Skocz do zawartości

DXO Optics Pro 8 - konkurencja Lightrooma udostępniona za darmo!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm... ale tam trzeba było wpisać e-mail, przychodził kod i można było kupić program, tyle, że po podaniu kodu zniżka była 100%. Trial faktycznie dało się pobrać, ale chyba wersji 9.

 

PS. Ciekawostka. Chyba nie przewidzieli ruchu takiego bo widzę, że przerwa techniczna do 30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pobrałem z podanego linka program (już nie jest dostępny) a jest to wersja Trial działająca przez 31 dni.

 

pozdrawiam,

 

To w takim razie nie umiesz czytać ze zrozumieniem na ich stronie oraz na tej :) Bywa. Co poradzisz.

Wchodzisz na TEN LINK http://www.dxo.com/intl/dphotographer

gdzie w tym momencie pewnie z przeciazen jest info This page is under maintenance and will be available on October 30, 2014.

 

Na tejze wlasnie stronie po podaniu maila dostaje sie serial number i link do sciagniecia. (dziala sprawdzone).

Ktory to serial sie wklepuje po pierwszym odpaleniu i dziala.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, to naprawdę jeden z bardziej problematycznych freewarów które się pojawiły...żart :)

Jak tylko pojawiła się tu zajawka że to można ściągnąć to kliknąłem w link podany w artykule i w 3 minuty zostałem posiadaczem tego softu łącznie z numerem seryjnym...ale potem serwer padł im:) więc gro osób odbiło się od niedziałającej strony - to pokazuje jak ludzie lubią coś za darmo i do tego jeszcze jest to całkiem PRO soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności