Skocz do zawartości

Tomasz Gr


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DvfDvfM.jpg

 

Ja ekspertem nie jestem ale wszystko już o wiele lepiej ci wyjaśnił EC.

Zwracaj uwagę na globalne oświetlenie i kierunek światła.

 

Detal ma być tylko symboliczny , podstawowy ale najważniejsze jest oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu, biore się ostro do roboty;).

tomzar, jak już malowałem to to zauważyłem;p. Teraz to będzie mój znak firmowy;).

PolakParafii, nie zawsze jak jest dużo to jest dobrze.Robię co mogę i ile mogę.

Martwe będę umieszczał w Teczka 2D: Z natury i tylko tam. Częściej je będę trzaskał

 

Pozdro

 

6pwbtGw.jpg[/img]

Edytowane przez Tomasz G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drzewa to akurat spore dęby. Jednocześnie wiem,że jakbym dał tam jakiś obiekt, czy postać,żeby pokazać skale to ilustracja by zyskała. Tylko nie traktuję tego jako ilustracji tylko jak poglądówke do dalszej animacji postaci. Postać będzie miała ok 3 metrów więc to nie będzie jakiś kilku metrowy wielkolud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znajomy mi dał rade, żebym zmieniał swoje pędzle w fotoszopie co tydzień. Dzięki temu nie przywykniesz do używania w kółko tych samych rozwiązan sytuacji, tylok cały czas będziesz kminił nad innym podejściem do problemów. no i bedziesz w razie potrzeby potrafił róznymi bruszami maloawc ;ddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo przedziwny pomysł. Przecież siła tkwi w warsztacie (skill) a jednym z ważnych elementów takowego to pędzle i sposób ich wykorzystania. każdy ma jakieś własne, one się z czasem zmieniają ale szlifujemy sposób wykorzystania ich i z każdym obrazkiem będzie lepiej. Imo wymiana pędzli co tydzień to jak zmienianie komputera czy roweru czy samochodu. Do każdego trzeba się przyzwyczaić i nigdy za pierwszym razem nie wyciągniesz całej mocy. Oczywiście można dodawać pędzle, można odwrotnie: eliminować i wracać do podstawowych ale po co co tydzień wywalać cały warsztat przez okno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worshippers - strategia karciana nad którą pracuję od jakiegoś czasu.

W grze jest 50 postaci, animowane plansze, sporo dodatkowych kart.

Grę robię z kuzynem.

Wszystko rysowanłem i animowałem w photoshopie. Potem kuzyn robi import do unity.

nBXxLJ3.gif[/img]

 

https://www.youtube.com/watch?v=wl7kvVHpr6k&feature=youtu.be

 

gB0xYPW.png[/img]

 

1S2ZHxs.png[/img]

Edytowane przez Tomasz G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli mówiąc rozbudować?

Jeśli chodzi o to, czy będzie coś więcej niż tylko plansze z ludzikami, to tak;).

Trzeba jednak mierzyć siły na zamiary. Jest nas dwóch. Rysunki, animacje itd. robię sam. Nawet ze świetnym skillem nie zrobimy gry mmo.

To nie znaczy ,że nie można stworzyć prostej grywalnej gry.

Zauważ np. szachy. Plansza z kwadratowymi polami, garstka pionków a jaka grywalność.

Nie mówię, że chcemy wymyślać od nowa szachy, ale gra będzie jak najbardziej na myślenie, taktykę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności