Jump to content

Wiz: gray day


Recommended Posts

Nie słuchaj ich, jest świetnie :D

Klimat mega dobry! Lubie takie nietypowe podejście do sprawy.

Pierwszy szot mnie skosił. Bardzo dobry, okna nadają realizmu. Model niezły :D

Drugie i trzecie ujęcie troszkę odstają od pierwszego, ściana po prawej i podłoga mnie nie przekonują. Dajesz dalej ;)

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

xmass a czy ktoś napisał że jest źle ja nawet jestem na tak, zastanawia mnie tylko to zamglenie jak jest jego przyczyna bo warunki świetlne fizyczne nie mają podstaw do tego, czy to nie w stylu kaustyki po totalnie zacienionej stronie modelu ładnie ale niezgodnie z fizyką :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za opinie.

Ogólnie "zadymienie" nie jest liczone tylko zrobione w postprodukcji jako namiastka nieszczelnych aparatów fotograficznych z lat 80-90. Taki efekt chciałem osiągnąć. Z racji tego ze nie jest to projekt komercyjny moglem sobie pozwolić na to żeby te obrazki nie wyglądały tak jak 90% interiorów jakie ostatnio widzę.

Skalpel3d - o jakiej kaustyce mówisz?

Link to comment
Share on other sites

Ernest Koska kiedyś na forum była extra praca i była na niej piękna kaustyka tyle ze w miejscu fizycznie całkiem niemożliwym i była tez spora dyskusja czy odwzorowanie fizyczne czy pięknie wyglądając efekt :) Front za inność i za próbę odwzorowanie starych aratów :)

Link to comment
Share on other sites

Drugie ujęcie moim zdaniem jest tak dobre, że nie da się jednoznacznie stwierdzić, że to nie fotografia. Świetne lakierowane drewno i sklejka na krześle, pościel fotorealistyczna. Osobiście wolę mocniejszy kontrast, ale to zamglenie świetnie pasuje do lakierowanego na wysoki połysk drewna (krzesło), bo jakoś tak kojarzy się z radosnymi latami 80 :)

Tak w ogóle, to fronta mu! :P

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy