Skocz do zawartości

This War of Mine Animated Trailer (HYDRA)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

świetne. super przykład jak małym kosztem można zrobić coś naprawdę fajnego. Wystarczy klimat.

W sumie nie musieliscie robić mocapu, przy slomo i tak nie widać niedociągnięć w timingu.

 

Klimaty ghost in the shell w 11bit studio widać coraz mocniej. Duzy plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna sie dowiedziec o szczegoly?

ile zajelo, malowanie teł, robienie postaci, kompo?:)

 

Jasne. Cały projekt od 10.02 do 12.03. Całość robiły 3 osoby (ja, animator i kompozytor AE/FX), więc pomimo sztywnego planu siedziałem po nocach przez 2 tygodnie. Główne tło zajęło 2 dni szkic + 3 dni kolor, drugie tło 2 dni. Kompo zrobiliśmy w 1 dzień, bo musieliśmy. Z braku czasu modele żołnierzy byly kupione, animator poprawił skin tu i ówdzie. Głównym problemem bylo to, że wszystkie rzeczy mogliśmy zrobić - z braku czasu - tylko raz. A drugim ciasne gardło sprzętowe. Mimo to przesiadka na Full HD przy malowanych tłach to był dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ladnie, 3 osoby miesiac czasu, minuta ponad filmu, a co do modeli zolnierzy, skoro modele zakupione to ruszaliscie na nich wogole textury? bo calkiem fajnie siedza z rysowanym tlem, czy moze calosc uzyskana szaderem / compo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super klimat. Szkoda, że wybuch też nie jest podrysowany, ale przy tak krótkim czasie to drobiazg. Duży plus za muzykę i montaż. Chcę więcej :)

 

Użyliście MB do Kinecta czy jakiś inny soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszło! Gratulacje za świetną robote w tak krótkim czasie i małym zespole.

Fajny cover (dla zainteresowanych: OMEGA - Gyöngyhajú lány (Dziewczyna o perłowych włosach)) w podkładzie. Pasuje idealnie :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności