Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. podłoga z odbiciami czadu dała, za mocne i wstaw fallofa
  2. ech, na exteriorrze to mozna porownywac, zrob porownanie na interiorze :)
  3. no nie moge :D............
  4. Moja porcja: .
  5. no dałeś czadu na noc, troszke za mocny ten displace? na sciance imo i troszkę wali po oczach ostrość rendera, ale to może przez moje zmęczenie :p Ogólnie pozytywne wrażanie
  6. Tyyy, wez go zrob na dresowego, please !!!
  7. SWRSC odpowiedział Orangegraphics → na temat → V-Ray
    pierwsze słysze, gdzieś ty to wypatrzył, u mnie nie ma
  8. fajny motorek, ale te tło na pierwszym renderku raczej nie pasuje, potęzny ten motor sie robi :D Pierwsze wrażenie ekstra
  9. sciana to vray mtl, fallof w reflection i duzy gloss, ustawien sun&sky nie ruszałem, pozostawiłem default. Oczywiście sun nie wpada do pomieszczenia, jedynie sky
  10. Oczywiście wprowadzilem troszke modyfikacji, nie chciało mi sie dłubać aby było identyko :p miałem ogromne problemy z kanapą i dlatego wygląda jak wygląda...
  11. heh, dzięki bardzo za komenty. Testowałem nowe ustawienia, materiały itp. Yaro16: 1. Dywan to tesktura z dispem, ktorego nie widac :D gdzies na google znalazlem, wpisalem po prostu carpet :) 2. materiał zasłon to zwykły vRay mtl, delikatna przezroczystość z glossem, reflection tez bardzo delikatny i gloss, nic specjalnego, mozna stworzyc lepszy, np mi sie bardzo Marcina szmaty podobają. Co do glowa to nie moglem sie powstrzymac :p
  12. Nowlasnie opcja affect material editor służy do tego. Jedyny sposob chyba. Podnosi ME do gamma 2.2, czyli tak jak wyjdzie na renderze teoretycznie.
  13. Hey Prezentuje interiorek, który zrobiłem w wolnych chwilach. Projekt nie moj, wylookalem gdzies w gazecie fotke. Głównym zadaniem była zabawa z LWF i oświetleniem. Render: vRay, qmc + lc, LWF światło: sun&sky (physical cam) + photometric Pozdrawiam, SWRSC
  14. no no Piksar. sto latek starcze :p
  15. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    heh czadersko, nadal mówią :) przy najbliższej okazji musimy to opić!!!
  16. Dof

    SWRSC odpowiedział Pussik → na temat → V-Ray
    http://www.spot3d.com/vray/help/150R1/render_params_camera.htm Tu jest każda opcja opisana :)
  17. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    *pac* xD lol rotfl, rozwalacie mnie :D
  18. ładnie, chociaż raz w Polsce udało mi sie wyciągnąc 150zł /h przy jednym projekcie, no ale nie ma co porównywać Polskich stawek do zagranicznych, to całkiem inna (i świetna) bajka.
  19. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    Padłem... :D
  20. to złudzenie bo ten balkon jest skośny :)
  21. nic tam nie mieszalem. sky jest tylko w env maxowym. Te vrayowe jest czyste :) hdrk + sun jeszcze sie niebawiłem, ale kto wie, moze niedługo coś poknuję.
  22. daje sun&sky defaultowo (no turbidity zmieniam na 2.0, ale to ma w sumie małe znaczenie) w environment maxa. Nic wiecej tam nie grzebie :)
  23. dzięki Piksar :) pionix: jak vray sun&sky to zawsze physical Cam :)
  24. vray sun + sky :) dokładnie, defaultowe ustawienia

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.