Skocz do zawartości

The Amazing Spider-Man 2 - kolejny, długi trailer.


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klicek uwaga o tragedii rzymian była tak nie na miejscu jak podanie Parkerowi na obiad ryzu Uncle Ben's ;)

Ten spider znacznie lepszy od Toby'ego którego serie ratowała tylko ta ruda laska co teraz pewnie drapie i wciąga fugę w łazience jakiegos szpitala odwykowego. Przy poprzednim trailerze myslalem ze skrzyżowanie czlowieka z elektrycznym węgorzem to szczyt absurdu ale Rockeet Racoon z Guardians przewartościował moje oceny.

Jaram się jak Wietkong w lasach po nalocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dalej trailer do pierwszej części rebootu serii, czy już kolejna część rebootu, czy może to kolejny reboot serii?

Już widzę, jak by ten wypłosz złapał lecący samochód... powinni dokręcić sekwencje jak obraca i podrzuca ten samochód na nosku, jak foczka dmuchaną piłkę.

 

(edit) Pewnie po pająku ugryzł go jeszcze interaktywny superman

 

Ja się jaram jak diesel z wydmuchniętą uszczelką pod głowicą.

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo teraz, co by nie mówić, trailery są bardzo szczere, więc już wiem dokładnie czego się spodziewać i na pewno się nie pofatyguje do kina, (ani nie kupie w Biedronce planu lekcji ze spidermanem). Łapanie w rękę latających samochodów nie pozostawia złudzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superbohater, ale nie ten!

Po Spidermanie spodziewał bym się, że jakoś użyje sieci, a łapanie ton metalu bym zostawił Hancockowi, albo Supemanowi, albo Hulkowi.

 

edit: poczułem się jak w "big bang theory" - sprzeczam się o moce superbohaterów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikkiz typowy [...], żeby uczepić się że postać nie łapie samochodu używając sieci tylko siły ... Przecież w komiksie podtrzymywał zapadające się ściany itd więc nie widzę czemu by się tak tego ujęcia czepiać.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehe ludzie będą negować moce spidermana :D

 

ja tam się nie mogę doczekać :)

 

za to się zastanawiam bo gdzieś w necie poszło zdjęcie z wejściem do hangaru sinister six, więc ciekaw jestem jak to się rozwinie :) bo jeśli będzie podobnie do serii Ultimate komiksów to póki co mamy czwórkę Rajno, electro, spidermana, green goblin... gdzieś tam się przewinęły skrzydła sępa i macki octopusa, więc też całe zło pewnie z Oscorpa będzie wypełzać.. no nic 2 miechy zostają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyl, tak...jest sporo odniesień do Sinister6. W trailerze pojawia się 6 wrót, a też przewijają się właśnie wspomniane macki Octopusa i skrzydała Sępa. Złowroga szóstka pewnie pojawi się w trzeciej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak bylem mlody to duzo spidiego czytalem, byl moja ulubiona postacia po punisherze, ale przez te filmy przestala mi sie ta postac podobac! Uwazam ze przedeszystkim casting jest BEZNADZIEJNY.... no i ile kasy mozna wyssac z biednego spidera? bedziemy filmy o nim miec co rok teraz juz? az ludzi zacznie mdlic na jego widok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ile kasy mozna wyssac z biednego spidera? bedziemy filmy o nim miec co rok teraz juz? az ludzi zacznie mdlic na jego widok?

 

Emm...nie chcę Cię dobijać, ale ponoć SONY ma takie plany :F

 

A casting moim zdaniem o niebo lepszy od filmów Remiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyl, tak...jest sporo odniesień do Sinister6. W trailerze pojawia się 6 wrót, a też przewijają się właśnie wspomniane macki Octopusa i skrzydała Sępa. Złowroga szóstka pewnie pojawi się w trzeciej części.

 

dość zabawne, że film jeszcze nie w kinach a już zapowiadają o czym będzie 3 cześć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Moim zdaniem to dobre podejście, szczególnie jak się planuje trylogię, albo coś - masz wówczas możliwość zachować sens i spójność.

 

Brak pomysłu ładnie widać jak np. rozwinęli się LOST (serial). Wydaje się, że właśnie twórcy nie mili na to szczególnego pomysłu i tylko z sezonu na sezon coś dokładali, a potem wyszła kaszana w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ikkiz

 

Spider-man też ma krzepę, nie porównuj do Supermana bo ten potrafi wytrącić Ziemie z orbity..., a Hulk bez wysiłku potrafi zmiażdżyć czołg... to, że Spidey potrafi utrzymać samochód lub gruz to i tak mało. W sumie w SM2 Remiego zatrzymał siłami mięśni pędzący pociąg... a ty się samochodu czepiasz :D Po za tym ta scena jest osom. ^^

 

@rozpruwacz

 

Taki fan Spidera z ciebie jak ze mnie tort czekoladowy.

Myślisz, że komiksy robili charytatywnie? Ba, robią je do dziś, już która to generacja Spidera wychodzi :3 ?

 

 

Przestańcie załamywać chłopaki, to tylko rozrywka. Jeśli patrzyć na to z bardziej technicznego punktu widzenia, komiksy o superbohaterach Marvel i DC to mitologie. Jedną z ważnych cech mitologii jest ich ciągła ewolucja, rozwój, mieszanie się wielu wizji.

 

Mi nowy setting bardzo się podoba, nowoczesny, wykonanie na wysokim poziomie, genialnie dobrana obsada, wierne duchowi SM i bardzo rozrywkowe, a to liczy się najbardziej.

Nie podoba się, nie idź do kina i daj żyć.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się posypały na mnie gromy i nawet nieprzyjemny epitet. (bardzo dziękuję FleSh89)

 

Jak bym na mszy w fanatycznym kościele w Teksasie powiedział, że Jezus nie dał by rady chodzić po wodzie.

Serio nikomu nie przeszkadza, że w jednej scenie radiowóz jest skasowany do połowy szerokości lecącym Spidermanem (55 kilo leszcza? 60?), a w drugiej lecący kilkanaście metrów w górze radiowóz zatrzymuje się na Spidermanie nawet mu się blacha na dachu nie wgięła?

 

Nadludzka siła to problem w scenariuszu, zwłaszcza jak scenarzyści mają po około 10 lat i fizykę poznawali na kreskówkach o strusiu i kojocie.

A odwrotny przykład: pamiętam scenę z Batmana, gdy bohaterka grana przez Kim Basinger kłamie Batmanowi na temat swojej wagi i bat-wyciągarka nie daje rady i Nietoperz wpada w tarapaty. Działa jakaś fizyka, bohater ma jakieś ograniczenia. Dzięki takim smaczkom film w tej samej konwencji ma immersję, jest emocjonujący, a bohater jest nawet jeszcze bardziej bohaterski niż Spiderman, któremu scenarzyści naginają prawa fizyki do aktualnych potrzeb. Bruce Wayne więc jest, a Bruce Wszechmogący już nie jest superbohaterem.

 

Na ten film pewnie nie pójdę, ale rozmawiamy sobie o trailerze. Jak mi się nie podobał, to chyba można się ze mną nie zgodzić bez wyzwisk. Nie sądzę, żebym tym komuś żyć nie pozwalał.

Chętnie bym zaś obejrzał Witchblade, ale zaniechali ekranizacji. Taka to kultura sikłelowa, kowerowa, remejkowa. Dzieciaki na Spidermana pójdą zawsze, bo znają, a witchblade? Nic że ma potencjał, ale inwestycja ryzykowna, a to producenci i inwestorzy decydują.

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm...nie chcę Cię dobijać, ale ponoć SONY ma takie plany :F

 

Taki uklad Marvela z Sonym - Jezeli Sony nie bedzie wypuszczal kolejnych czesci spidermana co max 5 lat (nie pamietam czy 5 czy 3) to straci licencje i spiderman spowrotem bedzie nalezal do marvela.

 

Serio nikomu nie przeszkadza, że w jednej scenie radiowóz jest skasowany do połowy szerokości lecącym Spidermanem (55 kilo leszcza? 60?), a w drugiej lecący kilkanaście metrów w górze radiowóz zatrzymuje się na Spidermanie nawet mu się blacha na dachu nie wgięła?

 

Nadludzka siła to problem w scenariuszu, zwłaszcza jak scenarzyści mają po około 10 lat i fizykę poznawali na kreskówkach o strusiu i kojocie.

 

Nie, nikomu to nie przeszkadza i to nie problem w scenariuszu a kwestia komiksu.

Po obejzeniu trailera, oceniasz caly film na podstawie wlasnej krytyki ideologii komiksu. Wg mnie to takie doszukiwanie sie dziury w calym ale nie dziwi mnie to, bo niezleznie jaki trailer sie pojawi na tym forum, 90% komentarzy to bezpodstawne hejty :) Nie bede tez ponownie sie rozpisywal na ten temat bo juz to zrobilem wczesniej tu: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=91338 . Kazdy moze miec wlasne zdanie, nie kazdemu musi sie wszystko podobac, ale krytyka tez powinna byc z glowa.

 

Jeszcze raz przypomne - filmy marvela (spiderman w praktyce tez jest marvela) sa ADAPTACJAMI komiksow (sa to postaci z nadprzyrodzonymi zdolnosciami, ktore moga lamac prawa fizyki).

 

 

feat26strengthvd7.jpgfeat1strenghtvi6.jpg

Edytowane przez tmdag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmdag osobiście bardzo lubię rozwałkę, ale tylko wtedy gdy jest zrobiona z głową, bo przy kilku filmach bardziej się człowiek jara making off-em gdzie można zobaczyć więcej detalu nie zamazanego motion blurem. Ktoś się napracuje, a później wyświetla mi rozmazane plamy.

Balans efektów powinien być stosownie wyważony, bo jest też tak że mamy przesyt i wiele niedoróbek. Sensu zawsze będziemy się doszukiwać, tak samo jak smok ma swoją anatomię mimo że nie istniał. Pytanie, gdzie jest granica każdego z bohaterów?

Tutaj jedna z prób wytłumaczenia, gdzie zdania są podzielone:

 

A czy film musi być realistyczny i logiczny? Nie! Musi być wiarygodny do bólu i to uważam za największy sukces Avatara. Produkcja ma być tak przekonywująca że pod kilkoma czynnikami bylibyśmy wstanie uwierzyć że to mogło by się wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmdag osobiście bardzo lubię rozwałkę, ale tylko wtedy gdy jest zrobiona z głową, bo przy kilku filmach bardziej się człowiek jara making off-em gdzie można zobaczyć więcej detalu nie zamazanego motion blurem. Ktoś się napracuje, a później wyświetla mi rozmazane plamy.

Balans efektów powinien być stosownie wyważony, bo jest też tak że mamy przesyt i wiele niedoróbek. Sensu zawsze będziemy się doszukiwać, tak samo jak smok ma swoją anatomię mimo że nie istniał. Pytanie, gdzie jest granica każdego z bohaterów?

Tutaj jedna z prób wytłumaczenia, gdzie zdania są podzielone:

 

A czy film musi być realistyczny i logiczny? Nie! Musi być wiarygodny do bólu i to uważam za największy sukces Avatara. Produkcja ma być tak przekonywująca że pod kilkoma czynnikami bylibyśmy wstanie uwierzyć że to mogło by się wydarzyć.

 

Przepraszam ale totalnie nie mam pojecia o czym piszesz i do czego bijesz?

Tak, zgadzam sie, kazdy film powinien byc dobrze zrobiony z przekonywujacymy bohaterami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale totalnie nie mam pojecia o czym piszesz i do czego bijesz?

Tak, zgadzam sie, kazdy film powinien byc dobrze zrobiony z przekonywujacymy bohaterami :)

 

Do niczego nie bije ;) Wyraziłem swoją opinie na temat realizmu o którym wcześniej wspomniał ikkiz.

Przedstawiłem swój punkt widzenia jako odbiorca takich produkcji. Każdy ma inne doświadczenia i wymagania przez co inaczej patrzy na te same rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikkiz pisal o nadludzkich silach spidermana ktore mu przeszkadzaly w trailerze. Zgadzam sie, ze bohater powinien byc wiarygodny ale w tym przypadku bohater zostal stworzony w komiksach i jego charakterystyka zostala dawno okreslona.

Spiderman wowczas podnosil samochody i podnosi je teraz w filmie (nie wiem czy da sie bardziej lub mniej realistycznie podniesc samochod)

Avatar o ktorym wspomniales to historia pisana od poczatku i bohaterowie mogli byc stworzeni pod katem wiarygodnosci w filmie.

 

Osobiscie nie przeszkadza mi fakt, ze superman moze cofac czas, hulk zgniata samochody reka czy thor lata za pomoca mlotka. Takiego typu sa to filmy, bohaterowie zostali stworzeni na potrzeby komiksow wiele lat temu wiec z gory wiemy dokladnie na co sie piszemy idac do kina.

 

Jednak bez wzgledu na bohatera i jego nadprzyrodzone umiejetnosci ciezko jest okreslic czy film bedzie dobry czy nie. Ja nie mam zielonego pojecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności