Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. firma przewozowa jest z moich okolic, przewoznika znam osobiście...
  2. ja to sie zastanawiam czy nie pobawic sie w animacje - taka reklamowa z spływającymi kropelkami na RF.
  3. shading i sampling na renderze troszke kuleje, dof troszke nadrabia. Pomęcz render to będzie gites :)
  4. Tweety - masz racje, ale to jak ma wyglądac butelka z kopelkami określił mi dokładni klient. Myślałem o szronie oraz o specyficznym dymku przy otwarciu kapsla, ale koncepcje odrzucono. Tak sobie myśle, że do portfolio zrobie jeden rendering z szronem takim jak pokazałeś na fotce. Rozwiązanie jakie przychodzi mi teraz do głowy to wrzucenie mapki noise jako bump butelki. Vorek - skopałem troszke shader piwa, podkręce go przy następnych renderingach bo butelek jest generalnie 4 - wrzuce finalne jak skończe.
  5. SWRSC odpowiedział rasta → na temat → Teksturowanie / Texturing
    zrób czarno-białą mapke alpha z tego pliku w Photoshopie i wrzuć ją do slotu opacity w maxie
  6. ok - zaktualizowany w pierwszym poście :) thanks Klicek Nielot, polshai dzięki za uwagi jeszcze jedno ujęcie:
  7. kropelki rozstawiane ręcznie :) scatter mnie nie zadowalał :D KLICEK: za jasno to nie wiem, tak po mojemu teraz jest dobrze. etykieta ma detale, nic nie zgubione. Ciemniej raczej już nie może być.
  8. heh, poprawiłem troszke ten kontrast, ale Klicor! wez sobie popraw monitor bo Twoja wersja z deka za ciemna, etykieta gubi detale :)
  9. Wiem, że mało roboty jak na ten dział, wybaczcie :p Wizualizacja butelek browarka Jagiełło wraz z nowymi etykietami, MentalRay 3.5, Photoshop Pozdrawiam, SWRSC
  10. SWRSC odpowiedział redish → na temat → Architektura
    do BARDZO dużych scen będziesz potrzebował 64-bitowej platformy - a taka potrzebuje więcej ramu niż 32bitowa. Czy jest sens kupować 4 rdzenie i 2gb ramu - zawsze jest sens :) mniej niz 2gb nie kupuj.
  11. SWRSC odpowiedział redish → na temat → Architektura
    mam 8 i tez nie ma problemow :)
  12. jak było to mam to gdzieś, śmieszy mnie ten kawałek za każdym razem :p http://pl.youtube.com/watch?v=w4t8u67FGz8&mode=related&search=
  13. no dokładnie, za dużo sharpa. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie :)
  14. jakoś takoś nie wiem na czym oko zawiesić, taki mały chaos powstał. Kiepskie IRR troszku :)
  15. max, kurcze dalej nie robisz tak jak mówie Łotrze Ty! Ja Ci mówie, ze czarny model będzie lepiej na białym tle :p taki mój fetysz...
  16. bez PSa nie mam już. Dodalem vignette, delikatnie niebieskie tony, abberacje i troszke szumu. Oświetlenie to sky z HDRI. Cały smaczek to FG z interpolacją radiusową max/min 1,0/0,1; diff.bounces 1. Przy hdri interpolacja radiusowa z małymi radiusami pozwala usyskać bardziej poprawny efekt światła z hdr niż przy presetowej interpolacji (wysyłanych jest więcej promieni)
  17. MentalRay 3.5, PS .
  18. dopracowana, fajnie wyszedł bump/disp na ścianie, świetny efekt
  19. popieram hindusa
  20. przepaliłeś GI troszke :)
  21. SWRSC odpowiedział syriusz 27 → na temat → mental Ray
    stworzyć musisz lepsze materiały - refleksyjne z fallofem (nawet zwykłe ściany), dodaj coś do otoczenia, żeby było co odbijać w połączeniu z FG.
  22. takie piny co sie przypina do bluzeczek :) MR, w PS tylko vigneta
  23. co do czasu, to ja przeciez wstawiałem pełno gotowych modeli, więc się tak nie dziwcie. Kilka osob pytało o ostrość podłogi - docelowy render w a4 300dpi, po przeskalowaniu tak wychodzi. Co do barierki, to fakt - wyszła jak wyszła :D
  24. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → Dyskusje o grafice
    Klient_Krótka_piłka - Dzień dobry chciałbym zamówić wizualizację xyz, ile mnie to będzie kosztowac - poproszę o przesłanie materiałów w celu wyceny. [ po 5 minutach materiały na skrzynce ] - witam, proponuję x zł - dziękuję, to ja się jeszcze odezwę. (co oznacza jednoznacznie: "o fak, za duzo!"
  25. SWRSC odpowiedział carlosss → na temat → Wolne dyskusje
    a nie mozesz po prostu select image?

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.