Skocz do zawartości

sposob na porzadek na forum!! moze radykalny ale...


Quadysz

Rekomendowane odpowiedzi

przypominam, że pomysł reputacji można postawić jako tezę, a skoro tak, to nie ludzie jej nie chcący muszą się tłumaczyć dlaczego jej nie chcą, lecz osobą chcące wprowadzić ją w życie powinny udowodnić potrzebę jej istnienia.

 

ja osobiście uważam, że takie eksperymenty jeszcze tylko niepotrzebnie zaognią niektóre konflikty na forum, po co to komu?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zatrzymajmy swoja reputacje w swojej pamieci ;) nowy bajer ? tylko tak to mozna nazwac ... wystarczy jedynie zaostrzyc reguly i tyle ...

 

zgadam sie calkowicie z dzudzu ... wlasnie tak to widze ... z reszta cos ostatnio czesto tu o reformach ... ciagle ktos by cos ulepszal ... bo sie przedobrzy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drUg, musimy teraz się jednoczyć w cierpieniu i współpracować, inaczej nas usuną!

 

ostatecznie przychylam się do głosów anty-reformatorów. kto by powiedz sprawdzał te wszystkie uzasadnienia?

 

ja jestem za usteleniem ostrzejszych kryteriów dla prac z gallery finished works. to, co tam się dzieje ostatnio, to jakaś makabra. trzeba odcedzić złoto od śmiecia...

 

ps. Kocham was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na "Nie, przenigdy" w pełni sie zgadzam z głosami "anty-reformatorów" :| (kto taką debilną nazwe wymyślił)

 

"ja jestem za usteleniem ostrzejszych kryteriów dla prac z gallery finished works. to, co tam się dzieje ostatnio, to jakaś utopia"

 

pozostawie to bez komentarza bo to bezsens totalny

 

tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku pomyślałem, że to całkiem fajna rzecz... aż wszedłem na wskazaną (jako przykład do naśladowania) stronę......

2 punkty za zły tytuł,

3 punkty za pier...

Obłęd, trzeba by co najmniej pięciu doktorów Ug aby opanować potok słów wlewanych przez userów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze trzeba cos zrobic i to jak najszybciej ostatnio nie mam czasu ale z uwagą czytam posty i jest nieciekawie ludzie którzy mają duzą wiedze i wielki potencjałl robią trzode na forum i to bez zadnych konsekwencji ze strony moderatorów czy tez innych strózów prawa nie podoba mi sie to ze młodzi uzytkownicy po napisani paru ciekawych postów idą w slad starych wyjadaczy i robią ta samą trzode no w tym przypadku czasem zdaza sie jakies ostrzezenie no ale to nie działa zbyt długo Jednak najbardziej niezroumiałą rzeczą jest to ze ktos zarzuca komus ze jest wulgarny albo złosliwy i w innym temacie zapomina sie totalnie i robi trzode no ludzie cos tu jest nie tak bo nie którzy mają tak wielkie mniemanie o sobie ze az sie niedobrze robi ! p.s ...........protest przeciwko kiczowi w galerji w której moderator stwierdził po serji pyskówek na młodego usera ze mozna tam wystawiac sphere z boxem i nikt nie powinien sie czepiac jezeli jest to zgodne z regulaminem to mi sie bardzo nie podoba jest to nie fer w stosunku do uzytkowników którzy zaczynają prace w maxie i zdarza im sie wykorzystac jakis pomysł i dostac pochwałke od starego grafika ze praca jest super takich postów było duzo a teraz jest protest i to bez sensu bo najpierw sie chwali a potem nazywa to kiczem ...................przykro mi ale nie rozumiem tego typu poczynan!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam moze jescze ze powino sie zrobic dziął dla ludzi którzy raczkują w maksie i tam ich ukierunkowywac a nie bluzgac na prace młodziezy bo fak jest taki ze jak jakis młody twórca chce pokazac nawet byle co to pokazuje to w galerii i tam sie zaczyna rzeznia młody dostaje pałe i juz ma dosyc lecą pyskówy i tyle z jego wysiłków to chyba nie w poządku ja zawsze stoje za kims jak widze ze sie wypocił i juz wiecej nie moze ! fak jest taki ze popieram bluzgi pod userami którzy np Znajdz mi tutki bo mi sie nie chce ale to inna historia juz

......

 

adek zamykane forum to nie jest dobre rozwiązanie jest duzo userów o róznych osobowosciach na forum i trzeba temu sprostac no chyba ze sie myle 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tym działem dla ludzi raczkujących byłbym na tak, w sumie niezły pomysł manysh. Choc z drugiej strony mogłoby się zrobić z tego takie getto, gdzie nikt nie zagląda :/

 

Wartoby jednak spróbować. No i zdecydowanie postawić na straży jakiegoś opiekuńczego moderatora, np. Leru. Nie dałby bić chłopaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manysh - połowicznie masz rację, chociaż z tą trzodą to przesadziłeś,

po protestacyjnych wątkach w GFW sądzę, że należy jednak wprowadzić reputację i stworzyć dział dla początkujących oraz osobny wątek blogowy dla mCh w wolnych dyskusjach żeby się biedaczek miał gdzie wyżalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to cieszy, ze ktos to popiera! Drogi Salvadorze z trzodą nie przesadzam wystarczy przejzec dział 3dmax i zaopserwowac posty pewnego usera który napisał bardzo wiele na tym forum, ( nie bede pisał kto ) to jest dla mnie trzoda i to bardzo. To ze user jest zdoniacha to go nie zwalnia od dobrego zachowania na forum ,oczywiscie nikt nie powiadomił moderatora a moderator albo nie zauwazył ,albo nic nie zrobił, nie wazne juz ,ale sprawa nie tylko dotyczy tego usera lecz wielu członków forum, mysle ze to brak rozumu poprostu ,no ale co ja biedny zyczek moge . Kozio Wybac ze tak mało znaczków interpunkcyjnych poprawie cie w przyszłosci 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)wystarczy przejzec dział 3dmax i zaopserwowac posty pewnego usera który napisał bardzo wiele na tym forum, ( nie bede pisał kto ) to jest dla mnie trzoda i to bardzo. To ze user jest zdoniacha to go nie zwalnia od dobrego zachowania na forum (...)

 

o kim mówisz? chyba się domyślam ale nie jestem pewien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie mysle ze taki wskaznik a wlasciwie system naliczania nie mialby zadnego odwzwierciedlenia w faktach wiadome z jakiego powodu,

 

mimo ze to sie raczej nie zdarza, to osoby nielubiace sie moglyby sobie statystyki obnizac, ale raczej na tym forum tego sie nie obserwuje, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym my tu wogóle gadamy?

 

I. WE'RE A COMMUNITY

II. Everybory in the community is equal

III. Nobody is more equal with his/her points, experience, skills, etc.

IV. I respect everyone in the community and everyone respects me in the community

V. Moderators try to free the community from rudeness, violations, etc.

VI. Everebody has the right to fair assesment of their work

VII. Everybody has the right to say what they really think unless this would hurt/offend anyone in the community

VIII. Words are the power of the forum. Don't waste your power.

 

O rany, ale patos walnąłem... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności