Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. po miesiacu to przegiecie :/ mi to wyskoczyło po około 6 miesiącach dopiero
  2. Też tak miałem na Pentium D 3Ghz - po kilku miechach od instalacji windy takie zwiechy były. Zawsze przy renderingu ustaw sobie mniejszy priorytet dla maxa w menadzerze zadan. Troszke pomoze, ale jak juz masz mocne zwiechy to nieznacznie... mi pomogla ponowna instalacja windy...
  3. SWRSC odpowiedział Orangegraphics → na temat → V-Ray
    no mnie to wcale nie dziwi, to nie są jakies wypasione xeony, tylko 1.89 zwykłe. ale faktem jest, ze wydajność ogólnie spora.
  4. SWRSC odpowiedział Orangegraphics → na temat → V-Ray
    przepraszam, to się może więcej nie powtórzy Syntax: 9,6k kiedy kupowalem, ale teraz jakies 2k taniej bo procki poszły w dół
  5. SWRSC odpowiedział Orangegraphics → na temat → V-Ray
    Scenka z Chaos Group Forum 2x Quad Xeon 1.89Ghz, 2Gb ram czas: 1:57
  6. za model policz - to zaleznie od skomplikowania + stawkę za sekunde animacji około 35-40zł jeżeli to Polski klient.
  7. za takie mieszkanka od developera to około 2.5k
  8. SWRSC odpowiedział jaro → na temat → Hardware
    myślę, że 4 wystarczy. Co do systemu to też jestem za XP x64.
  9. SWRSC odpowiedział jaro → na temat → Hardware
    jak do 3D to więcej ramu. taki sprzęt przy 4Gb dopiero rozwinie skrzydła. Rendery będą miały 8 bucketów, nie martw się :) Sprzęt mam podobny, śmiga aż miło
  10. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    jak na Ciebie patrze to mi się przypomina "most idący w górę" :D:D:D
  11. Pinero, padam na kolana
  12. SWRSC odpowiedział Świerk → na temat → Architektura
    fajna wizka i tym razem aberacja imo dobra :)
  13. 40-45 zł za sekunde?
  14. SWRSC odpowiedział dyonizoss → na temat → Wolne dyskusje
    to raczej kiepski interes imo, nie opłaca się.
  15. się troszke przechylił w strone wody :)
  16. hindus 100 lat !!!
  17. SWRSC odpowiedział nielot007 → na temat → Work in progress (WIP)
    3mam kciuki nieloot :) powodzenia!
  18. SWRSC odpowiedział dyonizoss → na temat → Wolne dyskusje
    imo nie w Polsce... ja licze tylko dla zagranicznych freelancerow, z Polski jeszcze sie nikt nie zglosil, za drogo.
  19. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    w tej ksiazce jedyne co sie przydalo to wskazówki do Mentala odnośnie optymalizacji. A tak to nic ciekawego
  20. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Hardware
    Linksys Wireless-G Router ADSL WAG200G smiga aż miło, zero problemów z konfiguracją pod Neo.
  21. SWRSC odpowiedział kjubas → na temat → V-Ray
    czasem bylo widac na LC juz - ale tak ledwo co, na IRR już mocniej. Teraz znowu mam ten sam problem i za chiny nie moge tego zniwelowac :/
  22. SWRSC odpowiedział Marcin → na temat → Rendering / Lighting / Shading
    max num per sample nie wydluza zbytnio czasu renderingu. im wieksza liczba tym wiecj photonow moze wystepowac w jednym miejscu, a co za tym idzie - nieweluje to plamy przy duzej energii photonow.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.