Skocz do zawartości

SWRSC

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SWRSC

  1. SWRSC odpowiedział MaGuu → na temat → Galeria 3D (Finished Works 3D)
    masz to jako prezent :P dla mnie świetna robota, dzięki :)
  2. zasię ograniczasz w ustawieniach suna, jakoś "photon emit radius" czy jakos tak
  3. dzięki za komenty wszystkim :) t0m3k - oświetlenie to sun&sky + vRay lighty w suficie, ale one mało dają do illuminacji w pomieszczeniu. Dodatkowo renderowałem na LWF.
  4. jedni lubią szum inni nie. O gustach się nie dyskutuje :)
  5. no dokłądnie, kanciato troszke :/
  6. coś mi nie pasuje render. Na qmce lepiej by to wyglądało, podbiłbys shading.
  7. -wizke mebelka na podstawie samego szkic (czyli dochodzi modelowanie) zalezy jak szczegółowy mebelek. Projektu dokłądnego nie ma, tylko szkic więc można się nastawiac na kupe poprawek. Ja poniżej 400zł bym nie schodził od mebelka. -wizke mebla na gotowym modelu z Cada ktory mi dostarcza Tutaj w sumie to tylko nałożenie materiałych, ewentualnie małe poprawki modelu i hit render. Myślę, że poniżej 200zł nie warto. -interior z mebelkami No tutaj to już większe stawki, jeżeli to ma być stała współpraca, to tak poniżej nie schodź 600zł - wiem, że mało, ale klienta który chce zlecić więcej wiz... za większą stawkę raczej nie utrzymasz, chyba że jest kasiasty, co musisz też wyczuć. Czesto wycena leci "pod klienta" a nie "pod projekt" o ile nawiązało się jakiś z nim kontakt. Jeżeli wyczujesz, że klient jest w stanie zapłącić więcej, ceny podnoś o nawet 50% :) Pozdrawiam, SWRSC
  8. Hello! Przedstawiam jeszcze kuchnie :) znowu vRay. Miejscami troszke szumi, ale nie mam czasu tego poprawić. Agólnie szum zamierzony, tylko wlaśnie miejscami się nie posłuchał :P Pozdrawiam, SWRSC
  9. "To nie wina rendera tylko usera" hehe, nie mam na niego siły. vRaya szybciej mi się ustawia do wnętrz. Mentala zostawie tylko do reklamowych renderingów, bo w tym przypadku znowu mi się tego szybciej ustawia :D
  10. Mental mnie zdenerwował i dostał kopniaka.... nie bede na nim robił wiz, skurczybyk jeden... ziarno zamierzone :)
  11. hmmm, zalezy jaką masz skale ustawioną. Ale 130 000 to troszke dużo, ale jeżeli efekt jest zadowalający to miej gdzieś liczby :)
  12. Coś się tych łazienek narobiło na forum. Przedstawiam swoją, komercyjna, ale mojego projektu, możecie jechać :p vRay Pozdrawiam, SWRSC
  13. SWRSC odpowiedział kjubas → na temat → V-Ray
    miłej lekturki: http://www.spot3d.com/vray/help/150R1/index.htm
  14. Wszystkiego najlepszego xeav :)
  15. ogranicz zasięg rozsyłania photonow przez sky, powinno byc szybciej
  16. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    nielot, a ja do Ciebie na ten Twoj zepsuty telefonik dzwonilem i dzwonilem :D
  17. SWRSC odpowiedział nebogipfel → na temat → V-Ray
    w mniejszej rozdziałce z reguły potrzeba większego samplowania. Na mentalu np. bardziej opłacalne czasem jest rendeorwanie w wiekszej rozdziałce
  18. Georgas - źą naj naj
  19. SWRSC odpowiedział Cerebrate → na temat → mental Ray
    ano, tego jeszcze nie spotkałem :)
  20. SWRSC odpowiedział Cerebrate → na temat → mental Ray
    przyczyny mogą być różne - najczęściej jakaś mapa w materiale, możliwe że bump. Bug cżesty w MR 3.3, powstaje z FG. Ja miałem kiedyś materiał z mapą raytrace i to ona powodowała problem, kumpel miał bumpa na materiale i też on powodował problem. Szperaj w materiałach.
  21. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    SSn4k3 to czemu nic nie mowiles :D:D:D
  22. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    Z-Brush, gdyby bylo w sobote to bym był :) Tweety, cholibcia, nie mialem z Tobą kontaktu zadnego, a liczylem że spotkam kogoś na rynku :D ale spoko, następnym razem lepiej zaplanuje ten wyjazd, mozliwe, ze bede jeszcze za miesiac, takze nic straconego. Uciekałem przed swoim cieniem Bylo dokładnie tak: Najpierw próbowałem zarobić na budke telefoniczną: Bo kilku godzinach, ktoś obdarował mnie monetami, więc udałem się do budki. Musiałem się skradać, żeby nikt mnie nie zauważył. Liczyłem, że wykręce dobry numer do Ciebie, no ale nie trafiłem... Ale tak jak powiedziałem, nic straconego I JESZCZE TU SIE ZJAWIE !!!
  23. multiplier służy do rozjaśnienia w sensie direct, Tobie bardziej jest potrezbne indirect - czyli lepiej zwiększać energy, dla poprawniejszego efektu. Samplowanie photonów służy do blurowania ich - im wiecej sampli tym wiecej photonów może znaleźć się w jednym miejscu - ustaw ok 5000 i powinno być dobrze.
  24. SWRSC odpowiedział Leru → na temat → Wolne dyskusje
    jeden ma czarny pasek na oczach a drugi nie. Ha! odwiedziłem Wrocław :D
  25. to że w viewporcie masz jasno to nic nie znaczy, to jest nie wazne. Doświetlić pokoik możesz poprzez zwiększenie wartości energy dla photonów.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.