Skocz do zawartości

Tani Tablet Graficzny


rice

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pen wygląda jak z intuosa.
Bo moim zdaniem to chiński ripoff z Wacomowych produktów. Ktoś pożyczył kilka patentów z fabryki Wacoma i voila :D Coś jak iPhone Goophone.

 

Edit:

Łoł mój 1000 post. Otwieram szampana! Aż chyba sobie sprawię ten tablet, albo ktoś niech mi kupi na ten jubileusz, to zrobię video review.

Edytowane przez Creator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dorwać drania, ale we wszystkich biedrach w jakich byłem, tablety już dawno poznikały. Tak czy siak ostatnio sporo na innym forum wyczytałem wieeele złego na jego temat. Oczywiście patrze na to z przymrużeniem oka, bo cena jak za ziemniaki, ale główny problem leżał w tym, że nie był do końca kompatybilny z ósemką, a realne miejsce robocze było bardzo małe (jakoś 1/4 powierzchni tabletu). A jeżeli chodzi o praktyke to robił ponoć bardzo rwane krechy i lubił "falować" podczas zwykłej prostej kreski.

 

Oczywiście to nie jest moja opinia, a wyczytana gdzieś indziej. Może ktoś z forum miał okazje przetestować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbujmy teoretycznie: Mapujemy przekątną obszaru roboczego=4,58" tabletu na przekątną 23" mojego monitora

 

wychodzi, że ruch piórka będzie się przekładał ~7 krotnie na ruch na monitorze:

no to jedna piksela na monitorze (wielkość pikseli) 0.24795/7 = 0.035 milimetra ruchu piórka. Grubość włosa. Trzeba będzie mieć bardzo precyzyjne ruchy, nawet zakładając, że sam odczyt jest tak dokładny.

Może nie często się zdarza trafiać w piksel, ale z takim przełożeniem, to będzie ciężko trafić w link wyloguj się na 3dmaxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności