Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, michalo napisał:

Twoje zdjęcie z liceum? 😛  Masz ostro zryty beret, że takie rzeczy wymyślasz 😉 To co z tym workflow? Zaintrygowałeś mnie. 

ta fota z liceum 😄 w sumie ktos mi zwrocil uwage ze robie czlowieka  dziura w glowie a wrzucam to w tag monsters, kurde przepraszaki jezeli ktos sie poczul urazony czy cos 🙂 dla mnie to po prostu "pracka" bez podtekstu. Ot chcialem cos zrobic niepokojacego.

 

Anywsy nowe workflow wyglada tak zeby jak najmniej sie narobic, wiec sprobowalem tego co wszysycy robia czyli wrapuja topo, texy itp.

Calosc zajela mi wczoraj 3-4 godziny (mialem tylko sculpt glowy) odejscie od arnolda na rzecz marmosetu i glowa -> wrap nowego topo -> transfer textur- > poprawki textur -> ustawienie sceny w marmo -> zrobienie bluzy -> dodanie wlosow (fibermesh) -> dodanie drobnicy(oczy z texa i jakies drobne tam rzeczy).

Wiem ze tam daleko do super jakosci, ale generalnie imo krok w dobra strone dla mnie 🙂 Jedyny minus imo to wlosy, ktore inaczej wygladaja we viuporcie a inaczej sie wyrenderowaly (pozniej wrzuce screena) imo we viuporcie wyglada jaka bardziej miekkie, ale smudgem w shopie przejechalem 2 razy i legancko tego nikt z tego strzelal nie bedzie ;))

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RaVirr napisał:

Niepokojące mocno, robi wrażenie.

Również niepokojące, że ktoś się przyczepił do "niewłaściwego" taga.. Ale no, każdy ma własną wrażliwość

nie no nie powiem, nie przyszlo mi do glowy ze kogos to moze urazic, ale w sumie fakt no odjebalem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, ja wiem o co chodzi 😄 ale wiesz, jak tam staniesz sobie z boku, to moze fkaktycznie ten ktos ma troche racji 😄 i w necie w dzisiejszych czasach jednak trzeba bardziej uwazac co sie pisze i jak sie pisze 🙂 

U nas bolagow, jeszcze tego nie ma, wiec my boomerzy nieprzyzwyczajeni 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, KLICEK napisał:

Anywsy nowe workflow wyglada tak zeby jak najmniej sie narobic, wiec sprobowalem tego co wszysycy robia czyli wrapuja topo, texy itp.

Aaa kumam. No ma to sens..

Używsz do tego ZWrap tak?  A na włosy z zbrusha do marmoseta był jakiś sposób, gdzieś widziałem.. ale nie było mi to potrzebne więc szybko  przeleciałem wzrokiem. Pogoogluj jak ci się chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nah wlosy leca jak sa, maja 10 mln poly i marmo je lyka jakbym wrzucil boxa 😉 

tak tak, calosc z zetwrapa, pozniej poprawki textur w zbrushu bo najszybciej 🙂 (import textury -> polipaint -> poprawki -> export do textury)

tu taki roboczy szot prosto z marmo:

image.thumb.png.4cfa29671b21e15520ca54a069635511.png

image.thumb.png.5ce506c47ffa3f2fa7069ba9f3e72b8e.png

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jeszcze jeden szocik z innej strony 🙂 tak naprawde to ten mialbyc glownym szotem i calosc przygotowywalem pod ten kat kamery XD ( glownie chodzi o dbicia w oczkach)

image.thumb.jpeg.42917e5304a2aedf72bd666e3471000e.jpeg

2 minuty temu, ArnoldSzczesliwy napisał:

ziom a jak wlosy kolorowales?  czy to jakis shader marmolowy ze ma tyle odcieni ? 

a to musialem pokobinowac XD dajesz zwykly material wlaczasz sss volumetric i zmieniasz kolor przebijania swiatla, wstawiasz swiatlo z tylu i masz rozne kolory wlosow XD

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, michalo napisał:

Spoko rzeczy. Próbujesz nadać tym renderom taki cinematyczny feeling?  Nadal Toolbag? 

Tego w hełmie rozpoznaję. Już go kiedyś wrzucałeś 🙂

dziekowa 😄 tak caly czas marmoset, staram sie tam ogaranc wlasnie jakies renderki zeby wygladaly zachecajaco 😄  tak jak juz Ci kiedys mowilem, chodzi o to zeby sie nie napracowac przy nich za duzo 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KLICEK napisał:

dziekowa 😄 tak caly czas marmoset, staram sie tam ogaranc wlasnie jakies renderki zeby wygladaly zachecajaco 😄  tak jak juz Ci kiedys mowilem, chodzi o to zeby sie nie napracowac przy nich za duzo 😄 

TY już jesteś na takim poziomie, że tylko look dev ci został 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam taka intencja była, że pan z twarzy przypomina ususzoną rodzynkę? 😉 Bo suchość bije w rogówkę, aż się napić wody musiałem 😄 

Ale zazdroszczę skilla! I to pewnie zazdrośnik przemawia przeze mnie, więc zignoruj posta i ciągnij dalej 🙂 

Ork zmywa moje ego do graficznego piekła gdzie pokazują twoje prace i wytykają mi każdy błąd, niedoróbkę i kują w tyłek zaostrzoną końcówką wacoma o wielkości biurowca 😉 

Edytowane przez Mortom
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mortom napisał:

Jak mniemam taka intencja była, że pan z twarzy przypomina ususzoną rodzynkę? 😉 Bo suchość bije w rogówkę, aż się napić wody musiałem 😄 

Ale zazdroszczę skilla! I to pewnie zazdrośnik przemawia przeze mnie, więc zignoruj posta i ciągnij dalej 🙂 

Ork zmywa moje ego do graficznego piekła gdzie pokazują twoje prace i wytykają mi każdy błąd, niedoróbkę i kują w tyłek zaostrzoną końcówką wacoma o wielkości biurowca 😉 

a dziekuje ze komentarz, wiesz mam teraz takie cos ze ciagle mam wrazenie ze za bardzo moje rzeczy sie swieca i staram sie to wyposrdkowac. Spoko podbije troche speca 😄 ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle smakowa grafika 🙂 Obleśna, ale smakowa 🙂 Nie wiem co jadasz na śniadanie, obiad i kolacje, że takie maszkarony umysł ci renderuje. Ale skill zamaszysty i soczysty, że aż wypływa jak ten śluz z tego potworka wyżej 🙂

  • kekw 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A) Mam nadzieję że to nie autoportret 😉 
B) Wizualizacja nastolatka z turbo trądzikiem?
C) Cokolwiek chłopina robił, to po wyrazie jego miny widzę że stracił nadzieję na lepsze jutro 😉 

A tak na poważnie to miły kolega ot od razu widać że poczciwiec z lekko zwichrowaną cerą 😄 Szacuneczek jak zwykle kasa renderek i model 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mortom napisał:

A) Mam nadzieję że to nie autoportret 😉 
B) Wizualizacja nastolatka z turbo trądzikiem?
C) Cokolwiek chłopina robił, to po wyrazie jego miny widzę że stracił nadzieję na lepsze jutro 😉 

A tak na poważnie to miły kolega ot od razu widać że poczciwiec z lekko zwichrowaną cerą 😄 Szacuneczek jak zwykle kasa renderek i model 🙂 

no modelik opedzony na predkosci jakies 10 lat temu (moze 12 :D) 

A tutaj renderek z dzisiaj, texturki i calosc w marmo

image.thumb.jpeg.47765fd2c58192501dc7f5fdc795cbe8.jpeg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowiański kuc - check! 
Lans na wybielone zęby - check!
Wizyta u manikiurzystki - check!
Duże słodkie oczy - check!

A i skill - check! 😉  
Jak zwykle podziwiam 🙂 Z zawodu pan chyba wokalista z racji że na obrazku ćwiczy głos 🙂 mi, mi, mi... 🎵🎵🎵

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalo napisał:

Jest ekstra - klimacik i w ogóle 😉

 

dzieki 😄

 

Godzinę temu, Mortom napisał:

Słowiański kuc - check! 
Lans na wybielone zęby - check!
Wizyta u manikiurzystki - check!
Duże słodkie oczy - check!

A i skill - check! 😉  
Jak zwykle podziwiam 🙂 Z zawodu pan chyba wokalista z racji że na obrazku ćwiczy głos 🙂 mi, mi, mi... 🎵🎵🎵

❤️ 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności