Skocz do zawartości

Mortom

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mortom

  1. Nie sądzę abyśmy dożyli w pełni wygenerowanych filmów czy gier na życzenie. Byłby to też wielki kolaps kreatywnej myśli... IMO. Bo jak masz coś od razu i to jeszcze na życzenie to staje się to automatycznie nic nie warte... coś jak wiedza z Googla. Każdy ma do niej dostęp do ale jakoś po ulicy nie chodzi więcej doktorów czy inżynierów (no chyba, że tych z Afryki 😉) a w głowach mamy coraz mniej i mniej... do tego gorsza pamięć niż jeszcze w latach 70tych itd.
  2. Jak kto chce poreperować sobie Assety za psie pieniądze na Humble Bundle jest paczuszka z modelami i adddonami do Blendera. Nie wszystko jakieś TipTop ALE jest parę perełek które można sukcesywnie używać 🙂 Link w obrazku... a jak by nie działał to >>>TU<<<
  3. Wiecie ja tam Oldmana trochę rozumiem, miałem podobny Rage Quit z naszej klasy jak spotkałem się ludźmi ze średniej szkoły. Podczas spotkania zdałem sobie sprawę, że absolutnie nie mam o czym z tymi ludźmi rozmawiać. A z tymi co się przyjaźnie nie potrzebowałem NK aby zagaić 😁
  4. Ło Panie ale to szybko eskalowało! 😅 Liczyłem że walka będzie na całe 12 rund. A tu nokaut na początku 2giej ☹️
  5. Zmyliło mnie te 58 a nie 60. No ale prawda... co 5 lat następuje załamanie czaso-przestrzeni i nagle wszystko się zmienia. To fakt metafizyczno-matematyczny, udowodniony już w epoce kamienia łupanego przez sławnego fizyka Alfonsa Łuposztajna twórcę teorii krzesania kamieni - Krzesiwo + Igły sosny do kwadratu = Ogień w ogródku sąsiada 😉
  6. Chyba czegoś nie wiem ale skąd te 58 miesięcy? To jakaś matematyczna formuła podyktowała? Czy gdzieś to w wiadomościach mówili? 🙂 Tyle pytań... albo znowu czegoś nie doczytałem xD
  7. @EthicallyChallenged no ale może ten "kij golfowy" dopiero bierze zamach czy cuś?
  8. Mistrzostwo! Jak zawsze 👍
  9. @piotr_forkasiewicz Gadasz lepiej na wizji po angielsku niż ja kiedykolwiek mógłbym po polsku 😄
  10. Mortom odpowiedział Nezumi → na temat → Work in progress (WIP)
    Superowo @Nezumi! Czemu ty tak mało pokazujesz swoich możliwości? Kurna dawaj więcej staffu! P.S. Mam nadzieję że w w grze przewidziałeś bieganie 🙂 Bo prędkość takiego chodzenia jest nieco... kontrowersyjna podczas grania 🙂 Edit: @michaloNo cóż miało wyjść sarkastycznie ale wyszło... no nie wyszło 😛
  11. ooo! Idę oglądać! Rozmowa z mistrzem mistrzów! Edit: Kurna, świetny wywiad. Ciekawa historia twórcy który sięgnął wyżyn w swojej dziedzinie.
  12. Miałem podobny uczyć jak usłyszałem nazwę PyrCon... BARDZO myląca nazwa! Zamiast ziemniaczka z ogniska można tam spotkać jakieś niewiasty poprzebierane w kuse stroje, czy też Furasów i inne zwierzątka domowe 🙂 ZERO ziemniaków, zapiekanek z serem, frytek, placków ziemniaczanych, piure, gotowanych na parze czy wodzie, smażonych z patelni czy oleju, nadziewanych mięsem lub serem, pierogów z ziemniakami, rosołu z ziemniaczkiem czy bigosu z pyrką! 😞 Znaczy wiesz, nic nie mam do przebieranek... jak kto chce niech chodzi i się cieszy, u nas Halołin nie jest aż tak zaszczepiony kulturowo i prawdopodobnie nie ma się gdzie pochwalić takimi strojami. I luz, niektóre są naprawdę gustowne i bardzo dobrze wykonane. No ale też niektóre to bardziej nadają się na targi porno niż paradowanie po ulicach. No ale co kto lubi 🙂 Choć młodzi chłopcy z okolicznych wiosek mają wiele UCIECHY podczas konwentu 😉
  13. Z moimi funduszami to jedyne miejsce na jakie mnie stać z napisem LAND w nazwie ( i do jakiego bym pasował - w formie małpy) to raczej to → https://pyrLANDpark.pl/ ← Ceny przystępne, choć nie widzę obiadu w cenie biletu więc nie wiem czy i na ten bym się wybrał 😄 No do tego dochodzą jeszcze fobia społeczna, panika, że ktoś mnie rozpozna i zechce się zaprzyjaźnić itd. 😶
  14. Mortom odpowiedział Destroyer → na temat → Aktualności (mam newsa)
    Tak czytając tą dyskusję to przed oczami widzę taką scenę jak @Nezumi walczy z maniakami Pomarańczowych Zaklinaczy węzy 😉 Na twoim miejscu upomniałbym się o tantiemy za wykorzystanie historii z twojego życia @Nezumi 🙂
  15. @NezumiA niech drenuje porfele inwestorom takie INWESTYCJE 🙂 Niech wreszcie sie to zwinie, a może na zgliszczach tego H.... powstanie coś dla zwykłych ludzi. Może nawet rozrywka będzie znowu tylko rozrywką a nie tubą propagandową dla wszelakich maści dewiantów i odklejeńców 🙂 Znaczy miło sobie pomarzyć 🙂
  16. W ramach ciekawostki. A oto jak powinien wyglądać film o Minecrafcie. Zrobili go randomi z internetów: Wygląda jak Minecraft, animuje się jak w Minecrafcie a postacie są minecraftowe. Tyle i aż tyle! 🙂 Jak dla mnie jak by ta ekipa zrobiła cały taki film i lekko podrasowali twarze postaci, to idę do kina z bratankiem na senasik!
  17. To raczej takie uproszczone modelowanie CAD za przystępną cenę. Używam od czasu do czasu, bo bywa użyteczne w hard surface-owaniu ze skomplikowanymi przejściami lub bevelami bo tego typu rzeczy są tam ultra prostsze niż w tradycyjnym polymodelingu. ALE bywa, że jest też odwrotnie i prosty kawałek modelu wymaga kombinowania, ucinania, negatywnych boolenów itd. Ogólnie spoko ale dość specyficzny soft. Choć widziałem prawdziwe perełki jakie robią ludzie w tym programie 🙂
  18. Nooo.... już widzę te Tiry z sałatą xD Ale kto to tam wie? Choć mam silne przeczucie, że nie powtórzy sukcesu Tytanika czy Avatara. No ale co ja tam wiem 🙂 Mario pokazał jak sie robi adaptacje takich "klasyków". Ale jak widać jak się nie ma scenariusz napisany przez chatGPT, to wali się chajsik na znane nazwiska i mocno trzyma kciuki, że sama marka przyciągnie ludzi do kina 🙂 Choć sam świat Minecrafta i animowane postacie sprawiają całkiem pozytywne wrażenie ale jak sam zauważyłeś @adek-u mocno się wyróżniają i kiepszczą wszystko co osiągnęli ludzie od animacji.
  19. Pokłady cringe-u w USA mocno zostaną uszczuplone przez te produkcje... boję się czy zostanie coś na przyszłe produkcje Disneya 😞☠️
  20. @adek gdyby tak było to bym się srogo uśmiał... Taki 1 kwietniowy żarcik jaki robisz znajomym.. typu: oblanie smołą głowy i posypanie kolorowymi piórkami. Czy ułożenie pinesek pod łóżkiem aby mieć niespodziankę z rana przy wstawaniu 😉 Myślę, że jesteśmy świadkami już nie szorowania po dnie a przebicia się przez nie i sięgnięcia parunastu metrów w głąb żenady 😄 Teraz czekam na dwa kolejne epokowe działa Saper the movie i Pasjans the movie 🙂 i krąg sie dopełni... pradawna przepowiednia się ziści i nastanie piękno, dobro i powszechny dobrobyt w wszechświecie.
  21. @Destroyer przy tym tworze to Borderland maluje się na filmowe arcydzieło tego stulecia 😄
  22. Cringe the movie 🙂 Holijud idź do domu jesteś pijane 😄 I pomyśleć, że kiedyś lubiłem filmy z Blackiem... odkąd zdziadział, zapomnieli mu powiedzieć, że nie jest już śmieszny.
  23. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    @Araiel 🫣
  24. @Kalberos Numer jeden świetny!

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.