Zawartość dodana przez Mortom
-
AI i technologie przyszłości
Nie sądzę abyśmy dożyli w pełni wygenerowanych filmów czy gier na życzenie. Byłby to też wielki kolaps kreatywnej myśli... IMO. Bo jak masz coś od razu i to jeszcze na życzenie to staje się to automatycznie nic nie warte... coś jak wiedza z Googla. Każdy ma do niej dostęp do ale jakoś po ulicy nie chodzi więcej doktorów czy inżynierów (no chyba, że tych z Afryki 😉) a w głowach mamy coraz mniej i mniej... do tego gorsza pamięć niż jeszcze w latach 70tych itd.
-
Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc
Jak kto chce poreperować sobie Assety za psie pieniądze na Humble Bundle jest paczuszka z modelami i adddonami do Blendera. Nie wszystko jakieś TipTop ALE jest parę perełek które można sukcesywnie używać 🙂 Link w obrazku... a jak by nie działał to >>>TU<<<
-
AI i technologie przyszłości
Wiecie ja tam Oldmana trochę rozumiem, miałem podobny Rage Quit z naszej klasy jak spotkałem się ludźmi ze średniej szkoły. Podczas spotkania zdałem sobie sprawę, że absolutnie nie mam o czym z tymi ludźmi rozmawiać. A z tymi co się przyjaźnie nie potrzebowałem NK aby zagaić 😁
-
AI i technologie przyszłości
Ło Panie ale to szybko eskalowało! 😅 Liczyłem że walka będzie na całe 12 rund. A tu nokaut na początku 2giej ☹️
-
AI i technologie przyszłości
Zmyliło mnie te 58 a nie 60. No ale prawda... co 5 lat następuje załamanie czaso-przestrzeni i nagle wszystko się zmienia. To fakt metafizyczno-matematyczny, udowodniony już w epoce kamienia łupanego przez sławnego fizyka Alfonsa Łuposztajna twórcę teorii krzesania kamieni - Krzesiwo + Igły sosny do kwadratu = Ogień w ogródku sąsiada 😉
-
AI i technologie przyszłości
Chyba czegoś nie wiem ale skąd te 58 miesięcy? To jakaś matematyczna formuła podyktowała? Czy gdzieś to w wiadomościach mówili? 🙂 Tyle pytań... albo znowu czegoś nie doczytałem xD
-
AI i technologie przyszłości
@EthicallyChallenged no ale może ten "kij golfowy" dopiero bierze zamach czy cuś?
- Substance 3D Modeler 1.14: workflow Paint i nowe funkcje VR
-
Sebastian Szmyd
Mistrzostwo! Jak zawsze 👍
-
Wywiad: Piotr Forkasiewicz
@piotr_forkasiewicz Gadasz lepiej na wizji po angielsku niż ja kiedykolwiek mógłbym po polsku 😄
-
Teczka 3D: Nezumi
Superowo @Nezumi! Czemu ty tak mało pokazujesz swoich możliwości? Kurna dawaj więcej staffu! P.S. Mam nadzieję że w w grze przewidziałeś bieganie 🙂 Bo prędkość takiego chodzenia jest nieco... kontrowersyjna podczas grania 🙂 Edit: @michaloNo cóż miało wyjść sarkastycznie ale wyszło... no nie wyszło 😛
-
Wywiad: Piotr Forkasiewicz
ooo! Idę oglądać! Rozmowa z mistrzem mistrzów! Edit: Kurna, świetny wywiad. Ciekawa historia twórcy który sięgnął wyżyn w swojej dziedzinie.
-
Promised Land Art Festival już 8 września!
Miałem podobny uczyć jak usłyszałem nazwę PyrCon... BARDZO myląca nazwa! Zamiast ziemniaczka z ogniska można tam spotkać jakieś niewiasty poprzebierane w kuse stroje, czy też Furasów i inne zwierzątka domowe 🙂 ZERO ziemniaków, zapiekanek z serem, frytek, placków ziemniaczanych, piure, gotowanych na parze czy wodzie, smażonych z patelni czy oleju, nadziewanych mięsem lub serem, pierogów z ziemniakami, rosołu z ziemniaczkiem czy bigosu z pyrką! 😞 Znaczy wiesz, nic nie mam do przebieranek... jak kto chce niech chodzi i się cieszy, u nas Halołin nie jest aż tak zaszczepiony kulturowo i prawdopodobnie nie ma się gdzie pochwalić takimi strojami. I luz, niektóre są naprawdę gustowne i bardzo dobrze wykonane. No ale też niektóre to bardziej nadają się na targi porno niż paradowanie po ulicach. No ale co kto lubi 🙂 Choć młodzi chłopcy z okolicznych wiosek mają wiele UCIECHY podczas konwentu 😉
-
Promised Land Art Festival już 8 września!
Z moimi funduszami to jedyne miejsce na jakie mnie stać z napisem LAND w nazwie ( i do jakiego bym pasował - w formie małpy) to raczej to → https://pyrLANDpark.pl/ ← Ceny przystępne, choć nie widzę obiadu w cenie biletu więc nie wiem czy i na ten bym się wybrał 😄 No do tego dochodzą jeszcze fobia społeczna, panika, że ktoś mnie rozpozna i zechce się zaprzyjaźnić itd. 😶
-
Foundry Modo 17
Tak czytając tą dyskusję to przed oczami widzę taką scenę jak @Nezumi walczy z maniakami Pomarańczowych Zaklinaczy węzy 😉 Na twoim miejscu upomniałbym się o tantiemy za wykorzystanie historii z twojego życia @Nezumi 🙂
-
Minecraft - film - pierwszy zwiastun
@NezumiA niech drenuje porfele inwestorom takie INWESTYCJE 🙂 Niech wreszcie sie to zwinie, a może na zgliszczach tego H.... powstanie coś dla zwykłych ludzi. Może nawet rozrywka będzie znowu tylko rozrywką a nie tubą propagandową dla wszelakich maści dewiantów i odklejeńców 🙂 Znaczy miło sobie pomarzyć 🙂
-
Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy
W ramach ciekawostki. A oto jak powinien wyglądać film o Minecrafcie. Zrobili go randomi z internetów: Wygląda jak Minecraft, animuje się jak w Minecrafcie a postacie są minecraftowe. Tyle i aż tyle! 🙂 Jak dla mnie jak by ta ekipa zrobiła cały taki film i lekko podrasowali twarze postaci, to idę do kina z bratankiem na senasik!
-
Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc
To raczej takie uproszczone modelowanie CAD za przystępną cenę. Używam od czasu do czasu, bo bywa użyteczne w hard surface-owaniu ze skomplikowanymi przejściami lub bevelami bo tego typu rzeczy są tam ultra prostsze niż w tradycyjnym polymodelingu. ALE bywa, że jest też odwrotnie i prosty kawałek modelu wymaga kombinowania, ucinania, negatywnych boolenów itd. Ogólnie spoko ale dość specyficzny soft. Choć widziałem prawdziwe perełki jakie robią ludzie w tym programie 🙂
-
Minecraft - film - pierwszy zwiastun
Nooo.... już widzę te Tiry z sałatą xD Ale kto to tam wie? Choć mam silne przeczucie, że nie powtórzy sukcesu Tytanika czy Avatara. No ale co ja tam wiem 🙂 Mario pokazał jak sie robi adaptacje takich "klasyków". Ale jak widać jak się nie ma scenariusz napisany przez chatGPT, to wali się chajsik na znane nazwiska i mocno trzyma kciuki, że sama marka przyciągnie ludzi do kina 🙂 Choć sam świat Minecrafta i animowane postacie sprawiają całkiem pozytywne wrażenie ale jak sam zauważyłeś @adek-u mocno się wyróżniają i kiepszczą wszystko co osiągnęli ludzie od animacji.
-
Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy
Pokłady cringe-u w USA mocno zostaną uszczuplone przez te produkcje... boję się czy zostanie coś na przyszłe produkcje Disneya 😞☠️
-
Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy
@adek gdyby tak było to bym się srogo uśmiał... Taki 1 kwietniowy żarcik jaki robisz znajomym.. typu: oblanie smołą głowy i posypanie kolorowymi piórkami. Czy ułożenie pinesek pod łóżkiem aby mieć niespodziankę z rana przy wstawaniu 😉 Myślę, że jesteśmy świadkami już nie szorowania po dnie a przebicia się przez nie i sięgnięcia parunastu metrów w głąb żenady 😄 Teraz czekam na dwa kolejne epokowe działa Saper the movie i Pasjans the movie 🙂 i krąg sie dopełni... pradawna przepowiednia się ziści i nastanie piękno, dobro i powszechny dobrobyt w wszechświecie.
-
Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy
@Destroyer przy tym tworze to Borderland maluje się na filmowe arcydzieło tego stulecia 😄
-
Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy
Cringe the movie 🙂 Holijud idź do domu jesteś pijane 😄 I pomyśleć, że kiedyś lubiłem filmy z Blackiem... odkąd zdziadział, zapomnieli mu powiedzieć, że nie jest już śmieszny.
-
Teczka 3D: Mortom
-
Teczka 2D Kalberos
@Kalberos Numer jeden świetny!