Skocz do zawartości

adek

Administrators
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez adek

  1. adek odpowiedział TheCapo → na temat → Bitwa3D: Kryzys
    Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  2. Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  3. adek odpowiedział odpowiedź w temacie → Bitwa3D: Kryzys
    Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  4. Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  5. Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  6. adek odpowiedział mookie → na temat → Bitwa3D: Kryzys
    Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  7. adek odpowiedział mkocilla → na temat → Bitwa3D: Kryzys
    Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  8. adek odpowiedział mandi → na temat → Bitwa3D: Kryzys
    Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  9. adek odpowiedział kutwa666 → na temat → Bitwa3D: Kryzys
    Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  10. Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  11. Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  12. Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  13. adek odpowiedział kellyq → na temat → Bitwa3D: Kryzys
    Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  14. Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  15. Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej 22 marca, do godz. 23:59:59).
  16. adek odpowiedział cucsoniuss → na temat → Bitwa3D: Kryzys
    Gratulujemy nominacji w Bitwie! Tym samym życzymy powodzenia w dalszej "bitwie" o nagrody! Przypominamy, że ostateczna praca, zgodna z wymogami regulaminu powinna pojawić się najpóźniej 22 marca (a dokładniej do godz. 22 marca, 23:59:59).
  17. adek odpowiedział plasti → na temat → Komentarze, propozycje ...
    O ile rozliczenie tego wszystkiego nie byłoby już większym problemem to jestem przeciwnikiem płatnych kont tylko takich żeby były płatne. Były pomysły, że płatne konto - nie widać reklam. Tylko ile tych reklam jest :) Prawie ich nie. Musielibyśmy je zwiększyć. Na razie bardziej chciałbym, aby ruszyły galerie użytkownika, coś jak portfolio, aby uporządkować prace, a później można o tym myśleć. Ale na to potrzeba czasu. Potrzeba bo max3d "dłubię" mocno po godzinach, wiadomo, tego czasu im człowiek starszy jest mniej, ale robię to już za długo żeby to na razie zostawiać, więc na to po prostu musicie czekać, ale chce podawać żadnego terminu. Idzie to wolno, sam chciałbym żeby to ruszyło mocniej, ale pracować muszę :) Wielu może jest niezadowolonych, zawiedzionych, że pewne sprawy się tak wleką, ale tak chyba na razie musi być. Na razie serwis ma za mało do zaoferowania na "płatne konta", a z tą bezkarnością tweety też dobrze napisał. Coś w tym jest.
  18. A to ciekawe. Czyli w kilku słowach - swoich gier nie polecacie :) No i dobre to z tymi twarzami! Hahaha... z tą fabułą, to niezły spoiler (jeśli to prawda). Użyj rot13 do zaszyfrowania (taki się robiło w wątku z obejrzanymi filmami jak się fabułę zdradzało) :)
  19. Za dużo gier... za dużo gier :) A tak serio i żeby nie robić OT to zawsze się zastanawiałem, w momencie jak wychodzi oficjalnie tytuł nad którym też pracowaliście czy gracie i jesteście w stanie grać w taką grę z przyjemnością (bo pewnie wiecie o niej wszystko)? Sorry, ale jakoś tak to zawsze za mną chodziło drugie pytanie, czy graficy (razem z programistami) ukrywają gdzieś w grach swoje np. ukryte podpisy, jakieś takie ukryte "easter eggsy", np. podejdź o muru, zrób powiększenie, zobaczysz napis "Bruneq". Chociaż to pewnie byłoby ryzykowne :) (pytania związane z grami, niby w temacie, ale w razie czego już sobie idę)
  20. Nie śledzę tego wątku, ale wiem, że coś tu było. Nie mogę się w nim odnaleźć, ale to fakt. To dobry zwyczaj, aby przy większych "kasowaniach" pisać, że coś zniknęło. Postaram się, aby taki zwyczaj był wprowadzony. Edit: ale trzeba przyznać, że offtopy akurat w tym wątku są chyba nieodzownym jego elementem. Ta branża Game Artowa jakaś taka niespokojna :)
  21. adek odpowiedział indioglossia → na temat → Bitwa2D: Kryzys
    Gratulujemy nominacji, ale faktycznie tutaj mamy prośbę o zdjęcia o których pisałaś lub po prostu napisz z jakich źródel korzystasz, czym się inspirujesz, jeśli są to zdjęcia znane, wskaż je, napisz coś więcej o procesie powstawania pracy.
  22. Nominacje właśnie zostały ogłoszone. Lista znajduje się na głównej stronie w newsach.
  23. Przedstawiamy listę osób, które przechodzą do walki o nagrody w trwającej właśnie Bitwie 2D pt. "Kryzys". Liczba osób nominowanych została ograniczona do 23 osób. Pełna treść wiadomości znajduje się na stronie głównej serwisu pod adresem: http://www.max3d.pl/news.php?id=1662
  24. adek odpowiedział plasti → na temat → Komentarze, propozycje ...
    Na razie nic takiego nie jest planowane :)
  25. Nominacje w kategorii 3D zostały ogłoszone. Lista osób została opublikowana na głównej stronie.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.