Zawartość dodana przez SWRSC
-
Fotorealizm na Maxa
o lol :D:D:D:D
-
Tablet & 3D
ja sobie nie wyobrazam modelowac tabletem :p
- Ciemność w pokoju
-
Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
umowa o dzieło, wystawiasz rachunek do tej umowy, podajesz numer konta i przelewają jak oddasz projekt. Przy większych zleceniach bierz jeszcze zaliczke
-
Scena 3D: DomUSA
do aberacji polecam PTLens wtyczke do PSa, albo na piechote w PS: rozjechac kanały rgb
-
Scena 3D: DomUSA
no fajno, ale czegoś tu brak. Pokusiłbym się jeszcze o domalowanie zdźbeł trawy przy wejściu. Okna mi jeszcze nei pasują, takie siakieś lustra wyszły. Z tego co pamiętam to stać Cię na więcej :)
-
LWF [linear workflow-discussion]
ale mi chodzi o Mentala - że jak się renderuje na LWF to nie wychodzi wypłowiały jak to się ma przy zwykłym renderingu na MR. na vRayu jakoś to zawsze wychodziło w miare dobrze.
-
Linki biur wizualizacyjnych
jak wszyscy to wszyscy :) http://www.luminancestudio.pl
-
Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2
- Star Craft 2!!!
ja kce to zobaczyc u siebie w domu !!!- LWF [linear workflow-discussion]
ej marudy, to tylko test lwfa pod mentala :p co zauważyłem, to na LWF rendery nie są takie wypłowiałe jak przy standardowym renderingu. Defacto wygodniej i prościej się pracuje.- LWF [linear workflow-discussion]
Z innej beczki: Mental Ray 3.5 Arch & design 2x mr_areaSpot (zolty i niebieski) FG (bez interpolacji) LWF- Z drugiej strony ekranu - 2007
siwy, ale zobacz jaki to jest patyk! Ty byś nie pojechał 600km i nie pobawił się takim?- Z drugiej strony ekranu - 2007
no i dobrze mówiłem, że nie pasujesz do tego baru, zwolnij się!- Z drugiej strony ekranu - 2007
nad Bugiem patykiem sie bawie :p- Obiekt 3D: Otwieracz
super renderki, ale to maxwell. Jak zrobisz to na mentalu to mi "zayponujesz Wąski" :p- Wiz: Sala konferencyjna nietypowa
projekt mi się nie podoba, ale render ok, chociaz czegoś mi tutaj brakuje. Nie powala, mogłeś się bardziej postarać :)- nowy fon dla klicka ;p
mam nokie e61 i jestem z niej bardzo zadowolony, jak duzo korzystasz z maila to świetna sprawa taki fonik. Symbian s60 3rd. dodatkowo mozna dokupic antene gps, instalujesz TomToma i masz świetną nawigację. Wordy, excele, power pointy, drukowanie poprzez bluetooth... A no i jeszcze WiFi, wiec w darmowych spotach mozesz smigac za free po necie - przegladarka super, mozna tez zainstalowac Opere, GG i inne duperele. Odtwarza divixy nawet. Osobiscie najczesciej na niej korzystam z maila, gps, kalendarza - bo ma swietne synchro z Outlookiem. Klawiaturka qwerty sparawia, ze naprawde milo sie na nim pisze. I niech Cie nie przerazi jego wielkość, bo telefon jest bardzo wygodny mimo pozorow.- problem z koncowym efektem
Skoro jest dokładnie 6 warstw to po co dawać więcej dla refrakcji? Większa wartość nic nie zmieni a może niepotrzebnie wydłużyć czas renderingu- Ile wziąć za robotę? Na ile to wycenić? Zarobki grafika?
heh, jak nie bedziemy sami niszczyc swojego rynku to moze dogonimy :p- problem z koncowym efektem
przestaw ustawienia FG: max depth:12 max reflections: 6 max refractions: 6 i to samo w zakładce rendering dla "Trace Depth" Sprowadz równiez max/min radius w FG dla wartości bardziej zgodnych z przeznaczeniem, czyli min powinno (ale nie musi) wynosic 10% wartości max. Oczywiście nie jest to sztywna regula. Myślę, że jednak rozwiązaniem Twojego problemu są te wartości dla Trace depth. przetestuj pozdrawiam, SWRSC- Silver Award: Fallingwater House
eee bajerka, swietne swiatelko i otoczenie, gratsy !- ustawienia oświetlenia
heh, dzieki :) Na mojej stronie obecnie jest tylko jeden interior z Mentala, reszta to vRaye. Materiały to ważna rzecz - samo dobre oświetlenie nie wystarczy, w ostatniej mojej pracy nadałem każdemu materiałowi reflection z fallofem (nawet ściany miały), myślę że to dobre rozwiązanie dające więcej realizmu scenie.- Problem z półprzezroczystymi materiałami
a skalę sceny zachowałeś?- ustawienia oświetlenia
chyba ok co? kiedy renderujesz finalne? - Star Craft 2!!!
Powiadomienie o plikach cookie
Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.