Jump to content

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki Arnold, lata grindowania, dużo tanich sztuczek i coś w końcu wychodzi 😄 Zróbmy tu jakiś ruch, z rzeczy które mi się nazbierały: skończyłem ten czarnobiały z jeleniem, w tym alkurat przegi

Analizy kadrów z filmów Kilka szkicy kompozycji prac które mam obecnie na warsztacie Rzeczy z innych wątków, szkice twarzy, 2 maluny na speedpaintowe tematy. Kompozycje:

Wykończyłem jeden z czarnobiałych szkiców z ostatniego posta, specjalnie poszedłem w taki nudny overcast, w planach mam jeszcze jedno podejście do tematu z ciekwaszym enviro, światłem jaki i z mniej s

Posted Images

Dzięki panowie!

Hangout jak najbardziej, dajcie znać kiedy komu pasuje i możemy organizować :)

Poprawiłem pracę z poprzedniego posta i dorzucam dwa wipy, pierwszy to prosta kompozycja do następnego kolorowego malunku i line art który powoli robię, peewnie na tym się nie skończy ibede go jescze raz poprawiał, bo jak na razie za bardzo wrażeniowy jest, co sądzicie?

lrReqks.jpg

GZzmmKY.jpg

9Kt0JJB.jpg

Kolorystyka tego pierwszego jak najbardziej do mnie przemawia, uwielbiam ten klimat.

Fajnie działa to niebieska światło, chętnie zobaczyłbym to jeszcze bardziejwykończone, chociaż już teraz mi się bardzo podoba.

Przy lajnarcie lekko rozjechały Ci się schody ale liczba szczegółów wzbudza respekt ;)

@BetiiX, nie wiem czy masz fb, jeśli nie to daj jakeiś namiary na Google+ jak będziemy coś robić to dam ci znać :)

@elwiko: bardzo dziękuje, tumblr jest lekko przeze mnie zaniedbany, najbardziej aktywny jestem na fb albo na blogspocie, szkoda mi czasu na ogarnianie więcej niż 3 stron.

@Tomasz: Dzięki! patrząc na ilość detalu jaki ma w rysunku, cięzko będzie utrzymać malarskość, na pewno kilka z tych konceptów wykończę, ale póki co jadę z konceptami. Zastanawiam się też nad stylem takiego obrazka, czy zostawić w pewnym stopniu linię widoczną, czy iść w pełen fotorealizm, czy może bardziej upraszczać, muszę pokombinowac z tym.

@Tomzar, ty weź nie próbuj nawet :D i dzięki!

Heh @Drax, nie rozpędzajmy się :P

Dzięki @Kalberos :)

@Maciek: sądząc po twojej wypowiedzi to coś złego że ci się kojarzą?

• 2 weeks later...

Mech solidny. Patent z gościem w sytuacji która nadaje charakterku scence jest ok, tylko zastanawiam się czy koniecznie musi być odwrócony w tę akurat stronę świata, która dużo zdradza widzowi :D

• 3 years later...

W ramach sprawdzenia czy czegoś się nauczyłem przez ostatnie kilka lat, zrobiłem nową wersję sikającego gościa na mechu. Sama tematyka jest na tyle inna że nie mogłem się powstrzymać, wyszło lepiej niż poprzednia, poszedłem w inną stronę trochę ze światłem i z otoczeniem. Oto efekt:

Design robota można by jeszcze dopracowywać i męczyć, ale muszę wracać do bieżących projektów, przyjemnie było zrobić mały odskok w mniej poważne tematy :)

CyXFmQu.jpg