Skocz do zawartości

Nowa kampania Krity na Kickstarterze.


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ruszyła nowa kampania Krity na Kickstarterze. Tym razem twórcy chcą się skupić na gruntownym przebudowaniu narzędzi do edycji tekstu i wektorów. Oczywiście znalazło się miejsce na stretchgoale. Po zebraniu funduszy na główny cel dodatkowe pieniądze będą przeznaczane na zadania które backerzy wybiorą metodą głosowania, tak jak w ostatnich 2 kampaniach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najlepiej by było jakby zebrali całe 95 tysi na główny goal i wszystkie stretche. ;D Ciekawe jak się uda w tym roku. Krita się całkiem szybko popularyzuje ale niestety to nie zawsze się przekłada na ilość dotacji. Większość userów OSS to po prostu freeloaderzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogli by jeszcze zaproponować pledże z symboliczną nagrodą, żeby więcej zostało na prace programistów. Gadżety fajnie - ale ostatnio się najbardziej ucieszyłem z kartki pocztowej, ręcznie adresowanej i przesłanej z Moskwy! Do tego był kubek z nadrukiem, jakieś naklejki ... przesłane osobno, kurierem. Mało mi potrzebne, a parę euro kosztowało.

 

Teraz tak samo. pendrive, podkładka pod mysz, jakiś kalendarz biurkowy bez kalendarza, piórnik na ołówki ?! -jeśli o mnie chodzi, to by się obeszło bez tego, jak bym tylko znowu dostał widokówkę na pamiątkę, to reszta funduszy by mogła iść na właściwy cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Te gadżety kosztują grosik, tym bardziej w hurcie przy kilkuset backerach. Ja zbieram ich karty USB, nawet nigdy nie podłączyłem do kompa ale to dla mnie super pamiątka. ;) Pocztówki też lubię. Możesz wybrać pledża z pocztówką (15 euro) ale ustawić dużo większą kwotę jaką chcesz im przekazać. Da się to edytować przez cały czas trwania kampanii, ja zawsze pod koniec jeszcze dorzucam parę eurosów.

 

https://www.kicktraq.com/projects/krita/krita-2016-lets-make-text-and-vector-art-awesome/

Na Kicktraqu można zobaczyć przebieg kampanii. Po około tygodniu te przewidywania zaczynają nabierać sensu.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, faktycznie można więcej do każdego pledża - dzięki za info. Nie doczytałem "or more" a raczej wyżej mierzyłem niż 15€

 

 

Wygodniejszy tekst i SVG w kricie, to świetna sprawa będzie. Ostatnio printscreen z inkscape wklejałem na jakąś teksturę, bo tekst w kricie teraz to na prawdę o kant d. roztrzaskać. Jeszcze będę głosował na tą 11. Convert Height Map to Normal Map. fajna by była sprawa, jak by tekst i wektory działały lepiej, to można by już gotową, wypaloną teksturę wzbogacić w jakieś napisy, elementy i od razu też zrobić to samo na normalce.

 

mogli by jeszcze zrobić Pledge €1000 or more a nagrodą by był numer telefonu do kobiety, o bardzo intrygującym imieniu i nazwisku: Wolthery van Hövell tot Westerflier

Edytowane przez ikkiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stuknęło 2/3 kasy na główny goal. To tyle ile zebrali w tamtym roku. Radzę jednak jeszcze nie świętować bo według statystyk na kictraq jest szansa że kampania może się nie powieść! Pierwszy dzień był spektakularny (prawie 9 tysięcy) ale każdy następny to średnio tylko 700 euro. Jeśli obecna tendencja się utrzyma to z głównym goalem miną się o włos. Wspierajcie i spamujcie! We can do that! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem ostatnio Kire i jestem pod wrażeniem. Chętnie dorzucę pare grosików.

 

Ciekawe co mogli by zrobic z kasa podobną do tej która wpada dla gier na Kicstarterze.

 

---

Wow, 5 min, i doslownie wszystkie 25 euro zniknely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności