Zawartość dodana przez SWRSC
-
free dachówka marsylka - displacement
śiwtna inicjatywa :) rep. dla Ciebie!
-
Poradnik Freelancera - co i jak
ale wspominałem o przyszłościowym myśleniu nad firmą. Wszystkiego można się nauczyć.
-
Poradnik Freelancera - co i jak
temat był już poruszony niedawno, poszukaj. Jeśli myślisz przyszłościowo nad swoją firmą to lepiej zainwestować w maxa i być bardziej uniwersalnym. VIZ jest okrojony.
-
Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy
1. Fight Club 2. Donnie Darko 3. Miasto Gniewu 4. Jarhead / full metal jacket 5. Piękny umysł 6. Skazani na Shawshank 7. Zielona Mila 8. Star Wars 9. Alieny 10. milczenie owiec
-
interior - FG, bez GI
ja pamiętam :) no ale na końcu została rozwiązana i wszystko się wyjaśniło.
-
rig prostej postaci
Szukam osoby do zrigowania bardzo prostej postaci bajkowej w tym stylu: termin na dzisiaj Zainteresowanych wraz z propozycjami cenowymi zapraszam na maila: [email protected] Zlecenie nie dla mnie, ja tylko pośredniczę w pozyskaniu osób do tego projektu, nie mam z tego tytułu żadnych wpływów jakby co :)
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
spinal - 100 lat Master Kiełbaster - 100 lat byku!! :) voyager - 100 lat :)
-
Autodesk Make an impression prezentacja
Prezentacja najnowszych produktów autodesk: Autodesk® 3ds Max® 2008 Autodesk® Maya® 2008 Autodesk® MotionBuilderTM 7.5 Extension 2 11 październik, Silver Screen ul. Gen Zajaçzka 28 w Warszawie Więcej info: http://www.autodesk.pl/adsk/servlet/event/view?event_id=10162501&validate=no&siteID=553660&catID=3539901&id=8057849
-
Wiz: Osiedle mieszkaniowe
ludzie to chyba gorsi niz ja wstawiam (zawsze mi marudzą :D), naprawde, po Tobie spodziewałem się o wiele wiele wiele [...] więcej.
-
global light
mozesz dodać omni z opcją ambient - zadziała globalnie, tak jak global light
-
interior - FG, bez GI
heh, to i tak ładny czas. Musisz się przyzwyczaić. No ale faktem jest, że jak chcesz uzyskać dobrego bleeda (multibounce na 1) oraz dobry shading sceny (FG bez interpolacji na radiusach) to niestety trzeba poczekać.
-
interior - FG, bez GI
jakość kosztem czasu :)
-
Model 3D: Nokia 6300
podnieś troszeczke sampling
-
interior - FG, bez GI
na bounce = 0 mamy słabego bleeda - praktycznie jego brak, już lepiej dać jedynkę dla każdej sceny.
-
interior - FG, bez GI
jedyna metoda na bugi od FG to więcej sampli lub zabawa radiusami (lub interpolacją jeżeli jedziesz na presetach). Co do samej techniki - szybka na proste wnętrza, ale już na takie bardziej zawiłe (np żeby oświetlać spore mieszkanie, kilka zakamarków) to już się raczej nie nadaje.
-
Scena 3D: światło w Mentalu
nadal za mało indirect imo.
-
Scena 3D: światło w Mentalu
ten test: http://www.patart.com.pl/MR_pokoj2.jpg imo w miare dobry. W drugim teście wyszło Tobie praktycznie czyste direct bez indirecta.
-
Scena 3D: światło w Mentalu
za duża energia photonów troszkę, zmniejsz
-
Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)
mnie też do wykręslenia - w zwiazku z narodzinami malej Patrycji :) nie przyjade.
-
Wiz: Luxe Interior
kurcze technicznie bardzo kiepsko. wszędzie plamu GI, światło jakieś takie nijakie o materiałach nie wspominając. Spodziewałem się czegoś pożądniejszego po Tobie.
-
W jakie gry gracie i jakie polecacie??
world in conflict - świetny engine, klimat super - cały czas coś się dzieje, wszędzie wybuchy, naloty, złoooo.
-
Cena 3ds Max 9 i cena VIZ 2008
procad czesto do mnie dzwoni z roznymi ofertami i naprawde mozna się targowac. Obecnie mają raty 0% co jest naprawde okazją. Do połowy września była subskrypcja za friko. Przy zamiawianiu wiekszej ilości softu potrafią dac vRaya za friko.
-
Praca: grafik/modeler, Evermotion
też mnie dziwią te komenty... jak się pojawia oferta innej firmy to nie ma takiej dyskusji.
-
Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...
ej weźcie to zmieńcie
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
SWRSC zostal wujkiem - siostrzyczka wczoraj urodziła mała Patrycję :) :) :)