Skocz do zawartości

Hangout z Maciejem Gliwą z DreamWorks oraz projekcja filmu Pan Peabody i Sherman


adek

Rekomendowane odpowiedzi

25 marca zapraszamy na wyjątkowe spotkanie poświęcone sztuce animacji. Gościem specjalnym wieczoru, z którym połączymy się internetowo będzie Maciej Gliwa - animator postaci na co dzień pracujący w wytwórni filmowej DreamWorks.

 

Pełna treść: Hangout z Maciejem Gliwą z DreamWorks oraz projekcja filmu Pan Peabody i Sherman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OK. Jest już 10 (nawet więcej) osób chętnych. Jutro dostaniecie PM. Prosimy o odpowiedź na nią w ciągu 2 dni. W przeciwnym wypadku miesca te ponownie zostaną rozdane.

 

Edit: PM zostały wysłane.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się wybrać na to spotkanie, ale troche mam za daleko, już blizej mam do Maćka :D

 

Pochwalę się od razu że byłam na wywiadzie z Robertem Minkoffem, dyrektorem filmu i zdobyłam autograf :)

 

GgyVuxS.jpg?1

Edytowane przez PodwojneD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do końca nie rozumiem :P

 

Te 10 biletów to są wolne miejsca na film, a jak z miejscami na wykład/rozmowę z Panem Maciejem Gliwą ? Czy może ta rozmowa będzie się dobywać w kinie bezpośrednio przed seansem ?

 

W każdym bądź razie, jeśli komuś by coś wypadło i zwolniło by się jakimś cudem miejsce to ja też chętne przyjmę bilet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w newsie. Max3D nie jest organizatorem. Otrzymaliśmy jednak 10 biletów, które możemy rozdać. W kwestii rezerwacji proszę pisać na adres lub dzwonić na numer podany na końcu w newsie.

 

Zwolniło się jedno miejsce, PM wysłana do IvoX.

 

Byc moze jutro zwolnia sie kolejne bo mam na razie tylko 4 potwierdzenia!

 

Na potwierdzenie czekam do jutra do godz. 20.00.

Po tej godzinie kolejne osoby w kolejce dostaną pierwszeństwo.

 

W kwestii streamingu - damy znać na pewno jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i odpowiadam na pytania.

Impreza odbywa się dzięki uczelni WIT.EDU.PL oraz tym razem także dzięki Filmotece Narodowej (Kino Iluzjon i jego wydział edukacji).

 

Mój warunek jaki postawiłem jako prowadzący i organizator było to aby każde spotkanie było darmowe i tak jest tym razem.

 

1800 -2000 - Rozmowa (hangout - telemost z Maćkiem w San Francisco) - FREE

2030 - 2200 - Film Peabody & Sherman - cena biletu.

 

Dzwoniąć lub pisząć do iluzjonu piszcie : do wyboru : (Poporpszę rezerwację na całość, Poproszę rezerwacje tylko na spotkanie, Poproszę rezerwację tylko na film)

Stream będzie jak tylko będzie odpowiednia frekwencja w kinie.

 

Powód jest banalny. Jak nie będzię frekwencji, to szkoła czy inna instytucja nie będzie chciała finansować kosztów suchej imprezy. Dodam, że nikt z nas na tym nie zarabia a koszty dotyczą zakupu kopi filmu\wynajęcia kina i ekipy filmowej. Termin jest taki, by każdy mógł przyjsć. Po szkole\po pracy i tak by Maciek w SF nie gadał o 3 w nocy. Jak to spotkanie wypali tak jak spotkanie z Maćkiem Kuciarą to kolejne będziemy robić tak długo jak ludzie będą przychodzić a nasi goście przyjmą zaproszenia.

 

Chętnie odpowiem na każde następne pytanie . Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może prócz nagrywania zrobilibyście Stream ? Mam tutaj na myśli coś pokroju popularnego Twitcha ostatnio.

 

Instalujecie programik na komputerze na którym będzie prowadzona rozmowa i już. Albo ustawiacie kamerkę przed ekranem rzutnika i też powinno się udać spokojnie.

 

Co o tym myślisz ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że osoby, które zgłosiły się w niedzielę mają czas dzisiaj do godz. 20.00, aby podesłać swoje dane. W przeciwnym wypadku bilety przejmą kolejne osoby w kolejce. Będzie chyba drugie rozdanie kilku wejściówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób nie potwierdziło i nie przesłało swoich danych PM. Są na razie jeszcze 3 bilety do wzięcia. Zasady te same. Pierwsze 3 osoby, które napiszą w komentarzu "Chętnie wybiorę się na to spotkanie" otrzymają wejściówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może prócz nagrywania zrobilibyście Stream ? Mam tutaj na myśli coś pokroju popularnego Twitcha ostatnio.

 

Instalujecie programik na komputerze na którym będzie prowadzona rozmowa i już. Albo ustawiacie kamerkę przed ekranem rzutnika i też powinno się udać spokojnie.

 

Co o tym myślisz ?

 

 

Pozdrawiam.

 

Dziękuje za podpowiedź.

Wszystko jest realizowane przez firmę zajmującą się realizacją telewizyjną. Połączenie będzie najpewniej przez hangout,skype z Maćkiem . Kilku kamerowa ekipa + realizator wizji to rozwiązanie po polskiej stronie grane tzw."live to tape". Nie mamy ograniczeń technicznych czy realizacyjnych tylko obecność i zainteresowanie na miejscu. Dziś zeszło 230 miejsc nie licząc zarezerwowanych. zostało 50. Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę tylko powiedzieć że skype nie da rady... bo konferencje na skype większe niż 10 osób to jest tragedia. Najlepsze by było chyba nagrane i udostępnione na YT czy coś :D

To nie tak. Łączymy się friend-to-friend z Maćkiem (jedno połączenie). Może być skype..

Sygnał video przechwytuje realizacja telewizyjny i tworzy (wraz z obrazem z realizacji sali) sygnał na świat. W ten sposób ograniczamy ew. problemy z przepustowością. Nie zajmuję się tym. Ale to jest sprawdzone rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak. Łączymy się friend-to-friend z Maćkiem (jedno połączenie). Może być skype..

Sygnał video przechwytuje realizacja telewizyjny i tworzy (wraz z obrazem z realizacji sali) sygnał na świat. W ten sposób ograniczamy ew. problemy z przepustowością. Nie zajmuję się tym. Ale to jest sprawdzone rozwiązanie.

 

a w ten sposób a to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łohoho, w takim razie jak tego tutaj nie zobaczę to możesz się spodziewać tony spamu na PM Alul :D

 

Z chęcią bym pojechał, ale mieszkam w Częstochowie i ostatnio już byłem na wykładzie Pana Klickiego, a bileciki kosztują w te i nazad xd

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało już tylko kilka miejsc na Maćka i nieco więcej na film . W razie potrzeby kino może zwiększyć ilość miejscówek o tzw. dostawki. Jesteśmy mile zaskoczeni. Mam gorącą prośbę w tej sytuacji. Osoby z rezerwacją, którym zmieniły się plany proszę o informację do kina że rezerwacja jest zwalniana. Przypominam że to już 25 marca o 1800 (wtorek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro widzimy się w kinie iluzjon. Sugeruję przyjechać wcześniej ,jesli ktoś wybiera się samochodem. Na placuNarbutta 50a gdzie jest kino jest bardzo trudno zaparkować. P.s. Zostało kilka miejsc.

 

 

Przykro nam, ale stream live nie odbedzie się. Spotkanie bedzie nagrane i udostępnione na Max3d.pl w formie video po akceptacji włascicieli praw autorskich do treści (klipów )treśc pokazywanych przez Maćka.

Przepraszam serdecznie w imieniu organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki we własnymi i Maćka imieniu wszystkim. Dziękuje Arturowi Marcolowi za zastępstwo za chorego Pawła Świerczyńskiego i pomoc w prowadzeniu spotkania. Maciek ma dziś urodziny . 100 lat! i dzięki że tak bardzo sumiennie przygotowałeś się do spotkania .Mam nadzieje że będziemy udostępnić spotkanie jak najszybciej

 

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t31.0-8/1974243_640340189349239_1905378356_o.jpg

http://goo.gl/xbxkIh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W końcu udało nam się załatwić sprawę tak aby udostępnić ten film po niemal roku za co oczekujących przepraszam. Wiele rzeczy się zmieniło od tego czasu. Oddział DreamWorks w którym pracował Maciek został zamknięty. Na szczęście udało nam się przygotować film tak aby nie naruszał praw DW do publikacji niektórych fragmentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie wybieram na to spotkanie ale chętnie obejrzę wersję "offline" tego spotkania aby się dowiedzieć co nowego u Pana Macieja i realiach pracy. Był u nas na spotkaniu "live" swego czasu w Drimagine dawno dawno temu ;)

 

pozdro

 

czaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności