeli chodzi o samą scenę, powiem że nie wyszła najlepiej. Samolot jest przedstawiony w takim spokojnym locie zaś w całym tle mamy dużo blura. Osobiście spróbowałbym zrobić drugą post produkcję, w klimatach bojowych. Ciężki ciemne chmury, i strzelający samolot. Z tego co pamiętam PZL-37 był dość nowoczesnym samolotem jak na lata trzydzieste, więc warto by było może pokazać jego "agresje" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znacie sie n00blety, zaaaajefajne., hehe imo samoloty sa czesto troche niewdzieczne przez swoja geometrie wypelniaja mala przestrzen kadru. i chocby nie wiem jak sie nawyobracal to zawsze cos musi umknac. Mi sie baaardzo podoba i widac reke mistrza, Piter jak zawsze pozamiatal: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kadrze rozpoznałem pracę petera_f :) (nie widziałem go już jakiś czas tutaj)

Wyszło jak zwykle dobrze. Najsłabsze ogniwo to faktycznie pilot na zbliżeniu (ale zdaje sobie sprawę, że z takim detalem to nie będzie nigdzie pokazane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!!

Dzieki wszystkim za komentarze , choć nie kumam o co chodzi z tym Toy Story , czyżby twarze przypominają Chudego albo Buzz'a ? :D

Co do klimatu sceny i oświetlenia to mieliśmy wytyczne klienta i tego sie trzymaliśmy .Myślę że przedstawienie samolotu w walce ( w wyniku której cała załoga zginęła byłoby nieodpowiednie ) Może jest za spokojnie ale tak włśnie miał być przedstawiony łoś.

Edytowane przez Pixel-Factory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności