Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    nie no padłem xD
  2. SWRSC odpowiedział Gekon → na temat → mental Ray
    nic się nie mylę. Nie ograniczaj sie do przeszukania tylko tego forum. Na seicie znajdziesz mnóstwo informacji, ale niekoniecznie czysto "jak zrobic fonatnne". Znajdziesz np tutek odnośnie tworzenia iskier czy też gejzera i już możesz to łyknąć - zmienisz kilka parametrów i sam zrobisz fontanne.
  3. SWRSC odpowiedział Kimmi → na temat → V-Ray
    przestaw adaptive subdivision na QMC i ustaw je na: min 1 max 8 clr thresh: 0,002
  4. SWRSC odpowiedział Kimmi → na temat → V-Ray
    pokaz ustawienia AA i rQMC samplera
  5. nom i po mojemu bardziej na żółto. Unikaj białego koloru światła w scenach.
  6. SWRSC odpowiedział Gekon → na temat → mental Ray
    Nie no, troszke ambicji wykaż :) nie leż z każdym "pytaniem" na forum, zaloże sie że zanim napisales o fontannie nie poszukaleś żadnych informacji we własnym zakresie.
  7. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → V-Ray
    w properties obiektu masz te opcje, zeby nie łapał cienia, nie łapał swiatla etc.
  8. SWRSC odpowiedział SansSerif → na temat → Architektura
    umywala mi nie podchodzi, ale ogólnie pozytywnie.
  9. 100 lat Chveti !!!!!!!!
  10. SWRSC odpowiedział Gekon → na temat → mental Ray
    liczy się efekt :p dalej 2:1
  11. http://pl.youtube.com/watch?v=Floe5WNGnYo
  12. w Procad są raty 0% za oprogramowanie. Dzięki temu można je nabyć o wiele łatwiej niż płącąc z góry cała kwotę. Jedyny mankament to pierwsza wpłata 50% a kolejne rozbite na 6 miesięcy. Mimo wszystko to bardzo dobra oferta i kupno softu nie staje się już ogromnym wydatkiem.
  13. takie, finalnie bedzie w szerokosci 8k pikseli.
  14. SWRSC odpowiedział Gekon → na temat → mental Ray
    ha! pewnie że można i o tym też mam tutorial ! http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=44827 Temporal: 2:1 dla mnie :p
  15. no dobra, a kto zgadnie zo jest pod lewym łóżkiem ten dostanie bazgroły w wersji na pulpit :p
  16. SWRSC odpowiedział Gekon → na temat → mental Ray
    ja zupełnie przypadkowo również mam tutorial o mentalu na tym forum :p
  17. no stary, wiadomo, sam malowalem :p
  18. :D kolejna jako ciekawostka: firma realizuje nawet takie szafy jak ta. Na dole mamy tablice do mazania kreda a na gorze biała tablice do flamastrow lub przyklejania magnesowych nalepek.
  19. to wyraź swoje zdanie na ten temat
  20. Nie, nie dziwie. Sporo osób chce forsy renderując czajniki. I jeszcze pretensje, że odmawiam...zenada.
  21. widok za oknem wychodzi przed okno no i jakas krzywa perspektywa
  22. wywaliłem, konsekwencje tego że mowiłem ile biore były nieznośne...
  23. na Mentalu jest świetny shader do robienia małych fal na wodzie. Fale na nim wyglądają bardzo realistycznie
  24. Deviator: dzieki za komenta, już tłumaczę: Zlecenie miało pokazywać szafy w otoczeniu wnętrz dosyć wysokiego standardu. CO do garażu - klient chciał pokazać taką szafę w garażu, a sam garaż miał miec formę taką jak na wizualizacji, czyli łamiącą panujące przekonania. Osobiście jestem identycznego zdania co Ty :)

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.