Zawartość dodana przez SWRSC
-
Noise od vRay sky w interiorach
no mozesz do vRayowego
-
Wiz: domki
uwielbiam roślinność na Twoich renderach! perfekcyjna
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
hmmm nie? jakiś leszcz.
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
no ciekawe kto je modelował :p
-
Wiz: pensjonat
żeś tak wymodelował :P
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
przeliczylem jeszcze stilla warzyw i orientu (na oriencie zarąbiaste pplamy od GI i bug na bumpie sufitu :P), update w pierwszym poście
-
Wiz: pensjonat
już ja wiem Master jaka to sugestia z Twojej strony :p może kiedyś...
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
Master - PTLens daje w miare poprawne efekty, aberacja powstaje na brzegach (racja, że na kontrastowych elementach). Jak daje mocniejszą i nieostrą to mówisz, że brzydka :p
-
Wykonanie renderingu ?!
nieprawda, nie znacie się. głośniki liczą, na 5.1 smiagają animki
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
Patry - vRay juz teraz na ogół nie pracuję sam - najwięcej pomaga Cwieq przy exteriorach, czasem MaGuulec przy różnej robocie. Często również szybkiej pomocy zasięgam u innych (również z tego forum)
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
nielot007: dzięki lukasz3d: tak, ale weź pod uwage, że ja nie robie jednego zlecenia na raz, tylko 6 w tym samym czasie... albo to, że projektanci często zmieniali koncepcje kolorystyczne itp. Liber: życie... Lis: thanks
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
to znaczy dwa tygodnie na przekazanie finalnych wersji (wliczając w to, że projekty dostalem dopiero po tygodniu - czyli zostal tydzień na 4 stille i 3 animki). Termin troszke przesunąłem bo nie dało się wyrobić.
-
Wiz: sklepy delikatesowe BOMI + warzywa + orient
Wizualizacje nowego projektu sklepów delikatesowych BOMI. Projekt: ORANŻ studio Identyfikacja wizualna: Daylight studio Jakość nie powala, ale termin był naprawde wąski, ogólne szaleństwo... wielkie dzięki dla: Cwieq, MaGuu, Georgas, MasterKiełbaster! Strefa wejściowa: Stoisko kawa i herbata: Pieczywo: Wyspa serowa: wyspy warzywne: stoisko orientalne: Są jeszcze animacje (stoisko warzywne, strefa wejściowa i stoisko orientalne), może później wrzucę.
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
100lat !
-
Was jest Die nazwen of This Song?
Muzzy to że zmodyfikowana to ja wiem :) nie moge nigdzie dorwać tej wersji z calrsberga...
-
Was jest Die nazwen of This Song?
Potrzebuje nuty ze strony carlsberg.pl wiem, że jest to Camille Jones - The creeps, ale szukam dokłądnie takiej wersji jak na stronie.
-
Problem z tabletem... ;/
zainstaluj jeszcze raz te stery, dziwny problem przyznam...
-
Wiz: pensjonat
A idz Ty MaGuulec, posłałem dla klienta w takich tonach jak Ty zaproponowaleś, to kazał zmienić na te co wcześniej miałem... Trick z trawą: renderujesz bez tekstury trawy zielony plane, wycinasz go w PS i wstawiasz własą trawkę z fotki.
-
Vray Advanced 1.50 RC4 for 3d max 9 x86
gamma > don't affect colors (adaptation only) :) mniam mniam :):):)
-
[Spot] MentalRay- shadery
no i dodatkowo ten maxowy Mental jest troszeczke ograniczony... Na maya ma wieksze możliwości.
-
Wiz: pensjonat
to ja moze ogłosze konkurs kto znajdzie nawiecej blizniakow na tych renderach? jest kilka :P lukasz3d: tak, z reguły developerka wymusza wstawianie ludzisk i samochodów. 3d_new_B: na projekcie mam tylko Wilanów, gdzie dokładnie to nie wiem. maciekG: z ludzmi to ja mam największe problemy...
-
Wiz: pensjonat
Pensjonat, Warszawa Wilanów, dalej mecze exteriory... model budynku: Cwieq vray, sun&sky Pozdrawiam, SWRSC
-
[Spot] MentalRay- shadery
Mental potrafi gubic buckety na 32bitowej platformie przy duzej ilosci poly i duzych teksturach. na 64bitach juz smiga bez problemów :)
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
spałeś coś ostatnio?
-
Scena 3D: Poczekalnia
podrasuj swoje IRR, albo renderuj na QMC