Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. świetne, fotograficzna jakość! każda z wersji mi się podoba, widać że włożyłeś sporo pracy. Na takie pracki łatwo łapać klientów, gratsy!
  2. kibiel i bidet troszke za wysoko :) nudna pracka troszke
  3. 1 i 3 super, ten środkowy mi jaoś nie lezy, ale ogólnie wyczes!
  4. SWRSC odpowiedział wojt0000 → na temat → V-Ray
    ja najczęściej dodaje w PS, wszyscy marudzą, że za dużo :p
  5. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Hardware
    no za duzo tego piwa :D
  6. brakuje elo-bazgrołów na ścianach :p ogolnie fajnie wyszło, ale nie bombastik.
  7. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Hardware
    zamówiłem taki: Linksys Wireless-G Router ADSL WAG200G, ogolnie szperając po sieci znalazłem dużo dobrych opinii o nim. Zobaczymy :)
  8. ale mimo wszystko studia warto zrobic - zawsze to jakis trening dla umysłu. Nie chodzi już o papier i konkretną wiedzę, ale rozwinięcie logiki.
  9. SWRSC odpowiedział Klamot → na temat → Work in progress (WIP)
    mała i rozjechana :)
  10. Tweety dobrze prawi, AO to szybko załatwi. AG do roboty!
  11. SWRSC odpowiedział Marcin → na temat → Rendering / Lighting / Shading
    Ogolnie bardzo fajnie wyszło jeśli chodzi o światło i shading - podkręcisz FG i będzie super. moze to plamy od photonow? czasem jak jest za duza energia to FG nie potrafi sobie z tym poradzic. Jakosc renderingu mozesz poprawic jeszcze poprzez zwiekszenie samplera w zakładce renderer
  12. SWRSC odpowiedział pioootras → na temat → V-Ray
    przydatne przy LWF
  13. ale bajer, prototyp programu do skalowania obrazków z zachowaniem ich najważniejszych elementów: http://pl.youtube.com/watch?v=c-SSu3tJ3ns
  14. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    a mnie nikt nie gonił, bo ja to robie z wyskoku i niezauwazalnie :p
  15. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    jak sie nie da? trzeba ugotować!
  16. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Hardware
    nie mam liveboxa i nie chce :)
  17. bigleb, mózg mi tym ryjesz, głowie się i głowię....
  18. no zakonczenie nexta wymiata :)
  19. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    buehehhe Świerszcze zawsze umiały latać. Rolnicy nie ucierpieli, zabrałem tylko 5.
  20. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    kradłem kukurydze
  21. niezły render, masz może hiresa? bombastik fantastik
  22. SWRSC odpowiedział kjubas → na temat → V-Ray
    No to chyba masz to samo co ja. za każdym renderingiem te przepalenia pojawiały się w innym miejscu. U mnie była to wina Light Cache - sprawdź czy nie LC wczytuje Tobie ze starego pliku, który wcześniej zapisałeś. Jak nie, to zmniejsz troszke sampli w LC (np o 200-300) lub jego rozmiar nieznacznie. Kombinuj, w końcu znikną (mi się jakoś udało)
  23. Poleci mi ktoś jaki dobry router WiFi do neostrady?
  24. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → Hardware
    no już się trozke pobawiłm tym HPkiem, jest ok. jedyne co mnie denerwowało w nim to strasznie głośny napęd dvd.
  25. SWRSC odpowiedział kjubas → na temat → V-Ray
    a zmien ustawienia LC i zobacz czy zmieniają miejsce? ja tak kiedyś miałem...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.