Zawartość dodana przez SWRSC
-
Scena 3D: Haus Schminke
świetna robota, pochwal się jak robisz trawę :)
-
Wiz: Pasaż handlowy
miodzio! respekt
-
Scena 3D: salon
dzięki za komenty, sporo bugów jest, no ale termin mnie gonił. Tadzio - tak, jest wiele gotowców. co do odbic to masz racje :) Lis - słaba IRR, dlatego.
-
Scena 3D: salon
Touch: Zapomniałem wstawić szyby w 3ds. Renderowałem z kanałem alpha. Odbicia możne więc dorobic w taki sposób: kopiujesz fragment wizki, zaznaczasz kanał alpha i dajesz "paste into", następnie po prostu dajesz przezroczystość na warstwe. Sofa ma chromowaną rame, troszke dziwnie to wyszło, fakt. Lamp zapomniałem zapalić :p
-
Scena 3D: salon
Wizualizacja salonu wraz z jadalnią. Miałem wolną rękę, klient jedynie chciał,żeby było widać schody na pierwszym planie. Stworzona w jakies 4h, więc nie ma co liczyc na detale :) vRay sun&sky, lwf. W PS dodalem tylko troszke ciepłych tonów oraz zrobiłem szyby w oknach. Pozdrawiam, SWRSC
-
Pojazd 3D: BMW E21
e bajer, fajnie wyszło :) przydałoby się troszke delikatnych zabrudzeń, ale ogólnie bardzo pozytywnie :)
-
problem z prawidlowym renderowaniem noise
też mam ten problem :/ nie znalazłem odpowiedzi od 2 miesięcy :/
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
ponizej 2500 nie schodz !!
-
vray proxy rozsypuje obiekty
zwracam honor, właśnie sprawdziłem i rzeczywiście można. A byłem przekonany, że nie...coś mi się przyśniło.
-
vray proxy rozsypuje obiekty
jak juz jest proxy postawione to nie mozna sie bawic materialami :)
-
jakiego chciałbyś/chciałabys mieć kompa
bardzo dziwny :D
-
[3ds max]HDRI
zapisz obrazek w np formacie .tga (renderujesz zwyczajnie, ale przy zapisie wybierasz rozszerzenie .tga) w Photoshopie wytniesz sobie tło i wstawisz co chcesz bez poblemu
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Scena 3D: biurowiec
tico tez wywal :D (ale sie czepiamy) :p fajnie wyszło ogólnie, ja bym sobie dodał jakies ptaki na niebie na faze :p
-
[3ds max]HDRI
jak wyrenderujesz z kanałem alpha to mozesz sobie bez problemu wstawić w tło co chcesz :)
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
A jakie to zlecenia, te "lepsze" gdzie wymagana jest firma?
-
Scena 3D: Modern Apartament Interior
hehe, bajera :) tylko ja bym wstawil większe lcd :p fajny ciemny klimat wnętrza
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Scena 3D: 1400 smith street AE5 preview
bajera :) samochód troszke za mocno zblurowany i nie podoba mi się listek nr 3567 na drugim drzewie od prawej.
-
Dziwne plamy na renderingu
bardzo możliwe że któras z mapek bump w materiale to kaszani. Posprawdzaj kolejno
-
Problem z partycjonowaniem
Nie moge stworzyć partycji na dyskach w RAID (2x 250gb stripe). Partition Magic resetuje kompa w celu partycjonowania, ale gdy pokazuje sie ten niebieski ekran PM przy starcie systemu wywala momunikat ze nie moze znalezc jakiegos exe i system dalej leci, bez zmian. Win xp x64 PM 8.0 Pomoze ktos?
-
Scena 3D: łazienka
Mental? a wygląda jak na scanline... kiepsko ogólnie, brak GI, puściutko...
-
Co oprocz 3d
basen, dobry film, lansowanie po Polsce :p, knucie
-
Scena 3D: kropki przez V-ray Sun
a weź wyrenderuj z "Sub-pixel mapping" oraz "Clamp output" w zakłądce color mapping