Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. no ładnie bardzo wyszło, ale szkoda że taka mała rozdziałka. Podoba mi sie jak światło nieba wpada do pomieszczenia i miesza sie ze sztucznym.
  2. SWRSC dodał temat → w Hardware
    szukam laptopa za około 2,5 kafla. Doradzicie coś dobrego za tą cenę?
  3. ja aktualnie tworze reela swojego portfolio - nie będę składał animacji sam, polecą do montazu dalej i wiem, że będą robić na Adobe AE.
  4. Witam :) Tradycyjnie oczywiście przyłączę się do gratulacji składanych w tym wątku :) Składam ogromny respekt za zostanie w kraju - to się chwali. Podziwiam również PI za wspieranie młodych talentów - naprawdę pomagacie i promujecie "świeża krew" z tego co widzę w sieci. Przeglądając wątek przeczytałem wiele Twoich odpowiedzi na pytania i nic konkretnego już mi się nie nasuwa :) Pozdrawiam
  5. SWRSC odpowiedział jefim → na temat → V-Ray
    na 64bitach poleci :)
  6. Buehehhe, ja to składam wyrazy współczucia za tą noc z Pogrzebem...
  7. don't affect colors (adaptation only) - tego nie ma w RC3 :/ fuck!
  8. mam ten sam problem...
  9. 19:00 dworzec - będę :)
  10. SWRSC odpowiedział arev → na temat → Hardware
    dupa, im wiecej rdzeni tym lepiej! jak ma sie wiecej rdzeni niz 2 to zaczyna sie zabawa z rozmiarami renderujących bucketów i dlatego stoje za jak najwieksza liczba rdzeni.
  11. SWRSC odpowiedział Lis → na temat → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    tak po mojemu to za mocno to wszystko świeci. Podłoże świetnie wyszło. Kiedy ta kolekcja będzie w sprzedazy?
  12. o ktorej będziecie w piątek w Szczecinie?
  13. SWRSC odpowiedział swirek → na temat → V-Ray
    możliwe jeszcze, że to słabe AA.
  14. 2x INTEL XEON quad core E5320A Intel Workstation Board Veronia S5000XVN 2x KINGSTON DDR2 1GB ECC 667MHz 2x HDD CAVIAR 250GB 16MB CACHE
  15. ja rzuciełem Politechnike Szczecińska zeby rozkrecac "czy de". Opłąciło się. I dokłądnie tak jak max mówi - w razie jakby się podwinęła noga we włąsnym interesie, to przy portfolio na poziomie znajdziesz bez problemu pracę.
  16. chudy - jak wyciągniesz 1500zł za całość to będzie całkiem ladnie :)
  17. wygięty plane :), mozesz tez zaznaczyc polygony tworzace butelke, skopiowac je do osobnego modelu jako etykieta. Sposobow wiele :)
  18. no i lipa, miniemy sie. Jade do wawy w tych dniach...ja to mam pecha do tych zlotów
  19. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → V-Ray
    punkt dla Ciebie, zapomnialem że mi kiedyś PENdzel o tym mówił, dziala lepiej od sky. edit: You must spread some Reputation around before giving it to Lis again.....
  20. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → V-Ray
    hcpiter3d - wysokość suna ma znaczenie odnośnie noise?? Dziwne, ze trzeba doświetlac wnętrze, noise wystepuje nawet jak jest bardzo jasno t0m3k - w color mapping wszystko jest jak nalezy. oswietlenie to sun&sky
  21. jak bedziecie w szczecinie to sie zjawie. Noclegu niestety nie jestem w stanie wam zalatwic, bo sam mieszkam 80km na poludnie...
  22. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → V-Ray
    nie, oswietlenie oparte jest wyłącnzie na vRay sky. W niektorych scenach wstawiam fotometryki, ale nie ma to wpływu na ten noise. Kamera fizyczna oczywiście
  23. SWRSC odpowiedział SWRSC → na temat → V-Ray
    dla suna mam 10 subdvs. dla refleksyjnych wlasnie tak ustawiam 13-16, ale mówi tu chodzi o miejsca gdzie się SKY odbija, np na podłodze pomieszczenia niebieski refleks od sky. wygląda to tak jakbys dał bardzo mało subdvs na materiale. Screena nie mam aktualnie, pytanie kieruję ogólnie, bo już zaczyna mnie to denerwować powoli. Mówie, żeby wyeliminować te noise to musze dać na materiale około 40 subdvs, czas renderu skacze... EDIT: nie dopisałem, że dzieje się to głównie w przypadku kiedy sun nie wpada do pomieszczenia. EDIT2: kiedy wstawię w okna vRay lighty i wywale sun&sky wszystko powraca do normy - nie mam zadnego noise...
  24. Witam, Czy to normalne że mam pełno noise na refleksach od vRay sky w interiorze? dzieje sie tak za każdym razem i to tylko w przypadku odbić od sky. Musze śrubować sample na materiale nawet do 40 żeby w miarę to wyglądało, chociaż noise nadal występuje. rQMC sampler też jest raczej dobrze nastawiony: noise tresh: 0,001 ;min samples: 14; global: 1.2. Reszta odbić wygląda miodzio przy samplach 14 na materiale. Czy robię coś źle? Z tego co wiem Seba ma ten sam problem...
  25. hkropinski:cała ta sprawa z wypadkiem autokaru wygląda zupełnie inaczej od strony mediów. Żenada...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.