Zawartość dodana przez SWRSC
-
Light Contest
nie no Patry postępy robisz, ładne światło, ale shading do d***
-
Pojazd 3D: Opel Astra GTC
ladnie :) tylko troszke AA za słabe
-
Scena 3D: pokój
no ale wez to uvw inaczej ustwa bo kijowo to wygląda :p
-
Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2
i ja też !!!
-
Mysz
ja od doslownie gimnazjum jade na jednej: A4 Tech cos tam 4D. 3 przyciski na górze,2 rolki. Środkowy przycisk na srodku to swietna sprawa, bo nie jest rolką tylko osobnym przyciskiem, świetnie się po 3ds śmiga. Szukalem teraz myszek z takimi 3 przyciskami i nie moge nigdzie dorwac - boje sie, ze niedługo mi moja padnie, nie chce zapeszac ale na razie trzyma sie elegancko :p
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
Knysha ty grubasie :p
-
Brak oceniania tematów. Czemu?
jestem za, jak najbardziej
-
Scena 3D: Kamienica Herbowa Nocą
szkoda, ze nie dałeś cammera corect. Ogolnie dobre wrażenie :)
-
Strona internetowa
nie polecam darmowych hostingow, jezeli chcesz sobie zakladac strone. Polecam home - zawsze działa, nigdy nie miałem problemów
-
Free textures by Lis. Vol_7
ale bajer :)
-
Czym jest dla Was www.max3d.pl
czad, wiele tu się nauczyłem. Jak zaczynałem bawić się w "czy de" umieszczałem prace na innych mało znanych polskich serwisach dla początkujacych, bo stwierdzilem, ze na max3d to mnie zbrechtają :p no ale odwazylem się w końcu...no i mnie zbrechtali :p
-
[Modelowanie] Kolekcja [3dsmax]
nice Nielot, swietna robota, no ale o tym to ja juz wczesniej sie przekonałem :)
-
Silver Award: Ślimak winniczek
ale bajera :) szkoda ze małego DOFa nie dałaś, ślimak lepiej by się odznaczał
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
wszystkiego naj krzyhhh :)
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2
agnieszka (7-06-2007 21:17) przytyłam marcinek (7-06-2007 21:17) no i czemu sie nie odchudzasz marcinek (7-06-2007 21:18) ja ci mówie odchudzaj sie bo nik cie nie zechce ;p agnieszka (7-06-2007 21:19) dzieki ;] agnieszka (7-06-2007 21:19) najwyzej pojde do zakonu marcinek (7-06-2007 21:20) a myslisz ze ksiądz to nie chłop marcinek (7-06-2007 21:20) nie masz pojęcia co sie tam wyprawia w zakonie marcinek (7-06-2007 21:20) ;p agnieszka (7-06-2007 21:20) no wiesz ;p marcinek (7-06-2007 21:20) wiem bo mam w rodzinie paru księzy ;p agnieszka (7-06-2007 21:21) idz Ty ;p
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
Knysha, miriam i reszta - 100 lat !!
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
- Fotografia: HDR
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
error 3dsmax 9
ja zauwazylem na vRay, że w ME jak mamu podgląd texturki w viewporcie (na poziomie bitmapy) i jak przypadkiem włączymy podgląd na poziomie materiału to wywala maxa.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Mental Ray i przedziwne czarne linie
a to są duże połacie poly? nie wiem jak ta siatka wygląda, ale może zrob tam podziały
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.