Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Kosciol w stylu neogotyckim


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na pewien czas postanowilem skonczyc z bawieniem sie samochodzikami, malo czasu mam ostatnio :/ nizej prezentuje cos co MUSZE(jestem zobowiazany wobec "osob trzecich") zrobic dlatego gwarantuje ze zostatnie to skocznone. Oczywiscie srodek tez bedzie, ale najpierw postanowilem skonczyc model od zewnatrz.

Robilem to ok 10h.

18.jpg

19.jpg

20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rendery ze srodka dam, ale za jakies dwa - trzy dni jak juz cos konkretnego bedzie w srodku, a nowe rendery od z zewnatrz wrzuce dzis wieczorkiem(moze uda mi sie skonczyc wszystko z zewnatrz(pomijajoc witraze))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update, to jest cos w rodzaju modelu lowpoly(mam tylko miesiac na zrobienie tego), a za miesiac zaczne sie bawic w lepszej jakosci detale.

24.jpg

25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło? jakie wyszlo? wychodzi :p to jest dopiero 1/3 modelingu a 1/5 calosci, niestety dzisiaj calosci nie zrobie :/ ale jutro juz powinno byc (zalezy ile czasu bede mial :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/3 modelingu? przesadilem, dopiero 1/4 :D, ale mowie o wszystkim lacznie ze srodkiem a w srodku mam tylko lawki, kolumny i nawy boczne :/, i potwierdzam ze dzisiaj powinienem skonczyc (od zew. oczywiscie), ale tak jak juz pisalem to jest cos jakby model lowpoly, wiekszasc elementow teraz jest bo jest, nie maja one specialnie skomplikowanej siatki, ale to sie zmieni za miesiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec, juz prawie skonczylem od zewnatrz, jak widac musze dopracowac jescze ten "polokragly" daszek i nie ma jeszcze drzwi w skrzydle, ale dzien sie jeszcze nie skonczyl :]

 

26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, podloga jest taka na pare dni, pozniej zrobie cmentarz, ozdobne ogrodzenie, jakies mniejsze budynki. i powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly updejcik, sorry ze dopiero teraz ale ostatnio mam malo czasu. Jak widac jeszcze zostalo troche poprawic teksturki, dodac kilka nowych, skonczyc drzwi, wypelnic okna, popracowac nad oswietleniem, i zrobic cmentarzyk dookola ;)

 

39.jpg

37.jpg

To jest troche starsze:

36.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

eax88 zaimponowałeś mi teraz, niesamowity ogrom pracy wykonałeś nie mam zastrzeżeń do modelingu jak i do samych tekstur katedry,

 

moje gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną wizkę, też z neogotykiem. Świetnie Ci wychodzi chociaż IMHO sam kościółek, bez otoczenia wygląda dużo lepiej. Może jak skończysz modeling wyeksportuj do Vue albo Bryce ? Tani trik ale sprawdza się w wizualizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz to z jakis referek? Czy nie fajnie by bylo jak byz zroblil wielka rozete na fasadzie zamiast tych okienek i zrobic sciany odporowe (tak to sie chyba nazywa)takie filary z lukami przy scianach bocznych?

Ogolnie to bardzo fajny model gratuluje!

..i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no wlasnie robie z referek dlatego nie moge za duzo zmieniac(chociaz, jak widac wieza jest za niska, na nowszych rendrach juz taka nie bedzie) Lawki owszem lataja, ale to dlatego ze pod nimi jest jakby pudlo z desek zbudowane, ktore zamierzam zrobic. Jak widach jest to cos pomiedzy high a low poly poniewaz musze zrobic z yego jakas animacje z fabula ;/,

a nizej renderek z 1024x768

 

BTW, podloze bedzie inne, a wtle postaram sie zrobic wzgorze z cmenatrzem, z reszta dookola kosciola tez beda nagrobki ;),

40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewek faktycznie nie bedzie, ani pola, w zasadzie to w poblizy jest stacja ORLEN ale to mi jakos do klimatu nie pasuje, jeszcze nie wiem ale chyba gdzies w okolicach tego zbuduje kilka jakis kamienic( np. 8.jpg, do okola jak juz chyba pisalem bedzie cmentarzyk, z reszta to z tego bedzie animka 5 min, i nie moge z poly przesadzac, oswietlenia tez nie bedzie takiego, ale bedzie polmrok, wieczor w pochmurnej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej cegle na dole beda jeszcze okienka, a wysokosci zgadzaja sie ze zdjeciami oryginalnej kamieniecy, poly? hmm jak narazie jest 300 000 facow (ze wszystkim, a animacja od zewnatrza nie wyamaga umeblowania wewnatrz i odwrotnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziwne zeby cos nie przypominało makiety kiedy textur na tym nie ma. Fajna pracka ok model moze ktos kiedys zrobi katedre z monachium hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności