Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. SWRSC odpowiedział arch515 → na temat → V-Ray
    ostrość oczywiście będzie zalezna od filtra AA. Mozesz dac vRay Lanczos, albo Catmull Ruma czy jak mu tam dla ostrych wiz.
  2. SWRSC odpowiedział Jim mee → na temat → 3ds max
    wygodniej od printscreenow będzie renderowac Cropem :)
  3. PM Illego mnie rozwalil, biedactwo :D "moge cie prosic o lopatologicxzna instrukcje do cutowania? u mnie sie nie pojawia, czuje spisek modow"
  4. kaczki kaczki !! kwiaty i fontanny nie teges, pierwsza najladniejsza
  5. buahahha dobre :D dzieki za cuty :p
  6. SWRSC odpowiedział arch515 → na temat → V-Ray
    zrób tak: AA na QMC: min 1 max 16 clr thres 0.007 GI QMC sampli jakies 14-18 rQMC sampler: Global subdiv sampler na 0.1 amount na 1.0 subdiv na materialach, swiatlach itd nie wazne ile. Na tych ustawieniach bedzie czysciutko i szybko.
  7. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    ale wyłapał, lol!!
  8. SWRSC odpowiedział airmoss → na temat → V-Ray
    a weź wywal te materiały raytrace i zobacz czy nie będzie problemów?
  9. SWRSC odpowiedział siwyzd → na temat → 3ds max
    ustaw Global subdiv na 0.3 AA QMC: min 1 max 16 clr thresh: 0,007
  10. No to polecam tą serie E61. E90 super, ale jeszcze za drogo. w e61 jest s60 3rd, takze kalendarz/terminarz jest fajno rozwiązany. Co do notek audio - nie wiem czy w wersji "i" się coś zmieniło, ale normalnie można nagrać max 1 min notki. To mało, ale pamiętaj że można sobie doinstalować soft, który da Tobie większe możliwości - czyli problem znika. GPS - fajnie się sprawdza TomTom na tym telefonie, wyświetlacz jest duży, także wszystko jest bardzo czytelne. WiFi - działa bez problemów. e-mail - wyśmienita sprawa, możesz ustawić automat, że sam będzie sprawdzał co jakiś czas. dokumenty Worde/Excela otwieraja się w większości przypadków bez problemu z uwzględnieniem formatowania, tabel etc. PowerPoint również, ale zbytnio się tym nie bawiłem. Oczywiście można edytować te dokumenty. Flash na www nie jest obsługiwany, przynajmniej w standardowej przeglądarce nokia. Do przeglądania forum najlepiej zainstalować na nim Operę mini - sprawdza się wyśmienicie. Bateria - średnio 2-3 dni. Da się utrzymać nawet do 4-5 jeśli mało dzwonisz. Ogólnie telefon wykonany z bardzo dobrych materiałów, czuć różnicę. Wyświetlacz bardzo wysokiej jakości, przyciski telefonu równiez dobrze wykonane. Kilka razy spadł mi z wysokości 1 metra i nic się nie stało poza...tapeta się zmieniła (lol). mam nadzieje, że info z mojej strony się przyda :) Pozdrawiam
  11. mam e61 - e61i rozni sie aparatem i łatwiejszym dostepem do kilku rzeczy. Ogolnie polecam tą serie telefonów jeśli wymagany jest u Ciebie stały dostęp do e-maila (+ otwieranie załacznikow). W innym przypadku moim zdaniem lepiej wybrac cos skromniejszego.
  12. SWRSC odpowiedział siwyzd → na temat → 3ds max
    możesz też dać mniejsze clr thresh w AA i zwiekszyc wartość max.
  13. śnieg vRay, kaczki PS
  14. popieram Hynola, Jacusia i reszte tego samego zdania.
  15. wystarczy MentalRay material + mapka output :) Mental to potężny silnik, na nim łatwiej jest mi stworzyć konkretny materiał, dokładnie taki jak sobie wyobrażam. W vRay już mi jest ciężej uzyskać odpowiedni shader. Odwrotna sytuacja ma się przy ustawianiu oświetlenia GI: w MR trzeba zrobić starszanie dużo testów (photons + fg) a w vRay leci to bardzo szybko. Co do szybkości - zalezy od sceny. generalnie wizualizacje interior to przewaga dla vRay. W exteriorach już jest różnie. Ogólnie vRaya używam do wizualizacji int/ext ze względu na szybkość nastawów i renderowania, a MR do wizek produktu, gdzie ogromną rolę odgrywają materiały.
  16. dzięki za komentarze :) z ludźmi nadal mam problemy, ale chyba już jest lepiej niż na poprzednich. siwy: lubie kaczki :p Master: kto to ten swrsc? etyr: Magulec robi exteriory? wymskło mu się :p dzięki Junior
  17. z tymi gradientami to celowe. Jednym sie podoba innym nie :) co do kaczek - rzeczywiście, są identyczne jak u swrsc.
  18. Hey, Nowy exterior, budynek powstanie w Warszawie przy ulicy Majdkańskiej. Model głównego budynku stworzył Cwieq, moja reszta. Troszke PS było. Pozdrawiam, SWRSC
  19. SWRSC odpowiedział sicksicksick → na temat → Game Art
    będę bardziej ambitny, Model moze nic specjalnego ale txt pierwsza klasa Pozdro
  20. imo za ciemne troszke.
  21. SWRSC odpowiedział bleem → na temat → Dyskusje o grafice
    ja kupilem kiedys polski font (firma ritswood) za 60zł. Najdroższa czcionka z jaka się spotkałem kosztowała 800 dolców, więc jak widzisz rozpiętność niesamowita. Tak jak huzdebos mówi - dowiedz się jakie stawki chodzą w kraju nabywcy.
  22. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    świetny tip Peter z tym ostatnim planem! dzięki bardzo przy anstępnym projekcie napewno tak zrobię :) co do żywopłotu - jest od evermotion. jak karta nie wyrabia to masz proxy przeciez.
  23. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    heh dzieki za komenty :) Lis: nie moge dorwac lepszego nieba :/ co do zieleni - fakt, bardzo ostroznie :) peter: tak miałem na projekcie, też mnie to zdziwiło. Wspolczuje kiedy z rurami coś się stanie po czasie...
  24. to maxwell? a gdzie ziarno? :p fajnie wyszło, bardzo realistycznie. Kadr nieciekawy ale co tam, daje rade :p

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.