Zawartość dodana przez SWRSC
-
Z drugiej strony ekranu - 2008
nie no padłem xD
-
Problem ze swiatlem
nic się nie mylę. Nie ograniczaj sie do przeszukania tylko tego forum. Na seicie znajdziesz mnóstwo informacji, ale niekoniecznie czysto "jak zrobic fonatnne". Znajdziesz np tutek odnośnie tworzenia iskier czy też gejzera i już możesz to łyknąć - zmienisz kilka parametrów i sam zrobisz fontanne.
-
Szum przy lustrzanym materiale
przestaw adaptive subdivision na QMC i ustaw je na: min 1 max 8 clr thresh: 0,002
-
Szum przy lustrzanym materiale
pokaz ustawienia AA i rQMC samplera
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Problem ze swiatlem
Nie no, troszke ambicji wykaż :) nie leż z każdym "pytaniem" na forum, zaloże sie że zanim napisales o fontannie nie poszukaleś żadnych informacji we własnym zakresie.
-
V-ray - świecący materiał
w properties obiektu masz te opcje, zeby nie łapał cienia, nie łapał swiatla etc.
-
[architektura wnętrz] wc
umywala mi nie podchodzi, ale ogólnie pozytywnie.
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
100 lat Chveti !!!!!!!!
-
Problem ze swiatlem
liczy się efekt :p dalej 2:1
-
Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2
http://pl.youtube.com/watch?v=Floe5WNGnYo
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
w Procad są raty 0% za oprogramowanie. Dzięki temu można je nabyć o wiele łatwiej niż płącąc z góry cała kwotę. Jedyny mankament to pierwsza wpłata 50% a kolejne rozbite na 6 miesięcy. Mimo wszystko to bardzo dobra oferta i kupno softu nie staje się już ogromnym wydatkiem.
-
Silver Award :Equestrian Portrait of Louis XIV - Giovanni Bernin
o ja, respekt!
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Problem ze swiatlem
ha! pewnie że można i o tym też mam tutorial ! http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=44827 Temporal: 2:1 dla mnie :p
-
Wiz: drzwi / szafy - teczka
no dobra, a kto zgadnie zo jest pod lewym łóżkiem ten dostanie bazgroły w wersji na pulpit :p
-
Problem ze swiatlem
ja zupełnie przypadkowo również mam tutorial o mentalu na tym forum :p
-
Wiz: drzwi / szafy - teczka
no stary, wiadomo, sam malowalem :p
-
Wiz: drzwi / szafy - teczka
:D kolejna jako ciekawostka: firma realizuje nawet takie szafy jak ta. Na dole mamy tablice do mazania kreda a na gorze biała tablice do flamastrow lub przyklejania magnesowych nalepek.
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
to wyraź swoje zdanie na ten temat
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
Nie, nie dziwie. Sporo osób chce forsy renderując czajniki. I jeszcze pretensje, że odmawiam...zenada.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
wywaliłem, konsekwencje tego że mowiłem ile biore były nieznośne...
-
Suma map bump(noise) + raytrace
na Mentalu jest świetny shader do robienia małych fal na wodzie. Fale na nim wyglądają bardzo realistycznie
-
Wiz: drzwi / szafy - teczka
Deviator: dzieki za komenta, już tłumaczę: Zlecenie miało pokazywać szafy w otoczeniu wnętrz dosyć wysokiego standardu. CO do garażu - klient chciał pokazać taką szafę w garażu, a sam garaż miał miec formę taką jak na wizualizacji, czyli łamiącą panujące przekonania. Osobiście jestem identycznego zdania co Ty :)