Skocz do zawartości

Postać3d: WOJOWNIK CHAOSU


Shegy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam wszystkim. Wrzucam tu na wipa począdki modelowania postaci rycerza chaosu rodem z warhammera. Myślę że prawa jego ręka jest ukończona. Sam widzę wiele błędów ale wszystko da się poprawić. Lewa ręka i nogi są na razie tylko po to abym mógł odnalęźć się w proporcjach. Wszelkie uwagi, spostrzerzenia i mieszanie z błotem mile widziane. (p.s. Wojownik bedzie wyposażony w topór dwuręczny.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak właśnie cośmi nie gra z proporcjami. Wydaje mi się że nogi troche za małe w stosunku do reszty ciała. Spróbuje to poprawić. A co do łokci , to już nie mogę na to patrzeć ale puki co zabrałem się za modelowanie topora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i kolejny renderek z dodanymi drobnymi szczególami oraz poprawionym oświetleniem. Już do modelu nie chce mi się nic dorabiać. Kolejnym posunięciem będzie nałożenie tekstur ale nowych postów się tak szybko nie spodziewajcie bo za tydzień mam mature. Piszcie co tu jeszcze poprawić (a co do kolców to nie chce mi się ich poprawiać, za dużo roboty, a tak poza tym to komp mi siada.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie myślę nad texturami i nie wiem czy zastosować mapy czy same shadery (i nie wiem jakiego koloru ma być peleryna)

co do animacji to też będzię ale dopiero po oteksturowaniu modelu (chyba że prędzej mój grat=komp mi siądzie bo model nie jest low-poly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto próbny , powtarzam próbny render modelu z teksturami ( narazie proceduralnymi bo nie mam zbytni czasu nad nimi siedzieć ).

Wszelkie opinie mile widziane.

 

 

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał mi sie podobają, szczególnie metal

ale mam jedno zastrzezenie: na klacie ma przewieszony taki beżowy pas - ten materiał troche słabo wygląda. jeśli ma być skórzany no to musisz to poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje coś zrobić tylko jeszcze nie wiem co.

jeśli macie jakieś propozycje to walcie śmiało.

Za takowe będę bardzo wdzięczny. (A co do materiału pasa to popracuje nad nim i może dzisiaj wieczorem coś wrzucę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nieźle... w stosunku do Twoich poprzednich prac to wielki postep... ale...

Jestem samobójcą!!! Stary we wtorek jest matura, a ty się w modeling/texturing bawisz!!! Na maturze nie siedzimy razem, więc nie będę mógł Ci pomóc... ucz się, bo marzenia pozostaną na zawsze tylko marzeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojownik jest maxymalny :)

Jak bede prowadził jakieś fantasy i bede potrzebował obrazka rycerza chaosu to już wiem gdzie go znaleść :)

Co do bardziej kontruktywnych uwag to rogi mogły by być bardziej żółtawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak... ale i tak jak sie renderuje to nie mozna nic innego konstruktywnego robic bo sie caly czas o tym mysli ;-) A tak propo to nie ide na grafike komputerowa ... jestem na to za głupi i za leniwy... i wogóle... no znasz mnie... A co do rycerza to gitnie... tzn. trzeba się już sporo w niego wpatrywać by odszukać błedy... PS Mam kilka nowych MP3 Nightwisha... ale nie moge nadal znalezc najnowszego albumu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ja też mam maturke :D i jestem jakiś walnięty, bo siedze do późna i klepie 3d studio:|. Dobra mniejsza o to...

 

Jeśli mogę coś zasugerować. Jest to wojownik chaosu, zrób mu troszke ciemniejszą zbroję, moim zdaniem bardziej powaznie by się prezentował :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności