Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. SWRSC odpowiedział serratus → na temat → Wolne dyskusje
    o lol :D:D:D:D
  2. SWRSC odpowiedział xeav → na temat → Dyskusje o grafice
    ja sobie nie wyobrazam modelowac tabletem :p
  3. SWRSC odpowiedział BarlogPL → na temat → V-Ray
    a GI to ty masz ?
  4. umowa o dzieło, wystawiasz rachunek do tej umowy, podajesz numer konta i przelewają jak oddasz projekt. Przy większych zleceniach bierz jeszcze zaliczke
  5. do aberacji polecam PTLens wtyczke do PSa, albo na piechote w PS: rozjechac kanały rgb
  6. no fajno, ale czegoś tu brak. Pokusiłbym się jeszcze o domalowanie zdźbeł trawy przy wejściu. Okna mi jeszcze nei pasują, takie siakieś lustra wyszły. Z tego co pamiętam to stać Cię na więcej :)
  7. ale mi chodzi o Mentala - że jak się renderuje na LWF to nie wychodzi wypłowiały jak to się ma przy zwykłym renderingu na MR. na vRayu jakoś to zawsze wychodziło w miare dobrze.
  8. jak wszyscy to wszyscy :) http://www.luminancestudio.pl
  9. SWRSC odpowiedział Bhaal → na temat → Aktualności (mam newsa)
    ja kce to zobaczyc u siebie w domu !!!
  10. ej marudy, to tylko test lwfa pod mentala :p co zauważyłem, to na LWF rendery nie są takie wypłowiałe jak przy standardowym renderingu. Defacto wygodniej i prościej się pracuje.
  11. Z innej beczki: Mental Ray 3.5 Arch & design 2x mr_areaSpot (zolty i niebieski) FG (bez interpolacji) LWF
  12. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    siwy, ale zobacz jaki to jest patyk! Ty byś nie pojechał 600km i nie pobawił się takim?
  13. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    no i dobrze mówiłem, że nie pasujesz do tego baru, zwolnij się!
  14. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    nad Bugiem patykiem sie bawie :p
  15. super renderki, ale to maxwell. Jak zrobisz to na mentalu to mi "zayponujesz Wąski" :p
  16. projekt mi się nie podoba, ale render ok, chociaz czegoś mi tutaj brakuje. Nie powala, mogłeś się bardziej postarać :)
  17. SWRSC odpowiedział KLICEK → na temat → Wolne dyskusje
    mam nokie e61 i jestem z niej bardzo zadowolony, jak duzo korzystasz z maila to świetna sprawa taki fonik. Symbian s60 3rd. dodatkowo mozna dokupic antene gps, instalujesz TomToma i masz świetną nawigację. Wordy, excele, power pointy, drukowanie poprzez bluetooth... A no i jeszcze WiFi, wiec w darmowych spotach mozesz smigac za free po necie - przegladarka super, mozna tez zainstalowac Opere, GG i inne duperele. Odtwarza divixy nawet. Osobiscie najczesciej na niej korzystam z maila, gps, kalendarza - bo ma swietne synchro z Outlookiem. Klawiaturka qwerty sparawia, ze naprawde milo sie na nim pisze. I niech Cie nie przerazi jego wielkość, bo telefon jest bardzo wygodny mimo pozorow.
  18. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → mental Ray
    Skoro jest dokładnie 6 warstw to po co dawać więcej dla refrakcji? Większa wartość nic nie zmieni a może niepotrzebnie wydłużyć czas renderingu
  19. heh, jak nie bedziemy sami niszczyc swojego rynku to moze dogonimy :p
  20. SWRSC odpowiedział odpowiedź w temacie → mental Ray
    przestaw ustawienia FG: max depth:12 max reflections: 6 max refractions: 6 i to samo w zakładce rendering dla "Trace Depth" Sprowadz równiez max/min radius w FG dla wartości bardziej zgodnych z przeznaczeniem, czyli min powinno (ale nie musi) wynosic 10% wartości max. Oczywiście nie jest to sztywna regula. Myślę, że jednak rozwiązaniem Twojego problemu są te wartości dla Trace depth. przetestuj pozdrawiam, SWRSC
  21. eee bajerka, swietne swiatelko i otoczenie, gratsy !
  22. SWRSC odpowiedział karolw → na temat → mental Ray
    heh, dzieki :) Na mojej stronie obecnie jest tylko jeden interior z Mentala, reszta to vRaye. Materiały to ważna rzecz - samo dobre oświetlenie nie wystarczy, w ostatniej mojej pracy nadałem każdemu materiałowi reflection z fallofem (nawet ściany miały), myślę że to dobre rozwiązanie dające więcej realizmu scenie.
  23. a skalę sceny zachowałeś?
  24. SWRSC odpowiedział karolw → na temat → mental Ray
    chyba ok co? kiedy renderujesz finalne?

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.