Zawartość dodana przez SWRSC
-
Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2
firma przewozowa jest z moich okolic, przewoznika znam osobiście...
-
Obiekt 3D: browarek
ja to sie zastanawiam czy nie pobawic sie w animacje - taka reklamowa z spływającymi kropelkami na RF.
-
Obiekt 3D: Yashica FX-D
shading i sampling na renderze troszke kuleje, dof troszke nadrabia. Pomęcz render to będzie gites :)
-
Obiekt 3D: browarek
Tweety - masz racje, ale to jak ma wyglądac butelka z kopelkami określił mi dokładni klient. Myślałem o szronie oraz o specyficznym dymku przy otwarciu kapsla, ale koncepcje odrzucono. Tak sobie myśle, że do portfolio zrobie jeden rendering z szronem takim jak pokazałeś na fotce. Rozwiązanie jakie przychodzi mi teraz do głowy to wrzucenie mapki noise jako bump butelki. Vorek - skopałem troszke shader piwa, podkręce go przy następnych renderingach bo butelek jest generalnie 4 - wrzuce finalne jak skończe.
-
png w 3dsmax
zrób czarno-białą mapke alpha z tego pliku w Photoshopie i wrzuć ją do slotu opacity w maxie
-
Obiekt 3D: browarek
ok - zaktualizowany w pierwszym poście :) thanks Klicek Nielot, polshai dzięki za uwagi jeszcze jedno ujęcie:
-
Obiekt 3D: browarek
kropelki rozstawiane ręcznie :) scatter mnie nie zadowalał :D KLICEK: za jasno to nie wiem, tak po mojemu teraz jest dobrze. etykieta ma detale, nic nie zgubione. Ciemniej raczej już nie może być.
-
Obiekt 3D: browarek
heh, poprawiłem troszke ten kontrast, ale Klicor! wez sobie popraw monitor bo Twoja wersja z deka za ciemna, etykieta gubi detale :)
-
Obiekt 3D: browarek
Wiem, że mało roboty jak na ten dział, wybaczcie :p Wizualizacja butelek browarka Jagiełło wraz z nowymi etykietami, MentalRay 3.5, Photoshop Pozdrawiam, SWRSC
-
4xCPU + vRay
do BARDZO dużych scen będziesz potrzebował 64-bitowej platformy - a taka potrzebuje więcej ramu niż 32bitowa. Czy jest sens kupować 4 rdzenie i 2gb ramu - zawsze jest sens :) mniej niz 2gb nie kupuj.
-
4xCPU + vRay
mam 8 i tez nie ma problemow :)
-
Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2
jak było to mam to gdzieś, śmieszy mnie ten kawałek za każdym razem :p http://pl.youtube.com/watch?v=w4t8u67FGz8&mode=related&search=
-
Scena 3D: pensjonat w Wiśle
no dokładnie, za dużo sharpa. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie :)
-
Wiz: Kuchnia (speed)
jakoś takoś nie wiem na czym oko zawiesić, taki mały chaos powstał. Kiepskie IRR troszku :)
-
Obiekt 3D: komórka :)
max, kurcze dalej nie robisz tak jak mówie Łotrze Ty! Ja Ci mówie, ze czarny model będzie lepiej na białym tle :p taki mój fetysz...
-
Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
bez PSa nie mam już. Dodalem vignette, delikatnie niebieskie tony, abberacje i troszke szumu. Oświetlenie to sky z HDRI. Cały smaczek to FG z interpolacją radiusową max/min 1,0/0,1; diff.bounces 1. Przy hdri interpolacja radiusowa z małymi radiusami pozwala usyskać bardziej poprawny efekt światła z hdr niż przy presetowej interpolacji (wysyłanych jest więcej promieni)
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Scena 3D: Salon...
dopracowana, fajnie wyszedł bump/disp na ścianie, świetny efekt
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Scena 3D: Pokój Dziecięcy
przepaliłeś GI troszke :)
-
Wizka budynku
stworzyć musisz lepsze materiały - refleksyjne z fallofem (nawet zwykłe ściany), dodaj coś do otoczenia, żeby było co odbijać w połączeniu z FG.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Scena 3D: salon
co do czasu, to ja przeciez wstawiałem pełno gotowych modeli, więc się tak nie dziwcie. Kilka osob pytało o ostrość podłogi - docelowy render w a4 300dpi, po przeskalowaniu tak wychodzi. Co do barierki, to fakt - wyszła jak wyszła :D
-
Kategorie klientów
Klient_Krótka_piłka - Dzień dobry chciałbym zamówić wizualizację xyz, ile mnie to będzie kosztowac - poproszę o przesłanie materiałów w celu wyceny. [ po 5 minutach materiały na skrzynce ] - witam, proponuję x zł - dziękuję, to ja się jeszcze odezwę. (co oznacza jednoznacznie: "o fak, za duzo!"
-
z PDF do JPG
a nie mozesz po prostu select image?