Zawartość dodana przez SWRSC
-
grafiku pochwal sie na czym meczysz rendery!
po miesiacu to przegiecie :/ mi to wyskoczyło po około 6 miesiącach dopiero
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
grafiku pochwal sie na czym meczysz rendery!
Też tak miałem na Pentium D 3Ghz - po kilku miechach od instalacji windy takie zwiechy były. Zawsze przy renderingu ustaw sobie mniejszy priorytet dla maxa w menadzerze zadan. Troszke pomoze, ale jak juz masz mocne zwiechy to nieznacznie... mi pomogla ponowna instalacja windy...
-
Benchmark test komputerów:
no mnie to wcale nie dziwi, to nie są jakies wypasione xeony, tylko 1.89 zwykłe. ale faktem jest, ze wydajność ogólnie spora.
-
Benchmark test komputerów:
przepraszam, to się może więcej nie powtórzy Syntax: 9,6k kiedy kupowalem, ale teraz jakies 2k taniej bo procki poszły w dół
-
Benchmark test komputerów:
Scenka z Chaos Group Forum 2x Quad Xeon 1.89Ghz, 2Gb ram czas: 1:57
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
za model policz - to zaleznie od skomplikowania + stawkę za sekunde animacji około 35-40zł jeżeli to Polski klient.
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
za takie mieszkanka od developera to około 2.5k
-
potworek na 2 quadach
myślę, że 4 wystarczy. Co do systemu to też jestem za XP x64.
-
potworek na 2 quadach
jak do 3D to więcej ramu. taki sprzęt przy 4Gb dopiero rozwinie skrzydła. Rendery będą miały 8 bucketów, nie martw się :) Sprzęt mam podobny, śmiga aż miło
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
jak na Ciebie patrze to mi się przypomina "most idący w górę" :D:D:D
-
Seamless Textures vol. 1 Roads - tylko dla użytkowników max3d.pl!
ja też bardzo chętnię kupię :)
-
LWF [linear workflow-discussion]
Pinero, padam na kolana
-
[architektura] 5th @ NY
fajna wizka i tym razem aberacja imo dobra :)
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
40-45 zł za sekunde?
-
::RENDER farmy::
to raczej kiepski interes imo, nie opłaca się.
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
hindus 100 lat !!!
-
Postać 3D: Batman
3mam kciuki nieloot :) powodzenia!
-
::RENDER farmy::
imo nie w Polsce... ja licze tylko dla zagranicznych freelancerow, z Polski jeszcze sie nikt nie zglosil, za drogo.
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
500zł od animki?
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
w tej ksiazce jedyne co sie przydalo to wskazówki do Mentala odnośnie optymalizacji. A tak to nic ciekawego
-
router wifi do neostrady
Linksys Wireless-G Router ADSL WAG200G smiga aż miło, zero problemów z konfiguracją pod Neo.
-
przepalenia na elementach z refleksem
czasem bylo widac na LC juz - ale tak ledwo co, na IRR już mocniej. Teraz znowu mam ten sam problem i za chiny nie moge tego zniwelowac :/
-
Light Contest
max num per sample nie wydluza zbytnio czasu renderingu. im wieksza liczba tym wiecj photonow moze wystepowac w jednym miejscu, a co za tym idzie - nieweluje to plamy przy duzej energii photonow.