Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wprawdzie sam proponowalem ankiete, zeby kazdy glos wyraził, ale prawdę mówiąc mnie to ani grzeje ani chłodzi. Na ten napis patrze tylko wtedy jak nie jestem pewien czy to mod postuje czy zwykly user, takze jak CUT mialby wejsc to tylko pod warunkiem zeby mozna bylo odroznic moda od innego usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. zastanawia mnie tylko po co? na co komu CUT? ale tak szczerze i bez owijania w bawełnę. bo nie widzę powodu dla którego można by było to wprowadzić.

obecnie każde moje wejście an forum kończy się wysłaniem stosu PMków do autorów watków z poprawą tematu i upomnieniami w innych sprawach. jeśli dojdzie jeszcze jeden ficzer jakim userzy będą mogli się pobawić automatycznie szlag trafi mnie i połowę moderacji. i tak samo jak w bólach nardzi się CUT tak o wiele szybciej zostanie zdjęty.

i nie mówicie mi panowie, że będziecie pilnować zasad CUTa bo nie będziecie. a przynajmniej nie najmłodsze grono tego forum które ma problem z poprawnym umiejscowieniem tematu, jego nazwą czy pisaniem post-by-post.

 

jak dla mnie CUT to tylko kolejna pierdółka tak samo nieważna jak kolorowe nicki na forum czy obrazki w sygnaturkach.

 

przykro mi ale jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. zastanawia mnie tylko po co? na co komu CUT? ale tak szczerze i bez owijania w bawełnę. bo nie widzę powodu dla którego można by było to wprowadzić.

 

jak dla mnie CUT to tylko kolejna pierdółka tak samo nieważna jak kolorowe nicki na forum czy obrazki w sygnaturkach.

 

i wszystko :]

na co to komu ?

tak czy tak, nie raz moderatorzy po propozycjach userów, stwierdzili, że nie robi, z takich czy innych względów - i mają do tego prawo, no bo jak nie?

oni tu siedzą i działają i prócz pewnie jakiejś grupy współpracujących innych ludków "zwykłych" oni robia robote tutaj - i nawet jakby zadecydowali zeby każdy miał od dziś nicka na różowo nam nie pozostaje nic innego jak tylko wyrazić opinię o tym.

 

propos zirytowania hindusa, to wystarczy sobie tylko wyobrazić małe dziecko, jak chodzi za zarodzicem i co chwile mędzi i mędzi o to samo, wiadomo, że w końcu rodzic zacznie tracić cierpliwość - zrezstą i tak nie było to stracenie cierpliwości

 

a jak ktoś chce być zajebisty, to najprościej zrobić wyczesaną prackę na fronta :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety: to wywalcie jeszcze ogolnie sygnatury, i avatary, kazdemu nalozcie na konto filtr polskiej wymowy i na wejsciu wklejajcie jeszcze faq z opcja "Akceptuje i przeczytalem".

Dajcie cuta tym co siedza naprawde dlugo na forum i tyle. Tak samo z reputacja bylo. Na co komu ona? Ja mam pelno plusow bez sensu i tyle samo minusow (bo ktos mnie nie lubi). Wiec raczej malo realna jest ta reputacja. Juz nie mowiac o niektorych akcjach ze ktos bezposrednio pisal o podbicie repa. To ja juz wolalem punktu za konkretne dzialania na forum, niz rep.

 

propos zirytowania hindusa, to wystarczy sobie tylko wyobrazić małe dziecko, jak chodzi za zarodzicem i co chwile mędzi i mędzi o to samo, wiadomo, że w końcu rodzic zacznie tracić cierpliwość - zrezstą i tak nie było to stracenie cierpliwości
Halo?! Chcesz byc rodzicem? Decydujesz sie na dziecko? To chyba logiczne ze musisz przyjac do wiadomosci ze tak bedzie? Czy nie?

Tak samo z modami. Nie potrafi, nie chce, ma marudzic ze ma cos zrobic, to niech zrezygnuje. Albo niech dobiora sobie kolejnych. Bo serwis jednak duzy.

 

Z gory mowie: NIE, nie chce byc modem!

 

Dla przykladu (tutaj akurat pozytywnego) dzisiejszy moderator kilka lat temu gdy modem nie byl, sam meczyl w kolko innego moda o zmiane nicka.

ja też uważam że CUT jest niepotrzebny, chcecie mieć CUT to zostańcie moderatorami :p
Chce miec CUT'a nie chce byc moderatorem. Syntax error

ja też uważam że CUT jest niepotrzebny, chcecie mieć CUT to zostańcie moderatorami :p
Musze to przemyslec :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego ;), szczerze mówiąc, mam 50/50,

zgadzam się z Tweete'm, że dodatkowo dochodzi "kupa" niepotrzebnego zamętu i dodatkowej pracy, z drugiej jednak strony, jak sobie czytam psot Illego ;), wiara w użytkowników mi jednak wzrasta . . .

 

to wywalcie jeszcze ogolnie sygnatury, i avatary, kazdemu nalozcie na konto filtr polskiej wymowy i na wejsciu wklejajcie jeszcze faq z opcja "Akceptuje i przeczytalem".

 

To mi się podoba :D.

 

Dajcie cuta tym co siedza naprawde dlugo na forum i tyle.

 

A dlaczego tylko tym ?

 

Tak samo z modami. Nie potrafi, nie chce, ma marudzic ze ma cos zrobic, to niech zrezygnuje. Albo niech dobiora sobie kolejnych. Bo serwis jednak duzy.

Z gory mowie: NIE, nie chce byc modem!

Chce miec CUT'a nie chce byc moderatorem. Syntax error

Musze to przemyslec :D

 

Możemy się zamienić ;).

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam iz starsi uzytkownicy sa rozwazniejsi, i mniej byloby zametu. Ja nie mam zamiaru bluzgac w CUT'cie

 

racja. tyle, że wprowadzi to dodatkowy podział na "tych starych" i "tych młodych". bez sensu i zupełnie niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wracamy do punktu wyjścia:

 

i nie mówicie mi panowie, że będziecie pilnować zasad CUTa bo nie będziecie. a przynajmniej nie najmłodsze grono tego forum które ma problem z poprawnym umiejscowieniem tematu, jego nazwą czy pisaniem post-by-post.

 

nie mam czasu i ochoty użerać się z userami o CUTa.

a skoro:

 

Z gory mowie: NIE, nie chce byc modem!

 

to temat uważam za zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. chyba, żartujesz. nie potrzebujemy moderatora od CUT'a. a jeśli będziemy potrzebować moderatora to do ważniejszych spraw niż jakieś Custom coś tam, coś tam.

 

a teraz powiedz mi szczerze, po jakiego grzyba Ci ten CUT? co jest w tym takiego, że chcesz mieć to od zaraz? powiedz mi bo ja już nie wiem co o tym mam myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. chyba, żartujesz. nie potrzebujemy moderatora od CUT'a. a jeśli będziemy potrzebować moderatora to do ważniejszych spraw niż jakieś Custom coś tam, coś tam.

 

a teraz powiedz mi szczerze, po jakiego grzyba Ci ten CUT? co jest w tym takiego, że chcesz mieć to od zaraz? powiedz mi bo ja już nie wiem co o tym mam myśleć.

 

Czy wszystko musie mieć swoje uzasadnienie? Z illym uważamy, że jest to fajny ficzer, który umożliwia personalizację forum, może powiedzieć conieco o użytkownikach, nieco je urozmaici, a napewno będzie wyglądać lepiej niż Member.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie czaje zupełnie po co, mamy avatarki, mamy sygnaturki, po cholere większa personalizacja, może odrazu wybierac sobie skórke dla tylko swoich postów wtedy bedziemy mieli suer kolorowe forum, po co na forum koniecznie się prezentować jakoś przesadnie. każdego kto miał jakieś zasługi albo jest super grafikiem każdy tu zna, mamy pozatym GG, zloty itp. A serio słyszałem jaki mody mają zap****ol z noobami, jak dla mnie to w ogóle wprowadziłbym system moderacji pierwszych postów jak na CGtalku, ograniczył ilość dzieciakówco nawet nie mają pojęcia co to regulamin i dawał 2x więcej banów ale niestety Vorek nie chce bym był modem *tu ma być emotka ale mi klawka pada*. Z resztą historii swojego życia i tak w cucie nie zmiescisz. przy tak wielkim forum nie można dać za wielkiej swobody bo się nie utrzyma spokoju i każdy o tym wie.

 

 

EDIT z tymi blogami to też imho dziwny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam iz starsi uzytkownicy sa rozwazniejsi, i mniej byloby zametu. Ja nie mam zamiaru bluzgac w CUT'cie

 

Illy zaczynam w to wątpic gdy patrze na twoje posty :D

 

--------------------------------------

 

AGmakonts a ja bym Cie chętnie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindus jak AG bedzie modem nigdy juz posta nie napisze na forum !!

mnie ciekwi tylko po co modkom cut ?

gdyby byl cut ja bym tylko raz co tam napisal i by tak zostalo, tak samo jak opisa na gg :D

 

4Fun ;), a na poważnie czy to ma jakieś szczególne znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uważasz iż mod raczej ma prawo do czegoś więcej za swoją prace jak juz inne argumenty nie trafiają

 

nie, nie ma :)

czyli wychodzi, ze modki jednak nie pracuja za darmo a poprostu za cut'a ;)

lol :D

 

powiem szczerze ze robi sie bezsensowna dyskusja stad moj glupi post :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie uważasz iż mod raczej ma prawo do czegoś więcej za swoją prace jak juz inne argumenty nie trafiają

hmmm, rep to po pierwsze

dwa, jak chca to niech znajda sponsorow dla serwisu, przerobia go na zarobkowy i stworza sobie oficjalne stanowiska

 

faktycznie, mody robia za cut'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro CUT jest for fun dla moderatorów, to nie rozumiem skąd pytania po co on użytkownikom.

 

I weź człowieku coś napisz ;P, to zaraz gwardia narodowa się szturmem do bramy dobiera, jak dla mnie może nie być CUT'a i na litość zakończcie ten temat. Jest u modków bo jest, dlaczego nie wiem, nie robi mi to szczególnie żadnej różnicy, jak go nie będzie !! !!

 

//Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego modki mają CUT? to jedyna opcja pozwalająca wpisać słowo "moderator" pod nickiem

 

moja wina tego nie wiedziałem :| . . . przyznaję się bez bicia

 

Panie Klicki - > nie da rady, zamurowałem się na dobre ino dynamitem . . .

 

//END OF PART 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności