Skocz do zawartości

Wiz: gray day


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dawno nie pokazywałem żadnej architektury a że ostatnio kombinuję trochę z coroną to i okazja żeby coś podłubać się znalazła. Są to moje pierwsze wizki (i na pewno nie ostatnie) z tego renderera. Mam nadzieje że obrazki się spodobają.

Pozdrawiam

bSayXOa.jpg

BizDMcI.jpg

heHRBiG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie słuchaj ich, jest świetnie :D

Klimat mega dobry! Lubie takie nietypowe podejście do sprawy.

Pierwszy szot mnie skosił. Bardzo dobry, okna nadają realizmu. Model niezły :D

Drugie i trzecie ujęcie troszkę odstają od pierwszego, ściana po prawej i podłoga mnie nie przekonują. Dajesz dalej ;)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xmass a czy ktoś napisał że jest źle ja nawet jestem na tak, zastanawia mnie tylko to zamglenie jak jest jego przyczyna bo warunki świetlne fizyczne nie mają podstaw do tego, czy to nie w stylu kaustyki po totalnie zacienionej stronie modelu ładnie ale niezgodnie z fizyką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za opinie.

Ogólnie "zadymienie" nie jest liczone tylko zrobione w postprodukcji jako namiastka nieszczelnych aparatów fotograficznych z lat 80-90. Taki efekt chciałem osiągnąć. Z racji tego ze nie jest to projekt komercyjny moglem sobie pozwolić na to żeby te obrazki nie wyglądały tak jak 90% interiorów jakie ostatnio widzę.

Skalpel3d - o jakiej kaustyce mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest Koska kiedyś na forum była extra praca i była na niej piękna kaustyka tyle ze w miejscu fizycznie całkiem niemożliwym i była tez spora dyskusja czy odwzorowanie fizyczne czy pięknie wyglądając efekt :) Front za inność i za próbę odwzorowanie starych aratów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie ujęcie moim zdaniem jest tak dobre, że nie da się jednoznacznie stwierdzić, że to nie fotografia. Świetne lakierowane drewno i sklejka na krześle, pościel fotorealistyczna. Osobiście wolę mocniejszy kontrast, ale to zamglenie świetnie pasuje do lakierowanego na wysoki połysk drewna (krzesło), bo jakoś tak kojarzy się z radosnymi latami 80 :)

Tak w ogóle, to fronta mu! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności