Skocz do zawartości

gry planszowe


wiki88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakoś nie widzę tego linka, no chyba, że admin edytował. Ciekawi mnie upór tych spamerów, bo widać, że to nie roboty i chłopaki starają się... ciekawe ile mają miesięcznie :-)

 

A tak poważnie, bo w sumie temat pokrewny, nie trzeba grać tylko w Wiedźmina... w Carcassonne grałem dawno na studiach, było fajne, Jungle Speed mam, nie lubię, palce bolą :-)

 

Od siebie polecę Rummikub i Patchwork, fajne logiczne gierki. Odradzam osławioną "Kolejkę", niby fajnie się gra, jest wesoło, ale po 4-6 zagraniach, jakoś leży i się kurzy. Dużo dobrego słyszałem o Osadnicy z Catanu oraz I KNOW, mam nadzieję, że będę miał okazję niedługo pograć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzieciństwie grałem w planszówkę o tytule jak dobrze pamiętam magiczny Miecz, typowy przedstawiciel gatunku RPG. świetna gra, jednak nie wiem czy gdzieś jeszcze można to kopić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy pograć w raportowanie spamu, albo obstawiać nowe loginy koleżanek w tym wątku.

 

A na marginesie, poza tymi oczywistymi spamowymi wiadomościami z linkami itp, jaki jest sens działania takich pojedynczych postów z losową nazwą bez linków, sygnaturki czy czegokolwiek?

 

To jest jakaś dywersja? Flankowanie forum czy jakieś inne gry wojenne?

 

Edit: chyba że ktoś ma w planach za jakiś czas edytować posty gdy temat ucichnie, i nikt nie zgłosi postów jako spam reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności