Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. świetna robota, pochwal się jak robisz trawę :)
  2. miodzio! respekt
  3. dzięki za komenty, sporo bugów jest, no ale termin mnie gonił. Tadzio - tak, jest wiele gotowców. co do odbic to masz racje :) Lis - słaba IRR, dlatego.
  4. Touch: Zapomniałem wstawić szyby w 3ds. Renderowałem z kanałem alpha. Odbicia możne więc dorobic w taki sposób: kopiujesz fragment wizki, zaznaczasz kanał alpha i dajesz "paste into", następnie po prostu dajesz przezroczystość na warstwe. Sofa ma chromowaną rame, troszke dziwnie to wyszło, fakt. Lamp zapomniałem zapalić :p
  5. Wizualizacja salonu wraz z jadalnią. Miałem wolną rękę, klient jedynie chciał,żeby było widać schody na pierwszym planie. Stworzona w jakies 4h, więc nie ma co liczyc na detale :) vRay sun&sky, lwf. W PS dodalem tylko troszke ciepłych tonów oraz zrobiłem szyby w oknach. Pozdrawiam, SWRSC
  6. e bajer, fajnie wyszło :) przydałoby się troszke delikatnych zabrudzeń, ale ogólnie bardzo pozytywnie :)
  7. też mam ten problem :/ nie znalazłem odpowiedzi od 2 miesięcy :/
  8. Master, fajny motyw też akurat robie taką animke :) na wode mozesz wpakowac bumpa "Ocean(lume)", bedziesz mial bardzo realistyczne pofalowanie.
  9. ponizej 2500 nie schodz !!
  10. SWRSC odpowiedział gd18 → na temat → V-Ray
    zwracam honor, właśnie sprawdziłem i rzeczywiście można. A byłem przekonany, że nie...coś mi się przyśniło.
  11. SWRSC odpowiedział gd18 → na temat → V-Ray
    jak juz jest proxy postawione to nie mozna sie bawic materialami :)
  12. bardzo dziwny :D
  13. SWRSC odpowiedział Miłosz3ds → na temat → Teksturowanie / Texturing
    zapisz obrazek w np formacie .tga (renderujesz zwyczajnie, ale przy zapisie wybierasz rozszerzenie .tga) w Photoshopie wytniesz sobie tło i wstawisz co chcesz bez poblemu
  14. heh, niedawno robilem renderingi niemieckiej nowej butelki Bavarii - IDENTYCZNY kadr i identyczny kapsel :p niestety pokazac nie moge z wiadomych powodów.
  15. tico tez wywal :D (ale sie czepiamy) :p fajnie wyszło ogólnie, ja bym sobie dodał jakies ptaki na niebie na faze :p
  16. SWRSC odpowiedział Miłosz3ds → na temat → Teksturowanie / Texturing
    jak wyrenderujesz z kanałem alpha to mozesz sobie bez problemu wstawić w tło co chcesz :)
  17. A jakie to zlecenia, te "lepsze" gdzie wymagana jest firma?
  18. hehe, bajera :) tylko ja bym wstawil większe lcd :p fajny ciemny klimat wnętrza
  19. imo za duze zaciemnienia wyszly
  20. bajera :) samochód troszke za mocno zblurowany i nie podoba mi się listek nr 3567 na drugim drzewie od prawej.
  21. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → mental Ray
    bardzo możliwe że któras z mapek bump w materiale to kaszani. Posprawdzaj kolejno
  22. Nie moge stworzyć partycji na dyskach w RAID (2x 250gb stripe). Partition Magic resetuje kompa w celu partycjonowania, ale gdy pokazuje sie ten niebieski ekran PM przy starcie systemu wywala momunikat ze nie moze znalezc jakiegos exe i system dalej leci, bez zmian. Win xp x64 PM 8.0 Pomoze ktos?
  23. Mental? a wygląda jak na scanline... kiepsko ogólnie, brak GI, puściutko...
  24. SWRSC odpowiedział ptah → na temat → Wolne dyskusje
    basen, dobry film, lansowanie po Polsce :p, knucie
  25. SWRSC odpowiedział kjubas → na temat → V-Ray
    a weź wyrenderuj z "Sub-pixel mapping" oraz "Clamp output" w zakłądce color mapping

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.