Skocz do zawartości

Scena 3d: mutant : mutant (sigonyth)


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na czarnym tle super , przed rigiem spodnie jakies dziwne w okolicach miednicy poprostu za szerokie ale rozumiem ze je traktowales jakims plugiem do tkanin czy czyms ;)

Z tlem juz mniej mi sie podoba ale ogolnie bardzo solidna i dobra robota :)

Szkoda rowniez ze nie popracowales wiecej nad cialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model super nie ma co krytykowac :) tylko na tym 3 rysunku to wyglada jakby narobil w gacie :P ale to moze tylko takie zludzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna robota :).

 

Najbardziej mi się podoba jego pysio- wyraz, fakturka, nie przesadzony sssik... Jak najbardziej ok.

 

Klatka piersiowa i rączki są już niestety dużo mniej dopracowane, ale trzymają poziom. Zdecydowanie najgorzej prezentują się materiały na goglach i ten łańcuszek wokół pasa (strasznie odstaje- jest fatalny).

 

Całościowo jak we wstępie- ładna robota :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model. Świetne materiały, nawet ma sie wrażenie, ze widać wnetrzności w ostatnim renderze. Jedynie co mi sie nie podoba to materiały, które zostały już wymienione, czyli łancuchy, kolce, a nawet ten wał mają jakies właściwości emitowania światło. Ale i tak jest wypas, sam bym tak nie zrobił.

 

ps. świetne buty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - myślałem, że będzie gorzej - znaczy się, że zostaniemy zjechani maksymalnie :D

no ale.., dziękuje! :)

 

MareG - wow, nawet nie wiedziałem, że mam charakterystyczny styl :) ale dobrze wiedzieć :]

 

tak gwoli wyjaśnienia - rzeczywiscie z tłem się nieciekawie komponuje, bo tło było robione oddzielnie i mutant też, problem był ze znalezieniem pliku tła do ponownego rendera całosci :P, tak wiec po chamsku w ps'ie został nałozony, co niestety widać :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - absolutna rewelacja. Widać niedociagnięcia modelingu i tekstur, ale praca broni się ekspresją i plastycznością. Moim zdaniem o to chodzi - aby efekt uzyskiwać nie dzięki perfekcyjnemu modelingowi czy znajomości danego programnu 3D, ale sprytowi i wyczuciu klimatu:-)

 

Jednakże jak dla mnie to żaden mutant - ot, trochę wydłużony kształt czaszki. Plemiona afrykańskie się w tym specjalizowały - stosując opaski na głowę już od niemowlęcia w imię idei, że wysokie czoło, to piękne czoło;-)

 

Edit: dobra, mutant. Ma 4 palce;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze jezeli by byly dwa pudelka z gra czarne i to z tlem , a gierki bym nie znal , to wybral bym to z czarnym tlem poprostu bardziej klimatyczne ... z tym ze pokusil bym sie o odciecie nog.

 

jasne !! i taki byl zamysl od samego poczatku ze bedzie na czarnym tle...niestety byly zamieszki wsrod wladz rzadzacych w projekcie...i pewien osobnik ktorego xywy nie wymienie (wtajemniczeni wiedza kto)...wymusil inny przeplyw sprawy...czyli taki jaki jest widoczny na 1 obrazku...Klicek jush niedlugo doczekash sie pudelka ;P (hope so) :D

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale sam model niebardzo mi sie podoba. W tych spodniach ma tyłek wielki jak Jennifer Lopez :D Raczki też jakieś niekształtne. No ale czepiam sie -w końcu to mutant :)

Tekstury są dobre, same rendery też niezłe. Ogólnie 4+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności